Şimdi Ara

NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
11
Favori
47.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım hocam, çok teşekkür ediyorum. Uzunla oynamayı seviyorum ama bir de kısa oyuncu denemek istemiştim. Öyle rakam takıntım yok ama ribaund ortalamam iyiydi, düşmesi kötü olacak. Teşekkürler tekrardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Hocam indirmiştim ben sizin gibi önceden oynadımda uzun süre sonra ps4 kitledi art arda . Sonra tekrar güncelleme başladı . Neyse insin bakalım . Donma sorunu geçer belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sorum daha var arkadaslar en rahat yesil attiginiz jumpshot hangisi veya custom mi yaptiniz?

• Ilk seri ps proda oynuyorum bu oyunu ama surekli ucak kalkiyor gibi ses oluyor normal midir

• gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    evet.çoğu oyunda uçak kalkıyor.
    nba,pes,rdr2 diğerlerinden daha fazla benim bildiğim.

yeni nesilde en büyük beklentim bu sesin olmaması.oyunun sesi duyulmuyor.nba de hücum süresi bitimi sesini hiç duymadım zaten
  • Valla cok onemli hocam ya cok rahatsiz edici ps5 hemen atlamicam one bi uzaktan izlicem iki konsolu

• Arkadaşlar selam. Amötör bir oyuncuyum. Bu my career’da atakları çalışabilceğimiz antreman tadında maçlar yapabiliyor muyuz ?

Çünkü maç içinde, pick and roll dediğimiz olay ve fastbreak dışında arasıra oyuncu boşa çıkararak sayı buluyorum ama bence daha efektif oynamalıyım.

71 overall, idmanlar ve altınlar ile eksiğimi kapatmaya çalışıyorum ama neler önerirsiniz ?

• Bu hatayı alan var mı ? Artık kafayı yemek üzereyim. Çok araştırdım, kesin bir çözümü yok. 2K topu ISS’ye atıyormuş ama kesinlikle internet kaynaklı değil.

Yenik sayılıyorum.
    Overall 97’den 96’ya düşüyor.
    İstatistikleri 0 hesaplıyor.
    NBA2K20 ANA KONU [PS4] ANTHONY DAVIS

Sadece bu gece 3 kez oldu. Toplam 70+ kez başıma gelmiştir. Hata almayan arkadaşlar DNS ne kullanıyor öğrenebilir miyim? Teşekkürler

• Czn C kullanıcısına yanıt
    hocam selam bende oyle usta oyuncu degilim de bence en iyi yontem oyun zorlugunu hall of fame e alip ceyrek dakikalarini 10-12 arasi yapmak. Boyle olunca hem daha fazla vc hem daha fazla mypoint veriyor. Ama esas onemlisi oyun sitiline gore yaptigin potansiyel badge dagilimini acman bu seneki 2k da badgeler cok onemli farketmissindir zaten.

• linc88 L kullanıcısına yanıt
    10 dk yaptım. Bullsla başlamıştım, kolayda. 26- 30 sayı atıyordum ama takım maç kazanamıyordu, tımberwolves’a geçtim. Ama yine boş pozisyonlar kaçıyor, hall of fame e hazır değilim ama biraz daha piştikten sonra denerim. Çok aynı tarz atıyorum basketi çok iyi bilmediğimden

Jumpshot 98 iyi bence hocam ona bakabilirsiniz

• Timberwolvesa transfer oldum bullstan, keyif almaya başladım :) 2 haftadır fifa’yı oynamayı azalttım ya oyun buymuş dedirtiyor adama

• Czn C kullanıcısına yanıt
    kesinlikle. Ozellikle baglanti iyiyse online i da cok daha basarili

Vallahi öyle. En azından adam bende iyi biliyor, denedik ama olmadı diyebiliyorsun.

• Elimde satılık 400K MT var arkadaşlar, ilgilenen pm atabilir.

• Ya arkadaşlar bilen biri lütfen söylesin

Arkadaşımla doğru düzgün online mac nasil yapabilirim ?

Play with friends kismindan davetle giriyoruz tek oyuncuyu yönetebiliyorum sadece???

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    hocam oraya girdikten sonra en üstte ki seçeneği değitirince normal düz oyun moduna geçiyor adını hatırlamıyorum şuan ps'nin başına geçince bakıp net söylerim

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Tamam haberini bekliyorum

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hocam play with friende girdikten sonra options bas game mode ayarını private match yap olması lazım yine olmuyorsa diğer modlarıda dene onlardan birisi

• Selamlar.

Mycareer'daki cap breaker olayını anlayabilen var mı ?

İlk sezonumdayim. 87 ratingim var. Progression kısmındaki barların bazılarının maxina ulaştım.

Bunları nasıl arttiricaz. Yukarıda bir simge var ismiyanındaki ondan bahsedilmiş ama bende onda hiçbir ilerleme falan olmuyor

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.