Şimdi Ara

Ne yapıcam ben? param var zamanım var vucut istiyorummmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yıllardır spor salonuna yazılıyım, tamam iradeli bir şekilde gidip gelemiyorum her zaman ama dönem dönem yaptığımda da hemen o performansı bıraktığımda vucutta hemen gidiyor,

mesela 2019 şubatta ilk kürüme girdim 3-5 ay boldenon testo kullandım şu vucudu yaptım;
    https://www.instagram.com/p/B62WLjQABEo/?utm_source=ig_web_copy_link

iyi güzel bana güzel geliyordu ama kür bitmeden daha o haftada 5-6 gün gitmeyi 4-5 güne düşürsem ilerleme kayboluyordu hattaa gerileme oluyordu,

sadece steroidde değil normal zamanda asılıp yaptığımda hemen gidiyor

şimdi ben salak biri değilim göz var nizam var 3-5 gün aynı arkadaşla yatıp kalkıyorum aynı işi aynı gücü yapıyoruz o spor falan yapmıyor doğru düzgün beslenmiyor uyku düzeni hiç bir şey yok ama vucudu güzel...

hiç spor yapmayan arkadaşım var vucudu benim 2 katım

spor yapıp bırakmış aradan 3-4 yıl geçmiş eniştem var kaslar duruyor

ee bendeki eksiklik ney, tamam psikolojim iyi değil herkes kadar mutlu değilimdir belki ama bu bu kadar rol oynayamaz heralde..

ne yapıcam ben? param var zamanım var vucut istiyorummmmm

• Besleniyomusun sen yoksa ramdom ne gelirse onumu yiyorsun. Şimdi yemek ne yediğini bilmiyoruz , acı eşiğini ve hareketlerin formunu nasıl yaptığını bilmiyoruz, Salona gidip tam olarak ne yaparak ne beklediğinide bilmiyoruz. Boşuna küre girmişsin , ne tavsiye bekliyosan oda burdan çıkmaz.
  • Madem paran var bas parayi bilgili bir ptye o ilgilensin seninle. Ayrica kurle yaptigin vucut cok basarisiz 3 ay duzenli yapan biri de yapardi ayni vucudu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobby Zzz

Besleniyomusun sen yoksa ramdom ne gelirse onumu yiyorsun. Şimdi yemek ne yediğini bilmiyoruz , acı eşiğini ve hareketlerin formunu nasıl yaptığını bilmiyoruz, Salona gidip tam olarak ne yaparak ne beklediğinide bilmiyoruz. Boşuna küre girmişsin , ne tavsiye bekliyosan oda burdan çıkmaz.
    karbonhidrat protein
    " "
    " "
    " "
    " "
    " "

...

ağırlık kaldırarak kas bekliyorum başka ne olabilir ki
  • aldığın net bi şekilde sahte. 6 ayda kürle resimdekinin 3 katı olursun, resimdeki zaten doğal bi 6 aylık gelişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidüsün

aldığın net bi şekilde sahte. 6 ayda kürle resimdekinin 3 katı olursun, resimdeki zaten doğal bi 6 aylık gelişim.
    işte ben doğal şekilde bu hale bile gelemeyince bilemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.