Şimdi Ara

Ne kadar kıyafetiniz var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acaba ben mi abartıyorum diye merak ettiğimden açıyorum bu konuyu. Güzel giyinmeyi sevdiğimden dolayı çok fazla kıyafet aldığımı söylüyorlar. 30 civarı t-shirt, 30 kazak, 20 gömleğim vardır muhtemelen. Bu sayı sizce çok mu? Marka düşkünlüğüm yok aldığım birkaç Lacoste gömlek dışında aşırı çok para vermem. Onları da indirimde 100 TL ye almıştım. İnternetten çok uyguna alıyorum ortalama 40-50 TL civarı. Siz ne düşünüyorsunuz?

• 1 tane uzun kollu 1 tane nike eşofman bütün sene bunu kullandım xd dışarı çıkmadığım için kıyafete ihtiyacım olmuyr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 14 Eylül 2017; 10:6:6 >
  • Normal, maddi durumu düzene sokunca ve kiloyu verince bende öyle olacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane vaykikiden aldığım 10 küsür liralık sade t-shirt,1 adet kumas pantolonum 40 tlik,1 adet kot pantolonum amcam vermişti,bir adet eşofman 2 yıldır bunlarla takılıyorum.zayıf oldugum için ne alsam yakışmıyor.onun için 2 yıldır elbise almama kararı aldım.
  • ben biraz salağım aldıklarımıı bir zaman sonra beğenmiyorum ve giymiyorum. toplam benim de 25-30 tane tişörtüm vardır ama toplasan 10 tanesini anca giyerim. pantolonlarımda 7-8 tane ama genelde 2-3 tanesini giyerim
  • star scream S kullanıcısına yanıt
    Kilodan dolayi istedigim elbiseyi alamiyorum. Ustume ne uyarsa onu alabildigim icin birkac pantalon ve t shirt den baska biseyim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamdemS

Kilodan dolayi istedigim elbiseyi alamiyorum. Ustume ne uyarsa onu alabildigim icin birkac pantalon ve t shirt den baska biseyim yok.

Bende öyleyim, kilo yüzünden alışveriş yapasım gelmiyor. Yakışacak şeyler kilo yüzünden yakışmıyor da zaten. Kilo verip bu hayata son vereceğim.

• benim de 15 civarı tişört, 20 civarı pantolon, 15 civarı gömlek, 10 civarı ceket+mont um var. çoğu gereksiz aslında. arada bir temizlik yapıp giymediklerimi giysi kumbarasına atıyorum ama hiç azalmıyorlar
  • 4 5 tshirt 2 3 pantolon 4 5 sort. Hepsi toplam bu kadar

• star scream S kullanıcısına yanıt
    Umarim basarabilirsin. Bende deniyecem bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha lan, ne kadar az kiyafetim olduğunu fark ettim sayenizde

Edit: gerçi para mi yetiyor anasını satayim kicikirik pantolon 70-80 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack-White -- 14 Eylül 2017; 11:58:59 >
  • 5 tane 10 liralık t-shirt
    3 tane polo t-shirt
    2 kapri
    2 pantalon
    1 ayakkabı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.