Şimdi Ara

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
515
Favori
512.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık hepsine baktım listeye attım hangi birinden başlasam bilemedim teşekkürler. :)
  • Cell 211 filmini listeden silmenizi rica ediyorum bu kadar guzel surup boyle anlamsiz bir sekilde sonlanmasi asiri sekilde gerdi beni acikcasi. Ilk defa izledigim bir filmin sonunda tatminsizlik yasuyorum diyebiliri izledigim en kotu filmde bile biterken o tatmin olusmustur ama bu film gercekren bir ilki basardi filmi izlerken duzecegim methiyeleri dusunurken sonunu gorunce senaristinden yonetmenine sovdum. Mesele iyinin yaninda felan olmak degil tamamen mantiksiz kotu bir final oynandi asiri basit oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Hocam su Hangover adli buyuk komedi denilerek beni hayattan sogutan sacma filmi eklemeseydin keske su guzelim listeye.

Aynen hocam bu kadar buyuk beklentiye girip hayal kirigligi yasadigim ender filmlerden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yeni, güzel film ekledim listeye. İyi seyirler

179- Madeo (Akli dengesi yerinde olmayan çocuksu bir genç, Yoon Do-joon; işlemediğini iddia ettiği bir cinayetle suçlanır. Onun suçsuzluğunu savunan tek kişi ise, zavallı annesidir. Güney Kore yapımı bu harika filmde, bakalım siz gerçek suçluyu bulabilecek misiniz)

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020]

180- Black Swan (İşiyle kafayı bozan, tüm hayatını baleye adayan bir balerinin yavaş yavaş gerçek dünyadan kopmasını anlatan psikolojik gerilim tadında süper bir film. 1 adet de Oscar'ı var)

181- Sleuth (1972) (Oyunlara ve hatta zekice olan her şeye bayılan zengin bir adam, karısıyla aşk yaşadığını bildiği genç bir adamı tanışmak için davet eder. İki büyük zihnin birbirleri için hazırladıkları özel planları vardır. Keyifle izleyeceğiniz ve bitmesin isteyeceğiniz 2 saat 18 dakika)

182- Platoon (Vietnam savaşında insanların yaşadığı değişimi ve büyük iki yüzlülüğü anlatan en kaliteli yapımlardan biri. Harika oyuncu kadrosu ve inanılmaz oyunculukla beraber)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 13 Ekim 2016; 12:53:11 >

• Son yıllar için yapılmasını takdir ettim. Sevsem de sürekli nostaljik çalışmalar fazlaydı. Bu da iyi geldi. Ellerine sağlık.

• 142. Sıradaki filmi bilerek mi denk getirdiniz minibüsün üstünde de 142 yazıyor raslantimi yoksa ( takıntı işte merak ettim ) filmlerin cogunu izlemedim Apocalypse ,Fury ve bazıları benim favorilerim Pi nin yaşamı da eklenebilir bence listeye bu arada dostlar filmleri nerden izliyorsunuz yada nerden indiriyor sunuz ben düzgün bir yer bulamıyorum izlemeye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listede var mı bilmiyorum. İlk sayfada göremedim.
    Şu filmi de izlemenizi öneririm.
    Biraz psikolojik, biraz korku.
    Sonu şaşırtan cinsten.

• Böyle güzel hazırlanmış konuyu, biraz önce farkettim.Emeğinize sağlık. Hemenwww.divxup.com dan indirip izlemeye başlamak istiyorum.
    Emeğinize sağlık. Güncellemelerin devam etmesi ümiti ile.

• emeğe saygı güzel liste olmuş takip
  • güzel bir konu oluşturulmuş. film tavsiyeleri arasında seçkin bir yerde burası bence. emeği geçenlere teşekkürler
  • Süper liste yanlız netden bulcam bu filmleri

• Piyanist'i şimdi izledim. 2.Dünya Savaşına ait çoğu filmi bitirmiş olmama rağmen böyle bir başyapıtı nasıl kaçırdım anlamıyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Süper liste yanlız netden bulcam bu filmleri

Sanırım bilgisayar aracılığı ile film izlemekte yenisiniz. Film sitelerinden izleyebilir yahut torrent sitelerinden indirebilirsiniz.

• listenin bol bol güncellenmesi dileğiyle güzel liste teşekkürler
  • Yıldızlararası tadında bir film yok mu :)
  • En fazla 10 tanesini izlemişimdir.Eline sağlık liste güzele benziyor.Yakın zamanda izlemeye çalışacağım.
  • ''İhtiyarlara yer yok'' listede olmalı ve bir çok filme fark atar
  • Takip edeceğim😊

• Kardeş Big Fishi unutmuşsun :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liste muazzam. Elinize sağlık hocam
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.