Şimdi Ara

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
19
Favori
34.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

D75, D85 ve Connected modelleri gelecek.
    Kesin bir tarih veremiyoruz ama haziran sonunda piyasada olmasına çalışıyoruz.
    İlginize teşekkürler.

Eşime söz vermiştim alacağım diye geçen sene. O zaman bir çok yerde bulunabiliyordu. Şuan hiçbiryerde yok. Sitenizi takip ediyor olacağım.
  • s700 kullanıcısına yanıt
    Merhaba yeniden,
    Bir yanlış anlaşılma olmasın, iRobot ve Neato için ithalatçı firma biziz zaten, başka bir firma yok.
    Mağaza satışımız yok, sadece bir kaç farklı digital pazaryerinde ve kendi sitemizde satış yapıyoruz.
    Gümrük mevzuatındaki değişiklikten sonra vergiler aşırı artınca bir süreliğine ithalatına ara verdik, şimdi özel anlaşmalar ile fiyatı biraz aşağılara çekebildik.
    Yurtdışından gelen bireysel ithalatların ülkemizde garantisi bulunmamaktadır.
    Saygılarımızla,
  • quote:

Merhaba yeniden,
    Bir yanlış anlaşılma olmasın, iRobot ve Neato için ithalatçı firma biziz zaten, başka bir firma yok.
    Mağaza satışımız yok, sadece bir kaç farklı digital pazaryerinde ve kendi sitemizde satış yapıyoruz.
    Gümrük mevzuatındaki değişiklikten sonra vergiler aşırı artınca bir süreliğine ithalatına ara verdik, şimdi özel anlaşmalar ile fiyatı biraz aşağılara çekebildik.
    Yurtdışından gelen bireysel ithalatların ülkemizde garantisi bulunmamaktadır.
    Saygılarımızla,

Anladım hocam. Yeni ürünlerin gelmesini bekliyorum.
  • Neato bv robotumla yaşadığım tampon sıkıştı arızası nihayet çözüldü. Gecikmeli de olsa mail yoluyla yardımcı olan teknik servise teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eln E kullanıcısına yanıt
    Neato Botvac modellerindeki tampon sıkışma arızası fırça temizliği yapılırken başındaki bilyanın yerinden çıkartılmaması ve bu bölgede biriken kıl ve tüylerin zamanla hızlı dönüş ile keçeleşerek ısınması ve yuvayı ısıtarak dışarı doğru itmesi sebebiyle oluşmaktadır.

Tüm kullanıcılarımıza fırça temizliği sırasında bu bilyayı mutlaka yerinden çıkartarak biriken kiri temizlemelerini öneriyoruz.

İyi günler dileriz.
  • Yeni Neato Botvac D serisi robotlar Temmuz ayında ülkemizde Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !
     Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !

• Asus, yeni ev robotu Zenbo'yu tanıttı, 2017'de satışa sunmayı planlıyor.

Zenbo, evi kirli bulduğunda Neato Botvac Connected temizlik robotuna da çalışma talimatı verebilecek şekilde tasarlandı.

Evdeki yardımcılarınız çoğalıyor!

https://youtu.be/Gz5bWCna5uM
  • Neato Botvac Connected hakkında yeni bir inceleme..

Neato Botvac Connected
  • Tesla'nın sahibi Elon Musk, akıllı ev robotlarına yatırım yaptıklarını ve pazara gireceklerini anlattı.

Eğlence şimdi başlıyor!

http://webrazzi.com/2016/06/23/elon-musk-open-ai-ev-robot/
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Connected ne zaman gelecek ve tahmini olarak ne kadara satacaksınız? Şu an 3500 civarı satıyorlar.
    Merak ettiğim şey ben internetten başka bir yerden aldım diyelim, daha sonra parça tedariğini veya ürün bakımını kime yaptırabilirim Türkiye'de?
  • Merhaba
    Botvac Connected bugünkü kur ve gümrük rejimi ile 3000 TLden piyasaya verilecektir.
    Tahminen yıl sonuna doğru ülkede sunumu yapılacaktır.
    Yurtdışından alınan ürünlerin ülkemizde garantisi devam etmemektedir ancak connected serisinin ithalatı başkadıktan sonra yedek parça ve servis desteği olacaktır.

İlginize teşekkür ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neato 2016 da harikalar yaratmaya devam ediyor.
    İşte uygun fiyatlı yeni connected modelleri..
    http://www.cnet.com/products/neato-d5-connected/preview/
  • merhaba,

sitenize baktığımda stokta ürün kalmadığını görüyorum. yakın zamanda stoğa girme ihtimalivar mıdır? var ise yine bu fiyatlardan mi girecek indirim planı var mı?

teşekkürler
  • bir de botvac 85 ile botvac d85 arasındaki fark nedir?
  • demirfm D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yılsonuna dek yeni ürünler piyasaya girmiş olacak.
    Henüz satılmamış bir ürün için tabii ki herhangi bir indirim planımız yok.
    2015 Temmuz ayında değişen gümrük mevzuatına göre vergiler %30dan %68'e çıktı, dolayısı ile zaten fiyatlar daha yukarıda olacaktır.

Botvac 85 artık üretilmiyor, D85 onun yerine geçen daha güçlü bir robottur. O da yakında yerini 85 connected modeline bırakacak.

Saygıalrımızla,
  • quote:

Merhaba,

Yılsonuna dek yeni ürünler piyasaya girmiş olacak.
    Henüz satılmamış bir ürün için tabii ki herhangi bir indirim planımız yok.
    2015 Temmuz ayında değişen gümrük mevzuatına göre vergiler %30dan %68'e çıktı, dolayısı ile zaten fiyatlar daha yukarıda olacaktır.

Botvac 85 artık üretilmiyor, D85 onun yerine geçen daha güçlü bir robottur. O da yakında yerini 85 connected modeline bırakacak.

Saygıalrımızla,

Yeni ürünler hakkında gelişme var mı?
  • Yeni ürünlerin bilgilendirmelerini buradan yapmaya devam edecek misiniz?
  • Mümkün olan tüm sosyal medya ve forum sayfalarından gerekli güncellemeleri yapmaktayız.
    İlginize çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Ali Şerbetçi Bey,

2015 yılı Mayıs ayında almış olduğum Neato Botvac 80 serisi 3000 hatası vermekte, istasyondan çıkıyor ancak temizlik yapamadığı gibi istasyona da dönemeyip sürekli alarma veriyor, çözüm önerisi nedir? servis@hepsirobot adresine mail attım, ulaşılamıyor. Yaşamkent'te oturuyorum. Posta kutusuna teslim etmektense servis ücretini de öğrenip kendim getirip elden teslim edip, elden teslim almayı tercih ederim.

İnternetten bir videoda yaklaşık 15 Dolarlık bir parça değişimi ile sorunun çözüldüğünü gördüm, 3000 hatası tek bir nedenle mi olur, eğer çözüm bu bahsettiğim parça ise adı nedir ve elinizde var mıdır?

Acil ilgilenirseniz çok sevinirim.

İyi çalışmalar dilerim.
  • dilvinka D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

3000 serisinin ondan fazla sebebi var, robotu incelemeden herhangi bir yorum yapmamız imkansız. Bazen batarya problemi oluyor, eskiyip gerilimi düştüğünde bu da 3000 kod verebiliyor.
    Sözettiğiniz parçanın ne olduğu hakkında tahmin yürütemiyoruz ancak servise alındığında bilgi verebiliriz doğal olarak.
    Arıza tespiti yapılmadan servis ücreti bildirmek diye bir kavramımız yok, hiç olmadı. Arıza belli olunca sizi arayıp bilgilendiriyoruz, kabul ederseniz tamirine geçiliyor.

Websitemizde sorun yaşıyorduk, sunucularımızın hosting firmasını değiştiriyoruz, çok kısa sürede düzelecektir.

Hafta içinde robotunuz ile ilgileneceğiz. İyi yıllar dileriz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.