Şimdi Ara

NBT Ekran Çalınması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam evimin önünden nbt ekran çalındı sürücü camı kırıp girip almışlar. Alarm taktırmak sizce çözüm olurmu ? fikirlerinizi merak ettim ne gibi bi önlem alabilirim diye. Orjinal alarmlar varmış serviste takılan onlardan düşünüyorum, telefona falan bildirim gelse çok iyi olurdu fakat gelmiyor sanırım öyle bi teknoloji yok. Fikirlerinizi merak ediyorum önerilere açığım teşekkürler

• Kesin çözüm ya evi ya arabayı değiştirin ben öyle yaptım :) yerini belledikten sonra gene gelecekler, bilemiyorum alarm ne kadar etkili olacak, alarm çalsa bile cam kırılmış olacak, kapalı garaj yoksa nbt başa bela, hoş garaj olsa da gündüz vaktinde migros otoparkından bile çalmışlar, kaç yıldır istiyordum next 100lü g30 um oldu ama travması daha büyük oldu. Sattım kurtuldum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence alarm çözüm olur. Facebook'da bir reklam görüştüm. Cam açıkken içeri el bir girse alarm çalışıyordu. Kendi kumandası ile bütünleşik çalışan bir şeydi, fiyatı 2000 TL gibi aklımda. Ufak bir dokunuşta korna uyarı olarak çalıyordu, bu caydırıcı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt_boy

Kesin çözüm ya evi ya arabayı değiştirin ben öyle yaptım :) yerini belledikten sonra gene gelecekler, bilemiyorum alarm ne kadar etkili olacak, alarm çalsa bile cam kırılmış olacak, kapalı garaj yoksa nbt başa bela, hoş garaj olsa da gündüz vaktinde migros otoparkından bile çalmışlar, kaç yıldır istiyordum next 100lü g30 um oldu ama travması daha büyük oldu. Sattım kurtuldum :)
    12 mayıs civarıda benim aynalarım gitti.
    çok fazla araştırma yaptım.

alarm en iyi çözüm gibi.
    şu son dönemde bmw ye takmış durumdalar.
    nbt ekran, hayalet ekran, m direksiyon, ayna herşeyi çalıyorlar.

yeni sistem alarmlar var.
    bende yaptırıcam.
    faydası şu. en kötü camını kırıyor alarm çalıyor, içeri girip birşey alamıyor.
    bir cam parası ile kurtuluyorsunuz.
    yada yukarıda arkadaş bahsetmiş, elinizi içeri sokuyorsunuz alarm çalıyor. sensörlü.

sizde detaylı araştırma yapın, benim dediğim yeri kesinlikle bulacaksınız. ustasıda belli bu işin.
    biri 2000 tl demiş, 2000 değil 1200 tl. ence fiyat gayet iyi.
    dilerseniz özelden yazarım.
    dediğim gibi sizde araştırma yapabilirsiniz tabiki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.