Şimdi Ara

NBA 2K20 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
11.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrica sizde de onlineda goruntu kirilmasi oluyor mu cozebildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nb2k20 almak istiyorum pc için. steam'da 250 lira. yakın gelecekte indirim olur mu sizce? bekleyeyim mi? ya da ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

ve indirime girecek mesajını yazmamdan 2 gün sonra oyun indirime girdi.https://store.steampowered.com/app/1089350/NBA_2K20/?l=turkish
    hocam bir sonraki indirim ne zaman olur sizce? almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

hocam bir sonraki indirim ne zaman olur sizce? almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    mart başı ya da mart ortası gibi bekliyorum.
  • my career modda ben bir çeyreği 5dakika olarak oynuyorum. fakat diğer lig maçları uzun süreli olduğu için istatistiklerim takım içinde iyi ama ligde çok kötü. bunun ayarı nereden yapılıyor? bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

aynı serüvenden geçmişiz, çok kişi geçmiştir.
    2k serisini playstation satan dükkanların camındaki demolardan izler iç geçirip evde live 2006 oynayarak ağlardım
    o şortların sallanışı beni benden alırdı. sonra 2k9 pcye gelince ne sevinmiştim acaip de güzel oyundu. sonrası senin anlattığın gibi oldu.

Alıntıları Göster
    Ömrümde ilk oynadığım, NBA Live 99'du.

2K9, PC'ye gelene kadar da Live oynadım. Ben kutu gibi adamlarla NBA Live 06, 07 falan oynarken NBA 2K6'nın PS3 sürümünü YouTube'dan ilk izlediğimde aklım çıkmıştı.

20-25 sn.'lik bir video'ydu. Vince Carter ile elaman freestyle modunda slam vuruyor, instant replay'de tekrar izliyordu. Slow motion'da formaların hareket ettiklerini gördüğümde ağzımın suyu akmıştı.

2K9, PC'ye çıkarken forumda sayfalarca yazışmıştık. Ne günlerdi...

• haha, şansa buldum. Yorumuma bakın. İlk kez NBA 2K oynamışım

NBA 2K20 [PC ANA KONU]
  • indirimlerin olup olmadığını nerelerden takip edebiliriz hocam bilginiz var mıdır?
  • hehe o konuda ben de varım ya ilk sayfadan dahilim hatta

şöyle söyleyeyim oyun bizim korsancıya gelene kadar hergün darlamıştım onu net hatırlıyorum

edit :şimdi konuyu inceliyorum da oyunun pcye gelip gelmeyeceğini amma tartışmışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 3 Şubat 2020; 20:57:24 >
  • İndirim bekleyenler Playstore'a bakabilir. Stadart sürümü 114 lira şu an. Birkaç saate bitiyor indirim.https://www.playstore.com/kampanya/nba-2k-subat-kampanyasi

Bunun dışında en düşük durma'da 150 lira gözüküyor. Yabancı sitelerde 115-120 civarına bulmak mümkün ama EU kodların burada çalışıp çalışmayacağı konusunda emin değilim.
  • nba2k20 pc için steamda 82 lira civarına fiyatı indirime girdi. bu kadar hataların olduğu oyuna para verip alınır mı şimdi bilemedim.
  • oyunu oynarken durup dururken aşağıya alıyor tıklıyorum devam ediyorum yine alıyor kafayı yiyecem neden oluyor bu?
  • PC optimizasyonu 2k19 dan çok daha iyi, oyun bence mükemmele yakın olmuş, özellikle efsane olmuş kadroların her geçen sene yenilerinin eklenmesiyle çocukluğumuzun yıldızlarının bulunduğu takımlarla maç yapmak çok farklı bir nostalji yaşatıyor. Gerçekçilik hissi üst düzey, atmosfer harika...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkese sağlıklı günler..

2k19 ile birşey soracağım güncel diye buradan sormak istedim..

Oyunda handoff ya da perde çıkışlarında topu alan oyuncunun içeriye hızlı birşekilde devrilmesini beceremedim gitti..Böyle bir özellik yok mu ?19 ya da 20 farketmez bilen arkadaşlar bi taktik paylaşırsa sevinirim..

perdeden çıkmış oyuncu savunmasından 1.5-2m uzakta ama topu yere vurup potaya devrilene kadar savunmacısı perdeden sıyrılıp üzerine bir de yetişiyor.Topu yere hızlı bir şekilde vurup hızlı bir ilk adım attıramıyorum.Hiç gerçekçi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeViLsGuNs -- 28 Mart 2020; 21:58:35 >
  • arkadaşlar logitech oyun kolu ile oynarken kol şut atarken titriyor ama smaç yaparken titremiyor bunun tam tersi olması gerekmez mi var mıdır bir ayar
  • erkutk84 kullanıcısına yanıt
    merhaba.

bende monster gamepad var..aynı durum söz konusu..şut çekerken en iyi ayara yaklaşırken kol titreşiyor,ama smaç aklımda değil.
  • MY career içn en iyi NBA 2K oyunu hangisi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKHENATON93

PC optimizasyonu 2k19 dan çok daha iyi, oyun bence mükemmele yakın olmuş, özellikle efsane olmuş kadroların her geçen sene yenilerinin eklenmesiyle çocukluğumuzun yıldızlarının bulunduğu takımlarla maç yapmak çok farklı bir nostalji yaşatıyor. Gerçekçilik hissi üst düzey, atmosfer harika...
    NBA 2K20 [PC ANA KONU]

• Oyunu uzun zamandır oynamıyorum. Bugün açayım dedim. Güncellemeleri yapmaya başladı. İlk başta güncellemeyi bitirdi. Yeni bir güncellemeye başladı, ama %0da kaldı. Benzer sorunu yaşayan var mıdır acaba?
    NBA 2K20 [PC ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.