Şimdi Ara

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey ! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
19
Favori
34.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş

neato d5 için batarya gelecek demiştiniz Eylül sonu. Sanırım gelmedi .size ulaşamadım bir türlü. Gelme ihtimali var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferayzeren F kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Gümrüklerde batarya ve elektronik yedek parça konusunda ciddi engel ve yavaşlatma var, ithalatı kısma önlemleri dahilinde uyguluyorlar.

Kasım ayı içinde çekebileceğimiz söyleniyor tüm bataryaları.

Buradan ve diğer sosyal medya kanallarından duyuracağım efendim geldiğinde.

Saygılarımla

• Bekliyorum. Tşk. Ederim.

•  Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !Hepsirobotyoutube
    Temizliği ile efsane Neato robotların yeni D8,9 ve 10 serilerinin tanıtımını bu videoda bulacaksınız. Geniş fırçası, başka hiç bir markada bulunmayan çok güçlü Delta fanı ile gerçek temizlik burada.
    https://www.youtube.com/watch?v=Lp8bXGO6sN0&feature=youtu.be
  • Ey yükselen yeni nesil! istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

El birliğiyle daha laik, daha çağdaş, daha engin görüşlü insanların ve daha müreffeh bir Türkiye'nin var olduğu yaşamlara...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

• Tüm forum üyelerine huzur, sağlık, bolluk ve esenlik diliyorum.

Tüm sevdikleriniz hep yanıbaşınızda olsun.

Saygılarımla

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !
  • Merhaba herkese,

XV-11 cihazımda halen kullanıyor olduğum cybertech marka li-ion bataryalar tükendi, yenisine bakıyorum şimdi, şu adresteki bataryaları buldum ama markayı bilen veya deneyen var mı, satın almadan önce sormak istedim.

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !akkushop türkiye 🔋%100 memnuniyet
    Li-Ion pil - vakum robotları için 4400mAh (7.4V) Neato 205-0001, 945-0005, 945-0006 Vorwerk 46439, PN46439, SCM61932 gibi Ev Temizleyici ev robotları
    https://www.akkushop-turkiye.com.tr/li-ion-pil-vakum-robotlari-icin-4400mah-74v-neato-205-0001-945-0005-945-0006-vorwerk-46439-pn46439-scm61932-gibi-ev-temizleyici-ev-robotlari-78860

• OnTheWay O kullanıcısına yanıt

Bunu bilemiyorum ama stoğumuzda kendi markamız var. Orijinali NiMH olduğu için bizimkiler de bu şekilde.

https://hepsirobot.com/urun/neato-xv-batarya/

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Merhaba, şimdi sipariş verdim, teşekkürler.

• OnTheWay O kullanıcısına yanıt

Biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanınız.

• İ robot combo modeli sade bir performans olarak alınır mı yoksa 600 ve 900 serisi mi tercih edilmeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sinancyrl S kullanıcısına yanıt

iRobot Combo aslında bir Ecovacs, iRobot kendisi üretmiyor. Bu seri bir deneme aslında, piyasayı tartıyorlar ama seçilen ürün öyle premium bir şey değil. Yine de arkasında iRobot olması açısından mantıklı görünse de harita olmaması moplu ünitelerde çok sorun yaratabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Haritalama diğer i7 ye kadar olan modellerindede yok. Bütçemi zorlamadan mop olsun ama çok ta önemli değil diyeceğim bir ürün olarak alınabilir mi yoksa i robot i3 almak mı daha mantıklı olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neato, D10, D9, D8, D7, D6, D5, D4, and D3 modelleri ile uyumlu yepyeni ve çok gelişmiş bir fırça çıkardı.

Temel özelliği, zaten çok çok etkili olan mevcut Neato fırçalarından en az %25 daha etkili tüy, toz ve kir toplamak olan bu fırçanın bir başka özelliği ise çok az dolanma yaşanması.

Kötü yanı: 40USDlik fiyatı ile piyasadaki en pahalı fırça.

Merhaba, Neato d9 tavsiye eder misiniz çok uyguna alma imkanım var. Servis hizmeti veriyorsunuz anladığım kadarıyla resmi distribütör yok?

evde wifi yok şu an, haritalama için cihaz doğrudan telefona bağlanır mı yorumlar eski olduğu için kafam netleşmedi açıkçası.

Yaşlı anne baba evine kurulacak. 130m2 civarı. Oda iptali no-go-zone şeklinde olsa iyi olur. Halılar çok yüksek değil klasik. Ahşap parke ve fayans zeminler var. Mop ne kadar verimli bilmiyorum anlayamadım.

hatta bazı seçeneklerimi söyleyeyim:

Neato d9 €140

Dreame d9 max €188

Dreame f9 €132

Ecovacs n8 black €208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 8 Eylül 2022; 3:13:50 >
  •  Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !
  • Neato Robotics kapanma kararı aldı. Vorwerk beş sene daha parça desteği verecek.
    Yıllardır ‘Neato çok iyi makinedir ama almayın, devamı olmayacak’ diyerek firmanın kötü yönetimini eleştiren Hepsirobot yine haklı çıktı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.