Şimdi Ara

Ne Yapabilirim Sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
46
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. 2-3 aydır emlakçı bir kadının yanında çalışıyordum 3-4 gün önce de dayanamadım çıktım artık. Emlak harici her işi bana kitliyordu onu yap bunu yap paraya ihtiyacım olduğu için sesimi çıkarmıyordum arabasını bile bana yıkatıyordu. Dayanamadım artık çıktım. Ben çıkmadan önce defalarda müşteri götürdüğüm bir daire vardı birisi kiraladı 1 hafta bekletti bizi bende kadına söyledim adam kiralarsa payıma düşeni alırım dedim oda tamam sorun yok hakkını veririm ben haram parayı boğazımdan geçirmem falak klasik laflar bilirsiniz. Bugün adam kiralamış dairenin bedeli 1000 TL. Bunun için de bir kira depozito bir de komisyon var. Az önce geldim eve saldıracak yer arıyorum şuan. Kadın dalga geçer gibi harçlık verir gibi 100 TL verdi lak lak etti konuştu bende sinirlendim geldim bu mudur yani hakkım ? 100 Lira ? Küçümsemiyorum ama 1000 TL'lik daire yani hakkım bu kadar olmamalı artı olarak ben kaç kere de müşteri götürdüm getirdim aracım olmadığı için yayan gittim ben zaten hakkımı helal etmiyorum ama yapılacak bir şey varmı acaba işini falan engellemek istiyorum ticaret anlayışı sıfır 150 dediği ilanı hemen göz boyamak için 50'ye çekiyor 2 gün sonra geri 150 yapıyor böyle bir kadın. Daha doğmamış çocuğumun rızkını da yedi Allaha havale ediyorum.

Çok istek yada yorum gelirse bunların Sahibinden.com linklerini profillerini de verebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.