Şimdi Ara

Ne yapıyorsunuz son 6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bence gelebilir oradan da . Bakmakta fayda var adamlar baya anlatmış kitapta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unnecessary tension kullanıcısına yanıt

Önerdiğiniz bi kanal var mı hocam cografya için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Detrusorkası

Önerdiğiniz bi kanal var mı hocam cografya için ?

Açıkçası sosyalle pek alakam olmadığı için her kanal ne kadar iyi ne kadar kötü bilemem hocam.Kısa kısa bilgiler veren Yavuz Tuna coğrafya kanalını biraz izledim,izleyeceğim.Kral bilgiler adı altında olması lazım,sınavda işimize yarayacak harita bilgileri,nüfus bilgileri veriyor.

Onun dışında henüz izlemedim ama kampüs kanalını söyleyen çok kişi oldu ona da bakabilirsiniz.

• Bir şeyler yapmaya çalışıp yorulduğumdan bir şey yapamıyorum.

Bu hafta aklımda 345 tyt fen denemelerini bitirmek var 10 tanesini çözdüm 15 tane kalacak.

Sosyalde deneme çözecektim ama onun yerine kavramları ve konuları okumak daha iyi olacak.

son 3 senenin tyt sınavlarını çözeceğim.345 kurumsal 7 var birde onu

Edebiyat sosyal tekrarını bitiririm biyo kimya son tekrar da izlersem benim için yeter de artar.Belki 2-3 ayt denemesi falan çözerim ama artık deneme görmek istemiyorum

• Saglam asiliyorum

• Sona bırakayım dediklerim yetişmedi. Yatıyorum

• bugün mert hocanın tekrar yayını + soru çözüm kanallarının soru çözüm playlistlerine bakacağım. konu tekrarlarımı geometri ve coğrafya hariç tamamladım, pazartesi bu ikisine bakıp playlistlere devam ederim. branş harici deneme çözmeyi düşünmüyorum. tyt fen, edso bir de belki tyt mat denemesi çözerim o kadar

• sosyal bakmayı düşünüyordum, bazı ayt konularını tekrar etmeyi düşünüyordum, youtubeden deneme falan izlemeyi düşünüyordum fakat 0 istek. Bugün gün boyunca yattım derse oturmamak için her şeyi yaptım gerçekten. Plan yapmam lazım onu da yapasım yok bok gibi bir haldeyim kısacası.

• Apotemi bitirmeye çalışıyorum son 7 kaldı, üstüne 1er FKB +tyt fen denemesi çözüp günde 1 genel tyt çözmeyi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: suzuyajusoou

sosyal bakmayı düşünüyordum, bazı ayt konularını tekrar etmeyi düşünüyordum, youtubeden deneme falan izlemeyi düşünüyordum fakat 0 istek. Bugün gün boyunca yattım derse oturmamak için her şeyi yaptım gerçekten. Plan yapmam lazım onu da yapasım yok bok gibi bir haldeyim kısacası.

tekrar videolarını açıyorum eksik gedik kalmasın diye 3 saat video gözüme kocaman geliyo izleyemedim bi türlü

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 31

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.