Şimdi Ara

Left 4 Dead - Türkçe Yama v1.3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
16.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sürüm: Türkçe Yama v1.3
    Çeviri: görevler, menüler, ipuçları
    Yapımcı: Kemal Deniz YILMAZ

http://rapidshare.com/files/341618745/L4D_v1.0.0.5_TRv1.3.rar

::: Yapımı ve Yayını Hakkında!? :::
    Bu türkçe yama TEXT editör kullanılarak yapılmıştır. text dosyalarının yapısı pek karmaşık değildir. çalışma sadece alt yazıları çevirmemektedir. "alt yazılarıda çevirecekmisin" derseniz net cevap veremem çünkü başka oyunların çevirilerine yoğunlaşmak istiyorum. İyi oyunlar dilerim!!!

RESİMLER:
     Left 4 Dead - Türkçe Yama v1.3  Left 4 Dead - Türkçe Yama v1.3
     Left 4 Dead - Türkçe Yama v1.3  Left 4 Dead - Türkçe Yama v1.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimtr -- 28 Ocak 2010; 0:57:41 >

• güzel çalışma, eline sağlık...
    yalnız ben kurdum, çalışmadı.
    orjinal oyun desteği var mı?
    dosyayı çektim, rardan çıkardım, tıkladım, şifre istedi, girdim, kurulum geldi, başlattım, kurulum bitti ve kapandı.
    bu esnada steam açık, oyun ise kapalıydı.
    oyuna girdim baktım, değişiklik yok.

aynısı cs: source için geçerli, onu da steam açıkken aynı şekilde yaptım, olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

güzel çalışma, eline sağlık...
    yalnız ben kurdum, çalışmadı.
    orjinal oyun desteği var mı?
    dosyayı çektim, rardan çıkardım, tıkladım, şifre istedi, girdim, kurulum geldi, başlattım, kurulum bitti ve kapandı.
    bu esnada steam açık, oyun ise kapalıydı.
    oyuna girdim baktım, değişiklik yok.

aynısı cs: source için geçerli, onu da steam açıkken aynı şekilde yaptım, olmadı...

valve firması bir oyunu çıkartıyor. bir süre sonra oyunu değişik bir paket halinde çıkartıyor. yeni halindeki dosya yapısı farklı oluyor. aynı half-life 2 oyunlarında olduğu gibi. önce bu oyunları tek tek çıkarttılar. sonra orange box paketini çıkarttılar. orange box paketindeki oyunların dosyaları biraz farklı.

önerim yamayı manuel kurman. böylece kontrolde yapabilirsin. yamayaki dosyaya sağ tuşla tıkla ve dosyaları bir klasöre çıkart. içindeki dosyaları oyundaki dosyalar ile değiştir. yani yama içindeki dosyaları, oyundaki aynı dosyalar ile değiştir. eğer yama içindeki dosyalar, aynı şekilde oyunda baktığın yerde yoksa zaten senin elindeki oyunda çalışmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimtr -- 24 Kasım 2009; 14:36:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.