Şimdi Ara

Neden eski Türk Filmlerini tekrardan çekmiyorlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle bir haber hatırlıyorum cem yılmaz mı çekecekti bilmiyorum

mesela süt kardeşler ve şekerpare filminin birdaha çekilmesini isterdim, tabi çok var daha böyle film

neden çekmiyorlar?

• Hababam sınıfını çektiler ama eski filmlerdeki tat yoktu . Dediğiniz filmlerin oyuncu kadroları efsanelerle dolu , şimdi yeniden çekseler o dönemki tadı , havayı yakalamaz o filmler . Bence çekilmesin , yazık etmesinler güzelim filmlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Hababam sınıfını çektiler ama eski filmlerdeki tat yoktu . Dediğiniz filmlerin oyuncu kadroları efsanelerle dolu , şimdi yeniden çekseler o dönemki tadı , havayı yakalamaz o filmler . Bence çekilmesin , yazık etmesinler güzelim filmlere.

hocam bence ne kaybederler ki. yani istediği kadar kötü olsun sonuçta eski film olduğu yerde duruyor yani isteyen youtube'yi açıyor hemen izliyor

bence bir değişiklik olurdu efsane filmlerin çekilmesi
  • O filmler esi benzeri olmayan olamayacak olan filmler bana gore. Ne kadar benzerini cekmeye calissalar da bir adim bile yaklasamazlar. Efsaneler unutulmaz. Yesilcam efsanedir kalbimizde her zaman.

• Hocam mesela şimdi ki dönem de Banker Bilo filmini çekemessin . Çünkü film 80lerde çekildi ve buram buram 80ler havası var filmde . Yani film biraz o dönemi anlatıyor. Az biraz o dönem belgeseli gibi . Filmin amacı da bu zaten . Dönemin kahpeliklerini falan anlatıyor . Şimdi bu filmi 2017de çeksen ne anlamı olucak ki filmin . Diğerler türk filmleri de böyle işte . Şimdi çeksen hiçbir anlamı olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.