Şimdi Ara

NBA Jam infamous FOB Dungeon hunter burn zombie burn 17 tl sgrup tamam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam renegade opsu, fight night, da ekliyelim ben varim.son vurus yapalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 15 Kasım 2011; 11:19:52 >
  • Bu listeye ben varım hocam uygunsa yazın. İsbankası ise hemen havale geçebilirim diğer bankalara eft
  • Kardesligi bu sekilde tamamlasak mi son gelen 2 arkadasta razi olursa 5 kisi oluyoruz veya 5 kisidede olmayan bir kac oyun daha ekleyebiliriz anlasarak ?
  • heavyblitzer i ekledim eger grubu bu sekilde kabul ederse phantom_coal ida ekleyip tamamlayabiiriz grubu.
  • Bende burn zombie burn varmis psn plusdan bedavaya indirmistim kusura bakmayin arkadaslar. O kadar oyun varki hatirlamiom
  • son bir kisi arkadaslar tamamlansin grup artik da alalim oyunlari
  • Bir ilki gerçekleştirip dört kişi mi alsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clemenza123

Bir ilki gerçekleştirip dört kişi mi alsak?

siz bilirsiniz bu durumda kisi basi 21 tl duser diger arkadasalra da sormak lazim kabul ederlerse olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajmet

quote:

Bir ilki gerçekleştirip dört kişi mi alsak?

siz bilirsiniz bu durumda kisi basi 21 tl duser diger arkadasalra da sormak lazim kabul ederlerse olabilir.

Bir an önce bitirsek güzel olacak aslında bir çok kardeşlik geçip gidiyor.Bu kardeşlikte olan oyunlar içerdiği için girmiyorum çoğuna.
  • Son kişiyi bekliyoruz.
  • Yok mu arttıran?
  • ben katılıyım bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenn

ben katılıyım bari :)

Aman hocam gitme başka ellere şu kardeşliği tamamlayalım.Neredesin ajmettttt abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca Brasi -- 15 Kasım 2011; 19:06:07 >
  • merak etme burdayım.. :)
  • geldim arkadaslar bi yemek yiyeyim hemen aliyorum oyunlari gozumuz aydin:)
  • Hocam ben atmden gondermek zorundayim parayi bilgileri yollarsan cikip yollayacagim yarina birakmak istemiyorum birde oyunlarin hepsi direk iniyor mu yoksa demonun ustune ufak bir dosyayla tam surum mu oluyor ona gore indirmeye basliyim simdiden$
  • quote:

Hocam ben atmden gondermek zorundayim parayi bilgileri yollarsan cikip yollayacagim yarina birakmak istemiyorum birde oyunlarin hepsi direk iniyor mu yoksa demonun ustune ufak bir dosyayla tam surum mu oluyor ona gore indirmeye basliyim simdiden$

Nba Jam'in önce 800mb demosunu indirip üstüne full game upgrade yapacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Hocam ben atmden gondermek zorundayim parayi bilgileri yollarsan cikip yollayacagim yarina birakmak istemiyorum birde oyunlarin hepsi direk iniyor mu yoksa demonun ustune ufak bir dosyayla tam surum mu oluyor ona gore indirmeye basliyim simdiden$

Nba Jam'in önce 800mb demosunu indirip üstüne full game upgrade yapacaksın.

Evet baktım şimdi Dungeon Hunterda aynı şekilde sanırım.
  • Bu arada arkadaşlar bu nba jam on fire edition mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.