Şimdi Ara

NBCS-Nuri Baras Cinema Sistemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.154
Cevap
41
Favori
351.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi olsun azmettin valla tamamlıcan Avr ne alıcan napıcan ?
  • nuri hoparlör leri toparlayana kadar onkyo 703 üm le idare edicem o zamana kadar neler çıkar kim bilir ama benim almanya da kuzen var orda onkyo ucuz 5007 veya yeni modeli var aklım da
  • Yeni Centerım geldi Usher X-616 , yaptığım denemelerden sonra cok memnun kaldım diyebilirim

NBCS-Nuri Baras Cinema Sistemi
  • Resim 2

• Uzun bir zamandan sonra sistemde değişiklik olarak center Definitive Clr 2000 aldım ve komple takım definitive oldu..
    Projeksiyonu tavana astım ve arkada duran Bp 30 lar yerine bpvx leri koydum arka tarafı kapatan Bp 30 ları satılıga çıkardım eskisine göre görünüm çok daha iyi oldu sırada kısmetse bir cd player yada yüksek kalitede bir dvd cd oynatıcı alıcam sisteme resimleri akşama eklicem
    Eskisine göre çok daha derli toplu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 27 Eylül 2010; 17:44:52 >
  • CLR 3000'i getirebilsek daha iyi olacaktı sanırım ama kısmet değilmiş artık.
    Güle güle kullan sistemini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Yeni Centerım geldi Usher X-616 , yaptığım denemelerden sonra cok memnun kaldım diyebilirim

Nuri abi bir ara evine misafir ette bir film keyfini adam gibi yaşayayım yahu bende eve ilk defa böyle bir sistem almayı ve kurmayı düşünüyorum ancak bu sendeki güzel sistemin sesi nasıldır acaba sonra apartmandan kovmasınlar

• @joseph27 tesekkurler
    @ozgurcan19 bekleriz dostum her zaman ama apartman dairesinde işin zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 25 Ekim 2010; 12:32:48 >
  • Bu en son eklediğiniz resimlerde bulunan ses sistemi ve hoperlorleri sony marka lcd 102 ekran tv ye bağlanabiliyor mu ?
  • http://img337.imageshack.us/gal.php?g=yeni1.jpg

bağlanabiliyor tabiki ama amfi lazım
  • evet biraz daha güzel olmuş ama şu dandik perde hala orda duruyor 16.9 güzel perde al da alkışlıyalım seni nuri
  • abi bi güzel perde linki verde alalım o zaman
  • nuri almak istersen çok iyi perde bulursun sen link gerek yok şöyle kenarları siyah ve 16.9 olsun sendeki 4.3 perde ofis ugulamalarında tercih ediliyor
  • dünden beri baktım perde hic bir sitede bulamadım en iyisi sipariş ile yaptırmak olucak herhalde
  • Bu akşam nuri nin sistemini dinlemeye gittim..
    Gerçekten standart dışı bir sistem olmuş..
    Fazlasıyla iyi..
    Denon..Taş gibi maaşallah!
    Deftech BPVX ler 7.1 i tamamlamış...
    Deftech 2000TL ler zaten dev gibi..
    Deftech Sub 1800TL..Titretiyor..Fazlasıyla..
    Sisteme sadece ayar gerekiyor..O da teknika ustanın işi..Bir el atar sanırım...

Sistem de en değişmesi gereken parça perde :) Nuri de biliyor zaten..

Kısacası nuri hem şanslısın hem ballısın...
    Şanslısın ...Sistemi kurabileceğin bir geniş odan var..Kimsenin rahatsız olmayacağı..
    Ballısın... Sistemdeki her parçayı uygun fiyata aldın (Eh kovalıyorsun işi şimdi ..doğruya doğru)

Nazar değmesin...
    İmrenmemek elde değil..

Ne zaman dinletiye gitsem başıma iş alıyorum zaten ..
    Virüs aktive oluyor..

Edit : Harf hatası düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgokdemir -- 28 Eylül 2010; 23:46:11 >

• Sağol abi perde işinide çözersem sıkıntı kalmıcak birde akustıkle ılgılı bir kac problem var onlarıda dediğin gibi sayın teknika çözer
    Artık sende sistemi tamamlada bizde gelelim
  • resım 1

• Yenı Resimleri ekliyorum

• resim 3

• resim 4

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.