Şimdi Ara

NBCS-Nuri Baras Cinema Sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.155
Cevap
41
Favori
351.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartişmasız denon zaten denonun bu avrsi üretilmiş en büyük en güçlü en iyi ve en ağır avr özelliğini taşiyor

linkten özelliklerine ve iç resimlerine bakarsanız size bir fikir verir:http://www.avland.co.uk/denon/avca1xva/avca1xva.htm
  • Nuri kardeşim hayırlı olsun çok güzel olmuş güle güle kullan
  • Evet arkadaşlar dün Nuri beyle beyle bir alış verişimiz oldu sağolsun beni de definitive pf15 tl sahibi yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum, bu arada gitmişken sinema sistemini dinleme forsatı buldum tek kelimeyle muhteşem ağzım açık kaldı resmen devasa anfi ve frontlar insanı mest ediyo, hele o projeksiyon renkleri ve canlılığı lcd yi aratmıyacak kalitede , kendisine çok teşekkür ederim...
  • Sağolun arkadaslar bakalım şu aralar center arayışındayım iyi bir center tavsiye edebilcek varmı ? Elimden geçen centerlar klipsch rc-64 ,paradigm cc-390,definitive clr 2000,focal electra cc 907 bunlardan iyi olabilcek hangi center vardır?

Center olarak wilson audio cub düşünüyorum dinlemiş olan varmı ?

NBCS-Nuri Baras Cinema Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 16 Haziran 2010; 11:49:51 >
  • desenize teknika nın sistemi yalan oldu
  • Teknika bize definitiveyi öğreten abimiz ama yavaş yavaş boynuz kulağı geçme durumu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 16 Haziran 2010; 13:28:30 >
  • nuribaras denon amfiyi ne kadara aldın sorması ayıp
  • uyguna aldık diyelim

Bu arada center olarak Focal cc 1000be,Kef xq2c, Usher x-616 bakıyorum bu modellerden dinlemiş olan varmı ?
  • Sağol tufan abi öncelikle beni definitiveci yaptığın için sana tesekkur ederim ikinciside ettiğin sayısız yardım için tesekkur ederim.
    Eğer sayın teknika olmasaydı hala sony kolonlarımla kendimi sinema izliyor sanıcaktım ,definitive ile tanışınca gerçek sinema tadını almaya başladım Sayın teknika benım için ve forumdaki herkes için bir şanstır kendisi karşısındakı kişiye karşılık beklemeden yardımcı olan en ufak bir sıkıntıda telefon edebilicek biridir,kendisi kısaca teknik servis,abi ve danışmandır yani joker bir adamdır bilgisi tecrübesi tartışılamaz.
    Benle ilgili dediği şeylerdede hatta fikirlerimiz bile aynı enucuza en iyi ses almak benim yapmak istediğim şeyde bu ve yaptım da
  • Bende aynen ucuza mikemmel bir sistem yaptımama mükemmel olması için daha çok çalışmam lazım çoookk.Buarada Sn.nuri BP30 lara bir talip olasım var ama bilemiyorumGerçi 2002 de olabilir.
  • valla eğer bp 30 u beslicek amfiniz varsa tavsiye edilir ama yok ben amfi almam dersen 2002 iyidir bu arada bp-10 bugün satıldı
  • Evet bp10 lar gitmiş.Valla öyle bir esi verdi ama dediğin gibi güçlü avr olayı var.Henüz bu avr ile yapacaklarımı tamamlayamadım.Zaten tamamladığımda durumum şekillenecek.YA high end bir avr yada stereoya geçiş yapmayı düşünebilirim.Şuan bu yol ayırımına gelmeden önce öğrenmem gerekenleri öğrenme aşamasındayım:)
    ee deftechler birer birer gidiyorlar.Yerlerine neler nelecek?Aslında sinema için M&K S150 ler fena durmaz.Avr ne zaten laf yok,uyumlu olurlar...
  • @väliaikaista abi surround haporler de 500 wattlık bp 30 fazla geliyor oraya 400 w lık bpvx yada 300 wattlık bir bp 10 koyabilirim
  • Son olarak Usher x-616 Centerı aldım yarın gelince resimleri eklicem

• quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Son olarak Usher x-616 Centerı aldım yarın gelince resimleri eklicem

Hayırlı olsun.Gerçi daha çok hayırlı olsunlar deriz sana bu gidişleValla alıp sattıkların ile kaç ev kendisine sinema kurardıArtık kurulda keyfini çıkar şunların

• valla bende sıkıldım artık tamamlayıp oturcam kaşıntı bitmesi lazım ağız tadıyla bir film izleyemedik
  • nuri center geldimi nasıl iyi oldumu definitive ile bi anlat bakalım bu arada bende 1 çift mk ss150 aldım
  • valla denedim çok güzel oldu aten usherın işciliği ve kalitesi süper Ben Yarın eklicem resimleri
    Senin resimleri bekleriz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

nuri center geldimi nasıl iyi oldumu definitive ile bi anlat bakalım bu arada bende 1 çift mk ss150 aldım

Sonunda kavuştum mk larınaHayırlı olsun.Hem resimleri hem görüşlerini inceleme mahiyetinde bir başlıkta beklerim açıkcasıMerak ettiğim,istediğim ama kısmet olmayan speakerlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

nuri center geldimi nasıl iyi oldumu definitive ile bi anlat bakalım bu arada bende 1 çift mk ss150 aldım

Sonunda kavuştum mk larınaHayırlı olsun.Hem resimleri hem görüşlerini inceleme mahiyetinde bir başlıkta beklerim açıkcasıMerak ettiğim,istediğim ama kısmet olmayan speakerlar

teşekürler dostum daha bir çift arka hoparlör alabildim 3 tane s150 daha almam gerekiyor ki 5.1 olsun daha yolun yarısın dayım hoparlör olarak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.