Şimdi Ara

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
19
Favori
34.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın Üyemiz,

Gözünüzden kaçmış olmasın, Sanalpazar.com'da Botvac 85 modelimiz satılıyor, sabah saatlerinden bu yana 7 müşterimiz oradan satın aldılar. Şu anda da yeterli stok gözüküyor.
    Tekrar inceler misiniz lütfen?
    Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Sayın Üyemiz,

Gözünüzden kaçmış olmasın, Sanalpazar.com'da Botvac 85 modelimiz satılıyor, sabah saatlerinden bu yana 7 müşterimiz oradan satın aldılar. Şu anda da yeterli stok gözüküyor.
    Tekrar inceler misiniz lütfen?
    Saygılarımızla,

Evet buldum ve verdim sipariş şimdi. Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz sağolun Mete bey, kıymetli siparişiniz için teşekkür ederiz.
    Salı günü kargoya vermeyi planlıyoruz, size de bilgi vereceğiz.
    Saygılarımızla

• Fiyatlar doların şu haliyle oldukça makul göründü bana, elbette gönül en üst modelini almak istiyor ancak en düşük modeli de alsanız, oldukça sağlam bir temizlikle karşılaşacağınız garanti. Bende artık üretilmeyen ilk model var ve şurdan geçti de temizlemedi, bu artık iş görmüyor dediğim bir durum daha olmadı doğrusu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anneler gunu mubasebetiyle bir indirim olsaydi guzel olurdu

• Anneler gunu indirimi guzel olurdu gercekten
  • Merhaba,

Ürünler dün kargoya verilmedi sanırım. Bugun verilirse cok sevinirim. haftasonu detaylı inceleme firsati buluruz en azindan. :)

Teşekkürler

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    salı demiştiniz yetişmedi heralde . ne zaman elimizde olur teşekkürler.
  • Merhaba,
    Dün akşam kargoların yarısı yapıldı, kalanı da bugün tamamlanacak. İlginize çok teşekkürler, iyi günlerde kullanınız.

evet sitenizden baktım kargoya verilmiş en geç yarın elimizde olur. teşekkürler.
  • Değerli robotseverlerin dikkatine sunarız..
     Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !
    sayın yetkili hızlı kargonuz için teşekkür ederim. dün akşam robot geldi. büyük bir heyecanla kutuyu açtık ancak cihaz şarz almıyor. Türkçe kullanma kılavuzu yok!! şarz ünütesinde yada makinada yapılması gereken bir şey varmı ne yapmamı önerirsiniz?
  • Merhaba, toz toplama haznesinin yuvasında on/off tuşu var, lütfen on konumuna getiriniz. İyi günlerde kullanınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: erk51

sayın yetkili hızlı kargonuz için teşekkür ederim. dün akşam robot geldi. büyük bir heyecanla kutuyu açtık ancak cihaz şarz almıyor. Türkçe kullanma kılavuzu yok!! şarz ünütesinde yada makinada yapılması gereken bir şey varmı ne yapmamı önerirsiniz?

Güle güle kullanın, makinanın huyunu suyunu biraz öğrendiğinizde çok beğenerek kullanacaksınız eminim. Cihazın pek çok özelliği var, başlarda hepsini denedim, şu an için 2 kullanımım var, ya evden çıkarken tüm evi yapması için kapıları, yerdeki eşyaları vb ayarlıyor, evden çıkıyorum, ya da evdeysem, tek bir odaya atıp kapısını çekiyorum, az sonra oda tertemiz beni bekliyor oluyor :)

İlerde siz de göreceksiniz ki, normal süpürge ile ne kadar temizlerseniz temizleyin, bu alet evden yine de toz bulmayı başarıyor. İlk denemeyi biz öyle yapmıştık, ev iyice temizlendikten sonra bakalım birsey bulabilecek mi dedik, bulduklarına herkes şaştı.

• erk51 E kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Robotun şarj durumu ile ilgili sorununuz giderildi mi efendim?

İyi günlerde kullanınız.
    evet içerdeki düğmeyi farketmemişim dün geceyi şarzda geçirdik. şu anda işteyim akşam eve dönünce denemeyi yapacağım. ayrıca evin yüzeyi yarı yarıya parke ve halı hangi fırçayı kullanmamızı önerirsiniz? teşekkürler.
  • erk51 E kullanıcısına yanıt
    Kombo fırça hem daha sessiz, hem de daha tatminkar sonuç almanızı sağlayacaktır.
    İyi günlerde kullanınız.

Saygılarımızla,
  • Merhaba,
    3 aylık beklemenin sonunda ben de botvac85'imi en sonunda iki gün önce aldım. Robotumla birbirimizi tanımaya çalışıyoruz İlk çalışmasında maaile oturup izledik :) Benim bir sorum olacak : ev iki katlı. Baz istasyonu aşagıda. Robotu üst katta işini bitirdikten sonra elime alıp aşağı şarj istasyonuna götürdüm. Kendim mi yerleştireceğim istasyona acaba? Kendisinin yerleşmesi için bir tuşu falan yok sanırım? Bir de robot çalışırken hiç mi etrafta dolaşamayacağız? Yoksa bu çalışmaya ve haritalamaya başladığı ilk anlar için mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgültekin

Merhaba,
    3 aylık beklemenin sonunda ben de botvac85'imi en sonunda iki gün önce aldım. Robotumla birbirimizi tanımaya çalışıyoruz İlk çalışmasında maaile oturup izledik :) Benim bir sorum olacak : ev iki katlı. Baz istasyonu aşagıda. Robotu üst katta işini bitirdikten sonra elime alıp aşağı şarj istasyonuna götürdüm. Kendim mi yerleştireceğim istasyona acaba? Kendisinin yerleşmesi için bir tuşu falan yok sanırım? Bir de robot çalışırken hiç mi etrafta dolaşamayacağız? Yoksa bu çalışmaya ve haritalamaya başladığı ilk anlar için mi geçerli?

Temizlik için şarj istasyonuna denk gelmediği hallerde, nerden başlattıysanız oraya geri gelir ve durur. Dolayısıyla, aşağı kata sizin götürmeniz ve sarj'a koymanız gerekli. Şunu önerebilirim, eğer metrekare itibariyle süre yetiyorsa, önce yukarıyı temizletin. Daha sonra aşağı kata götürüp herhangi seçtiğiniz bir yerden başlatın. Gezerken şarj istasyonunu görecektir nasıl olsa. Eğer aşağı kata aldığınızda şarjı halihazırda azalmışsa ve çok bir yer temizleyemeyeceğini düşünüyorsanız, istasyonun olduğu odada başlatın, böylece başlar başlamaz hemen görecek ve yerini kaydedecektir. İstasyonu bir kez keydetmesi yeterli aletin, nerden başlarsa başlasın, eğer geçerken görmüşse iş veya pil bitince mutlaka koşa koşa istasyona gider. Elektrik tatlı geliyor kendisine :D

Farklı katlar sorununa diğer bir basit çözüm de, diğer kat için 2. bir şarj istasyonu almak olacaktır. Olanaklar el veriyorsa her kata 1 robot daha az yorucu elbette. US' da bu cihazları kullananlar genelde her kata bir tane koyuyorlar ama onlardaki fiyatlar ve olanaklar farklı tabi :)

2. sorunuza gelince, cihaz başlarken ve devam ederken yapmanız gereken bir tek şey var, o da kapıları açmamak-kapatmamak ve cihazın göz hizasındaki 1 m ve üzeri uzunlukta objelerin yerini çok fazla (örneğin 15-20cm den fazla) değiştirmemek. Etrafında istediğiniz gibi yürüyebilirsiniz. İlk çalışmaya başladığı anda ben de fazla hareket etmiyorum, haritalamayı daha kısa sürede bitirsin de iş başı yapsın diye. Yoksa kolay kolay herhangi bir karışıklığa yol açmaz.

• OnTheWay O kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. Hakikaten işime yarayacak. Zaten en iyi fikirler tecrübesi olanlardan gelir ;) Tekrar teşekkürler!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.