Şimdi Ara

Ne kadar yükselebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan için TYT netlerim 65-70 civarında hedefim tabiki bunun üstünde sınava kadar 95-100'leri görmem mümkün mü? Ne yapmam gerekiyor? AYT'ye ne zaman başlamalıyım? (12.Sınıfım) Netlerim şu şekilde:

Türkçe: 25 Civarlarında

Sosyal: 10 Civarlarında

Matematik: 25 Civarlarında

Fen: 10 Civarlarında

Türkçe: Daha dil bilgisine başlamadım denilebilir. Paragraf soruları zor olduğunda pek yapabildiğim söylenemez.

Sosyal:Tarihte bilgi soruları olmazsa 4 doğru yapıyorum gibi. Coğrafyam hiç yok. Felsefe 1 net falan olabilir. Din tam oluyor genellikle.

Matematik: Yeni nesil denilen problemlerde nasıl daha hızlı olabilirim? Denklem kurmaktansa mantıklı yaklaşımlarla şıklardan gitmeyi tercih ediyorum. Doğru mu yapıyorum biraz daha asılıp pratikle mi hızlanayım yoksa denklem kurup hızlanmayı mı öğrenmeliyim?

Fen : Sadece kimya kısmını bitirdim.(Kimya her yerde, doğa ve kimya hariç.)

• Görmen tabiki mümkün diyenler olacaktır hedefim ütopik mi normal bir hedef mi açıkçası sorum bu netlerim ideal mi şuanlık?

• Mümkün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mümkün

• Denklem kurmamanızın bi mantığı yok ama. Denklem kurmayı öğrenmenizi öneririm.

• Denklem kurmamaktan kastım bazı sorular oluyor denklem kurmaktansa denemek daha verimli oluyor sanki onlardan bahsediyorum.Bir de hangi metodu önerirsiniz kitap, youtube veya özel bir hoca var mıdır ücretli satan, onu alsam daha iyi bir ilerleme kaydeder miyim?

• Üstad istek attım rica etsem kabul eder misin

• Konuların hangi ayda bitmişti? Konular bittikten sonra soru bankası mı çözdün denemelere geçtin mi? Ocak civarı nerelerdeydin?

• tyt ayt beraber mi gittin

• hocam nereye yerleştiniz yerleştiyseniz ?

• Hocam mümkün mü sorusu asiri saçma 20 netten 100 de mümkün 40 netten 103 yaptı arkadaşım benim calismaniza bağlı. 70 netten 100 net telaşa kapilmayacak kadar normal bir artış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 11 Ekim 2020; 15:58:17 >
  • Ayt ye kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başlarsın tyt güzel rayına oturunca ama tyt de fazla oyalanma tyt netleri konu çalışarak artmaz deneme çözmeye bak bol bol ayt de başlamak için Aralık-ocak sonrasına kalmazsan iyi olur bence

• Eger çalışırsan net artışın soyle olacak 70 ise şuan Kasım sonu Aralık basi gibi netlerin 80 civari olacak Şubat ayına geldiğinde seri denemelerde başlayınca 1-2 ay içinde 10-15 net gibi bir artış gorebilirsin 90-100 bandında olursun Mart gibi. Son 2-3 ayda 100-105 sabitlenmeye başlar çoğu kişide artik bu şekilde oluyo gördüğüm kadariyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 11 Ekim 2020; 16:3:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.