Şimdi Ara

NE KADAR BAHTSIZIM ARKADAŞ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okulda bir kızla biraz bakışıyorduk(ya da bana öyle geliyor )bende gözüme kestiriyordum yavaştan yavaştan sohbeti ilerletip açılmayı düşünüyordum ama manitası var herhalde sanal aleme bir erkekle beraber fotoğrafını atmışlar samimi gibiler arkadaşta olabilirler ama bilemiyor ne yapsam ki acayip kararsız kaldım

• Yanındaki sevgilin mi diye mesaj at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 17 Ekim 2013; 22:10:02 >
  • Önce arkadaş ol. Sonra ondan ayrılırsa hemen teklif et.
  • Öğren. Sonra gel konu aç. Yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Öğren. Sonra gel konu aç. Yardımcı olurum.

boş konuşma
  • olm guzel kızların hepsini kapıyolar, git sormbence sevgilin mi bu diye hatta kendintelefonundan resmi gostererek

• bu saatten sonra tek çözüm yolu kaldı

moonwalk yaparak adamı kızın önünde dövmek

• quote:

Nickini hakediyorsun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

boş konuşma

• Hiç aklıma gelmemişti süper tavsiye @BraveHeart

Evet o konuda aslında önce arkadaş olmak lazım ama tanıyan arkadaşlarım var tanıştırırlar herhalde diye ümit ediyorum ben istedikten sonra @Uygurca

Nickimin hakkını veririm diyorsun yani @Just_Playboy
    Edit:Ben yazana kadar yazmışlar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkweither -- 17 Ekim 2013; 22:15:09 >

• Ne oluyor la üstüme gelmeyin @mmvg @Darkweither @GOGOMEZ

• quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

olm guzel kızların hepsini kapıyolar, git sormbence sevgilin mi bu diye hatta kendintelefonundan resmi gostererek

Yok öyle bir şey yapmam daha yeni tanışıyoruz bölümdekilerle adımız çıkmasın sonuçta bu olmazsa başkası olur belki değil mi
  • quote:

quote:

quote:

boş konuşma

aa sanamı geldi mesaj tüh yav
  • Git ve kulağına onu sevdiğini söyle Gülerse sorun yok ağzı bükülürse emin ol akşama sevgilisinden yiyeceğin bir zopa dayak var :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

boş konuşma

aa sanamı geldi mesaj tüh yav

• quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

Git ve kulağına onu sevdiğini söyle Gülerse sorun yok ağzı bükülürse emin ol akşama sevgilisinden yiyeceğin bir zopa dayak var :D

Bir yerlerini kaldırmaya gerek yok direk daha bakışma aşamasındayım ona göre açılacaktım
  • Hocam sen ne önerirsin diğer konularda mesajlarını görüyorum iyi fikirler çıkıyor sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

quote:

Git ve kulağına onu sevdiğini söyle Gülerse sorun yok ağzı bükülürse emin ol akşama sevgilisinden yiyeceğin bir zopa dayak var :D

Bir yerlerini kaldırmaya gerek yok direk daha bakışma aşamasındayım ona göre açılacaktım

Banamı bir tarafını kaldırıyorsun dedim anlamadım İlk adımı atmassan kazanamazsın (?)

• quote:

quote:

quote:

Banamı bir tarafını kaldırıyorsun dedim anlamadım İlk adımı atmassan kazanamazsın (?)

Sana değil hocam kızın bir tarafını kaldırmaya gerek yok dedim direk seni seviyorum değince ister istemez kalkıyor bir yerleri bu bir gerçek Evet ilk adımı atmam lazım tatilin bitmesini bekliyordum ama fotoğrafı görünce kararsız kaldım aslında,birde nasıl tanışacağım onu düşünmem lazım

• quote:

Hocam sen ne önerirsin diğer konularda mesajlarını görüyorum iyi fikirler çıkıyor sizden

Çok basit ilk önce çevreden sağlam kişilerden öğren ilişkisi varmı ? baktın yok eminimki kankası o foto çektiren çoçuk, eğer kızı istiyorsan ben gerekeni sana söylerim basit o işler..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.