Şimdi Ara

Ne İdüğü Belirsiz Kablo(Kaçak Uydunet İhtimali)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Ne İdüğü Belirsiz Kablo(Kaçak Uydunet İhtimali)

Tuvaletin havalandırma boşluğunda farkettim. Üstünde digi line cable yazıyor kırmızı harflerle. Bu kablonun havalandırma boşluğunda ne işi olabilir ya da neyin kablosu bu bir kaçak vakası olabilir mi? Çünkü daha önce apartmanda kaçak uydunet vakası yaşamıştık arkadaşlar konuya hakim olan biri bilgilendirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaburgaspor -- 29 Ağustos 2016; 12:29:03 >

• kaburgaspor K kullanıcısına yanıt
    Uydu kablosu olmasın hocam.Aynı şekilde benimde uydu kablom apartman içerisinde görüntü kirliliği olmaması açısından havalandırma boşluğundan geçiyor.Çok şüpheci gördüm sizi
  • bizim apartmanda daha önce apartman görevlisi milletin uydunetini kaçak şekilde çekti. Uydu kablosu olduğunu biliyorum sadece kaçak olmasından şüphe ediyorum çünkü havalandırmadan takip edince onun evine gidiyor. Ne İdüğü Belirsiz Kablo(Kaçak Uydunet İhtimali)

Bu böyle milletin depodaki mallarını elaleme satıp çalındı diyen eşyalarını satan yaptırcam diye kazık atan böyle milletin uydusuna kadar kaçak çeken biri. Bize de baya çektirdi kanıtlayamadık bu sefer bunun en azından bu olayı ifşa olsun millet ne olduğunu anlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaburgaspor -- 30 Ağustos 2016; 4:50:10 >

• Hocam bu kaçağı o kutudan mi alıyor turksat in yoksa sizin Kablodan ek mi alıp yapıyorlar
    birde bunları anlama şansimiz yokmu modemden fln

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaburgaspor K kullanıcısına yanıt
    Evde olduğu saatlerde kablonun ulaştığı anteni bul, kopart kabloyu, yat oraya bekle.
  • Bizim merkezi sistem için geçilen kablolarda havalandırma boşluğundan geliyor. Kesin emin olmadan yargıya varmamak gerekir. belki birisi kurulum yaptırmıştır kablo oradan geçmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaburgaspor

bizim apartmanda daha önce apartman görevlisi milletin uydunetini kaçak şekilde çekti. Uydu kablosu olduğunu biliyorum sadece kaçak olmasından şüphe ediyorum çünkü havalandırmadan takip edince onun evine gidiyor.

Bu böyle milletin depodaki mallarını elaleme satıp çalındı diyen eşyalarını satan yaptırcam diye kazık atan böyle milletin uydusuna kadar kaçak çeken biri. Bize de baya çektirdi kanıtlayamadık bu sefer bunun en azından bu olayı ifşa olsun millet ne olduğunu anlasın
    Bu adam sadece kablo tv kullanır interneti kullanamaz yakında analog yayın kalkıyor o zaman onu da kullanamaz

Kablo tv kutusundan o kabloyu çekerseniz izleyemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 6 Eylül 2016; 0:00:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tmp341

Evde olduğu saatlerde kablonun ulaştığı anteni bul, kopart kabloyu, yat oraya bekle.

• Subat kullanıcısına yanıt
    +1
  • kabloyu bir çekişitir hocam hayalet falan sansın cihazı hareket etsin adamın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.