Şimdi Ara

Necmettin Erbakan Üniversitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
30.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hicretsidan

quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

quote:

elektrik elektronik muhendisligi kazandim aarkadaslar nasil bir universite egitim ve yaşanti bakimindan gelmeden önce biraz bilgi verirseniz sevinirim

hayırlı olsun, müh. Fak. Yeni kampüste olacak, çok güzel bir yerde yeni yapilıyor. Konya manzaralı bir yer, fak. Yeni önü açık.

tesekkurler dostum bilgin icin yurt fln nasil orada

bildigim kadarıyla o bölgede kyk yurdu yok. En yakın yurtlar merkezde. Yeni kampüste öğrenciler en çok kalacak yer sorunuyla karşılaşacak gibi.

• Necmettin Erbakan Moleküler Biyoloji ve Genetik geldi banada :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

elektrik elektronik muhendisligi kazandim aarkadaslar nasil bir universite egitim ve yaşanti bakimindan gelmeden önce biraz bilgi verirseniz sevinirim

hayırlı olsun, müh. Fak. Yeni kampüste olacak, çok güzel bir yerde yeni yapilıyor. Konya manzaralı bir yer, fak. Yeni önü açık.

bildigim kadarıyla o bölgede kyk yurdu yok. En yakın yurtlar merkezde. Yeni kampüste öğrenciler en çok kalacak yer sorunuyla karşılaşacak gibi.

yeni kampüs bu yıl yetişecek mi yoksa kulenşn 20. katına devam mı edicez :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yeni kampüs bu yıl yetişecek mi yoksa kulenşn 20. katına devam mı edicez :D

yetişecek diyorlar sbbf yerinden çıktı oraya diş hekimliği geçti. Sbbf de yeni kampüsü bekliyor. Mütahit eylül diye söz vermiş, bakalım.

• yeni kampüs nerede tam olarak peki senide sorularimla bogdum kusura bakma artik

• quote:

yeni kampüs nerede tam olarak peki senide sorularimla bogdum kusura bakma artik

sorun değil. Tıp fakültesinin heme çaprazında, beyşeir yolunun yanında. Mapta tıp fak. Bul yakınlarında.

• quote:

quote:

sorun değil. Tıp fakültesinin heme çaprazında, beyşeir yolunun yanında. Mapta tıp fak. Bul yakınlarında.

ahmet keleşoğlu eğitim fakültesinin yeni kampüsle ilgisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeLLyPuFF

quote:

quote:

ahmet keleşoğlu eğitim fakültesinin yeni kampüsle ilgisi var mı?

hayır, eğitim fak. Yerinde kalıyor. Bir değişiklik yok.

• Mrb bu sene necmettin mol. biyoloji ve genetk kazandm ama türkiye de iş olanakları çok az deniyor ve bölümüm bu sene yeni açıldı acaba kötü bi tercih mi olms?? odtü, boğaziçi olmadıktan sonra diğer ünilerin bi değeri yok mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'FridayPassion'

Mrb bu sene necmettin mol. biyoloji ve genetk kazandm ama türkiye de iş olanakları çok az deniyor ve bölümüm bu sene yeni açıldı acaba kötü bi tercih mi olms?? odtü, boğaziçi olmadıktan sonra diğer ünilerin bi değeri yok mu??

Ben de ondan korkuyorum. Aynı bölümü kazandım ama iş olanakları ne nerede çalışacağız hiçbir bilgim yok yanlış tercih galiba. Hatta şimdiden üniversite sınavlarına girmeyi düşünüyorum tekrar.
    O değil de fen fakültesi taşınacak diyorlar doğru mu ki acaba??

• Öncelikle konuyu görünce çok şaşırdım DH'de Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni görmek çok güzel Ben de bu yıl Zihinsel Engelliler Öğretmenliği bölümünü kazandım umarım doğru bir tercih yapmışımdır
  • Eğitim sosyal bilgilerdeyim 3 yıldır :D
  • Bilg müh okuyanlar var mı

• Bu sene tercih yapıcam necmettin erbakan uçak mühendisliği düşünüyorum daha doğrusu orası tutuyor . orada okuyanlardan bilgi alabilir miyim bölüm nasıl ? hocalar nasıl ? yardımcı olursanız sevinirim
  • Banada neü uçak mühendisliği çıkıcak gibi. Orada okuyanlardan bilgi alabilirmiyim. Mesela yeni açılan kampüste uçak mühendisliği olackmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uppp

Yanıtlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem.58 -- 16 Temmuz 2014; 19:04:09 >
  • Peki SSBF suan kı bınası nerede ? Hıc bır bılgıye , gorsele ulasamadım yardımcı olur musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.