Şimdi Ara

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
11
Favori
47.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam benim bugün 2. Kolum da eve geldi ve ilk iş olarak kardeşimle nba atam dedim keşke demeseydim :D 2 maç attık ikisinde de benle küstü. Şu an hala konuşmuyoruz :D
    Bu nba de iki kişinin de aynı takımda olup yapay zekaya karşı oynadığı bir yol falan yok mudur? Yoksa bu gidişle evde kavga çıkacak, kardeşler arası küslük olacak :(
    Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alestesia A kullanıcısına yanıt
    Tam bir bilgim yok fakat takımları seçerken ikiniz de aynı yöne geçerseniz oynarsınız sanırım, fifa gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben de yorumlarına saygı duyuyorum ancak bu yorumlar oyunu pek de deneyim etmemiş birinden gibi geldi bana. 2015'den beri düzenli oynadığım tek oyundur NBA 2K ve bence 2020 serinin en dengeli oyunu. Pay to win asla değil. Oyuna kendi fiyatının dışında tek kuruş ödemenize gerek yok. Build çeşitliliği gayet yerinde. Ama tabiki oyun herkese göre değil. Oyunu alanların %90'ı bu oyunu iyi oynamayı malesef beceremiyor. Çünkü basketbol futbol gibi değil. Daha farklı bir zekaya ve bilgiye gerek var. Basketbol zekası denen şey. Aksi taktirde sizin gibi oyuna söven bir sürü kişi görüyorum :) Kusura bakmayın. Bence oynamaya ve kendinizi geliştirmeye devam edin. Yapay zeka üst zorluk seviyelerinde çok iyi. Oraları deneyin ama galibiyet almanız çok zor tabiki.
  • 2k21 ps4 için kariyer modu olmıcakmış,sadece ps5 için olucakmış.

• 2017 den sonra kadrotu güncelle piyasaya sür fifa gibi oldu bu seride yazık sonra 20 tlye satmaya çalışsınlar

• Hocam ben oyunda iken sadece spikerlerin sesini duyunca sıkılıyorum. Bu nba 2k20 nin soundtracki gerçekten beğendim. Bu şarkıları normal oyun içinde de çalmanın herhangi bir yolu var mıdır? Varsa benim için müthiş olur :D
    Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.

• 19'un aynısı farklı bir şey yok MyCareer'da 60'tan başlayıp yine 90 yapmaya uğraşmak çok banal geldi dün yükledim bugün sildim.

• Alestesia A kullanıcısına yanıt
    Spotify :)

• Hocam Spotify has oyunun kendi içinnde bir yol yok mudur yav :) eğer Spotify den dinlersem haftalık keşfim katlolur :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Hocam ben de yorumlarına saygı duyuyorum ancak bu yorumlar oyunu pek de deneyim etmemiş birinden gibi geldi bana. 2015'den beri düzenli oynadığım tek oyundur NBA 2K ve bence 2020 serinin en dengeli oyunu. Pay to win asla değil. Oyuna kendi fiyatının dışında tek kuruş ödemenize gerek yok. Build çeşitliliği gayet yerinde. Ama tabiki oyun herkese göre değil. Oyunu alanların %90'ı bu oyunu iyi oynamayı malesef beceremiyor. Çünkü basketbol futbol gibi değil. Daha farklı bir zekaya ve bilgiye gerek var. Basketbol zekası denen şey. Aksi taktirde sizin gibi oyuna söven bir sürü kişi görüyorum :) Kusura bakmayın. Bence oynamaya ve kendinizi geliştirmeye devam edin. Yapay zeka üst zorluk seviyelerinde çok iyi. Oraları deneyin ama galibiyet almanız çok zor tabiki.
    Duygularıma tercüman olmuşsun. Ağlama duvarına çeviriyorlar burayı.

• PS4 te Pro-Am liginde mücadele ettiğimiz takımımızda sf eksiğimiz oluştuğu için oyuncu aramaktayız. Overall olarak 95 üstü ve rep olarakta superstar 3 ve üstü arkadaşlar arıyoruz. Burdan mesaj atarak yada psn den ekleyerek bana ulaşabilirsiniz.

Oyun hakkında bildiklerimle her şekilde yardımcı olurum katılmak isteyen arkadaşlara.

PSN ID : MelihC9
  • yav market bu kadar mı ölü arkadaş. 70k lık opal ben simmons u gece en kötü 55-60 a alırlar diye 500 den başlattım. 500 e almışlar. opal jason kidd 4k ya gitmiş
  • Psn e bağlı olamama rağmen oyunun girişinde ki güncellemeyi yapmıyor. Ayrıca takım seçerken L3 e basıp yaptığımız güncelleme de olmuyor. Aramızda böyle sorunlar yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar, online'da input lag sorunu yaşıyorum ve bir türlü çözemedim nedenini. Tuşa bastığım zaman sanki 0.5 sn'lik bir gecikme oluyor ve bu da oyun keyfinin içine ediyor. Fifa, COD, CSGO, BF5 falan da oynuyorum online olarak fakat hiçbir oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sorun internetimden mi kaynaklı yoksa oyunun serverlarından mı? Tutupta beni Amerikadaki serverlara atmıyor değil mi?
  • dtyrone kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bizler sadece EU serverlarında oynuyoruz. Bu tamamen oyunla ilgili ben de arada yaşıyorum. Genelde 2K serverları hep patlak oluyor. O döneme denk gelmişsinizdir.
  • Beyler selamlar myparkta eventlere katildigimda ornegin rush , formula 1 eventleri maci yendikten sonra 2.rakibe gecerken baglanti sorunu diyip oyundan atiyor. Bunun bir çözümü yok mudur. Ayni şekilde recte diyelim oynadik kazandik 2.maca gecicez bekliyoruz mac baslarken yine oyundan atiyor. Ilk maclarda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Ya da normal parkta arka arkaya mac yapabiliyorum . Bir çözümü varsa söylerseniz cok sevinirim. Netten arastirdim bulamadim

• Hala güncelleme geliyor

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.