Şimdi Ara

Neden Bu Kadar Fazla Vergi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar soruyorum neden bu kadar vergi fazla?

Yorumlarınız Nedir seviyeli bi fikir atalım ortaya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devletçiliğin terk edilmesi. Özelleştirmenin yanlış anlaşılması. Hazır paranın suyunun çekmesi. Hazıra dağ dayanmaması.
  • mültecilere para yetiştirmek için
  • 2023'e hazırlık. Ondan sonra o vergiler kuş gibi hafif gelecek. Zira çok kazanacağız. Hedef 2023.
  • En kolay gelir elde etme yolu olması ve halkın buna tepki göstermemesi nedenler başlıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumisini

2023'e hazırlık. Ondan sonra o vergiler kuş gibi hafif gelecek. Zira çok kazanacağız. Hedef 2023.

Dedik o kadar şu “BOR” olayının şakasını yapmayın, ciddiye alıyorlar diye.Dinletemedik, al işte sonuçları.

• Üretmiyorsan vergi al mantığı yüzünden.
  • Merkep merkepliğine devam ettikçe bindirilen yük daha da artar.

Ta ki merkep yükü taşıyamayacak hale gelip diz çökene kadar.

• quote:

2023'e hazırlık. Ondan sonra o vergiler kuş gibi hafif gelecek. Zira çok kazanacağız. Hedef 2023.

Bir anlat bakalım ne kazanıcaksınız 2023 te

• Doyuramıyoruz efenim

• The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Biz değil millet olarak herkes kazanacak. Görünen o ki ekonomi daha da büyüyecek, istikrar sayesinde işler yolunda devam edecek. Dolar ve Euro çok daha düşecek. Bu da vatandaşa yansıyacak.
  • quote:

Biz değil millet olarak herkes kazanacak. Görünen o ki ekonomi daha da büyüyecek, istikrar sayesinde işler yolunda devam edecek. Dolar ve Euro çok daha düşecek. Bu da vatandaşa yansıyacak.

Bir açıkla bakayim millet 2023 te ne kazanacak

Dolar euro rekora kostu kac aydır sen düşecek diyorsun evet birseyler dusuyor oda tl

neyin istikrarı ? istikrar ne arar pazarda

Senin gibi kör muhalefet yapanlar büyüme rakamlarımızı bile eleştirir. İktidarımızı kötülemekten başka ne yazıyorsun merak ediyorum.
  • Butceye kaynak lazim. Nasil butceye kaynak bulabiliriz?

Yatirimlar artar ve boylelikle vergi gelirleri otomatik olarak artar. Boyle bir durum var mi yok.Aksine kapanan isyeri sayisi ve dogrudan yatirimlarin azalmasi nedeni ile vergi gelirleribde azalma meydana geliyor.

Butcedeki gider kalemlerini kisarsin. Kisiliyor mu tam aksine daha fazla ozel arac, daha fazla saray, daha fazla garantili arac girisi, daha fazla multeci alimi yapilirak gider arttiliyor.

Para basarsin. Bu sefer enflasyon meydana gelir.

Eee ne yapalim diyorlar vergileri attiralim ki gelirimiz artsin bizimde butcemiz acik vermesin. Amac tam olarak bu. Fakat bir zaman sonra yuksek vergi gelirlerinin insanlari tasarrufa yonlendirecegine veya ulkemizde tasarruf edecek para degil harciyacak para bulamayan insanlarin olacagi bu durumunda ekonomik durgunlaga sebep olacagini ongoremiyorlar. Sadece gunu kurtarma pesindeler.

Surekli ekonomik buyumeden bahsediliyor. Fakat ulkemizde ekonomik buyume haric enflasyon, cari acik, issizlik gibi makro ekonomik gostergelerin kotuye gitmeside ekonomik buyumenin suni oldugunun gostergesidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Senin gibi kör muhalefet yapanlar büyüme rakamlarımızı bile eleştirir. İktidarımızı kötülemekten başka ne yazıyorsun merak ediyorum.

Kör muhalefet yapmıyorum gerçekleri söylüyorum gerçek sen inanmak istemesende orada durmaya devam eder ve gerçek şu ki ülke uçurumun eşiğinde

Yıllardır aynı söylemler, 15 yıldır ülke batıyor kriz olacak vs. Ancak onlar konuşur AKParti yapar. Doğru mu doğru. 15 yılda büyük mesafeler katettik bunu kimse inkar edemez.
  • quote:

Yıllardır aynı söylemler, 15 yıldır ülke batıyor kriz olacak vs. Ancak onlar konuşur AKParti yapar. Doğru mu doğru. 15 yılda büyük mesafeler katettik bunu kimse inkar edemez.

Kriz zaten var ülkede ohal bitsin bak kaç şirket ard arda iflas verecek evet bu arada büyük mesafeler katettiniz ama yoksuzlukta kul hakkına girmekte ve hırsızlıkta

Bu büyüme oranlarında bile batacak şirket varsa bizim değil kendi suçları olduğunu düşünüyorum. Zira çalışan kazanıyor.
  • Arkadaşlar artık trollemesek diyorum akpli gibi davranıp,artık yemiyor kimse...
  • quote:

Bu büyüme oranlarında bile batacak şirket varsa bizim değil kendi suçları olduğunu düşünüyorum. Zira çalışan kazanıyor.

Çalışanın yıllarca ter dökerek gödterdiği gayrete karşı ödülü işten çıkartılmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 27 Aralık 2017; 0:15:21 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.