Şimdi Ara

Ne kadar maaş alıyorsunuz? (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
23
Favori
12.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu Dışı yerine Konu Dışı Özel'de açılması iyi olmuş bu konunun. Yoksa troller basardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

quote:

Orijinalden alıntı: Göze Kaçan Sigara Dumanı

Ozelde 1700-2000 alirim herhalde. Ama issizim evde yatmak daha iyi

Halen evde mi yatıyorsunuz ? :D

ehliyeti aldim bugun bu hafta basvurcam hastanelere bakalim haberdar ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftada 25 saat çalışıyorum 750 TL

• Otomotiv sektöründeyim.Haftada 4 gün çalışma süresi var.Mesailerle 1700 ü buluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: *KaLeci "DD"

Yazabilirsin hocam cevaplayabilirim

hocam şimdi benim yaş 17 lise 3. sınıftayım.
    Bu sene 2. amatör ligde takımda oynayabilirdim ama antremanlara gitmedim ve şuan oynamıyorum.
    Sorum şu büyük şehirlerde üniversite okumak için gidersem orada amatör takımda futbol oynarsam iyi kazanırmıyım.
    Amatör ligde futbolcu ne kadar kazanır.
    Bal , 3. , 2. liglerde ne kadar kazanır futbolcular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnn

quote:

Orijinalden alıntı: bazarov0734

13 bin tl , yas 24 , elektrik muh(yildiz teknik), mekan dubai

Umarım dubai koşullarında yetiyordur. 18bin dirhem gibi bi para yani. Yine de fena değildir herhalde.

1 dirhem 0,7 tl. daha fazlasina denk geliyor fakat sadece dis mekanlarda yedigin yemek ictigin seyler pahali, onun disinda kalan her sey daha ucuz. pinar sut burada tr deki fiyatindan daha ucuz. ama kendini sehre kaptirip hic biriktiremeyen de var. ben bi koseye biraz atiyorum. guzel gene de. memleket ozlemi olmasa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnn

quote:

13 bin tl , yas 24 , elektrik muh(yildiz teknik), mekan dubai

Umarım dubai koşullarında yetiyordur. 18bin dirhem gibi bi para yani. Yine de fena değildir herhalde.

1 dirhem 0,7 tl. daha fazlasina denk geliyor fakat sadece dis mekanlarda yedigin yemek ictigin seyler pahali, onun disinda kalan her sey daha ucuz. pinar sut burada tr deki fiyatindan daha ucuz. ama kendini sehre kaptirip hic biriktiremeyen de var. ben bi koseye biraz atiyorum. guzel gene de. memleket ozlemi olmasa.

vallahi iş için izmirden istanbula geçmiş bi adamım :)

dubaide şehrin büyüsü illa çok fazladır :) ve dışarda yemk cidden pahalı ve ucu bucağı yok, yeter ki ben para harcıcam de sen

• orcun170 O kullanıcısına yanıt
    Amatorde cok kazanamazsin tabii ki de...2ve 3 lig de kazanabilirsin ama oyle 5 10 binlerden bahsetmiyorum o parali proflar aliyor. Futbolu para kazanmak icin yapacaksan zaten hem sutlarlar seni hemde bi ise yaramaz sadece spor yapmis olursun. Yetenegin varsa baglan bu ise devamini bi yerden getirirsin ama maddi olarak gorme. Amatorden de baslama buyuk takimlarin secmelerine git imkanin varsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Kadına yaşı , erkeğe maaşı sorulmaz.

sana saten maaşını soruyor?

• 1450 TL. Özel sektörde işçiyim. 7 senedir çalışıyorum, maaş gram gram artıyor.

• 630 öğrenci gelir.,gider 700

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Firma ismi ve mesleginizi öğrenebilir miyim?

• quote:

Amatorde cok kazanamazsin tabii ki de...2ve 3 lig de kazanabilirsin ama oyle 5 10 binlerden bahsetmiyorum o parali proflar aliyor. Futbolu para kazanmak icin yapacaksan zaten hem sutlarlar seni hemde bi ise yaramaz sadece spor yapmis olursun. Yetenegin varsa baglan bu ise devamini bi yerden getirirsin ama maddi olarak gorme. Amatorden de baslama buyuk takimlarin secmelerine git imkanin varsa.

Hocam benim yaşadığım il Isparta benim pek seçmelere katılma durumum yok yani anlamıyırum o işlerden.
    Bizim burada amatörde oynayan genç yetenekli futbolcu olursa zaten antalyaspor bize gel diyor.
    Pek seçmelere gidebileceğimi sanmıyorum.
    Amatörde oynamak daha iyi gibi geliyor aslında.
    Belli bir süre iyi bir takımın altyapısında oyna ondan sonra adam seni 2-3.lig takımlarına satsın olur mu öyle şey.

• Koç ta stajyerim 300 alıyorum.
  • 24 bin tl,ingiltere konsolosluğunda çalışıyorum,çevirmenlik yapıyorum

• orcun170 O kullanıcısına yanıt
    Olur tabi ama şansın diğerlerine göre az olur.Yeteneğin varsa git oyna zaten hemen farkedilirsin ama sıradansan dediğim gibi spor yapmış olursun.Yinede şansını dene bizim ülkemizde pek öenm vermezler altyapıya o yüzden bir sürü kaybolup giden yetenek var inşallah olnların arasında kaybolmazsın..
  • quote:

Olur tabi ama şansın diğerlerine göre az olur.Yeteneğin varsa git oyna zaten hemen farkedilirsin ama sıradansan dediğim gibi spor yapmış olursun.Yinede şansını dene bizim ülkemizde pek öenm vermezler altyapıya o yüzden bir sürü kaybolup giden yetenek var inşallah olnların arasında kaybolmazsın..

inşaallah hocam kaybolmam.
    2-3.liglerde maaş ne kadar birde gol primi ne kadar.?
  • Kamuda 3 aylık inşaat mühendisiyim - maaş 3300 TL.3 ay sonra asalet tasdiklendiği zaman %8 zam. Ama kurumumuz kit olduğu için çok çabuk vergi dilimine giriyoruz maaş eriyip gidiyor bu saçma sapan vergiler yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

İşletme okudum ama başka birinin altında çalışmak yerine. Kendi işimi yapıyorum inşaat üzerine bir şirketimiz var babam ve abimle beraber 25 yıldır devam ediyorlar bende yavaş yavaş işlere el atıyorum.
    Aylık gelirim değişiyor 10 binde oluyor 30 binde oluyor babamla abim benden daha fazla alıyor tabiki daha yeni olduğumdan bunla yetiniyorum.
    Görgüsüzlük olarak algılamayın herkes yazıyor bende yazmak istedim..

hocam merhabalar, ne iş yapıyorsunuz? selamlar
  • 950 net Daha neti bile göremedik bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.