Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
30.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nba 2k'yı kardeşimle oynamak, MyCareer ve MyGm modu için alıyorum. MyTeam ve MyPark bir türlü sarmadı.

Geçen oyunda olan MyGm'deki zorla hikaye oynama saçmalığını kaldırmışlar. İlk sene bu yüzden çöptü. Takım sahibi takımı Seattle'a taşımak istiyordu, onun kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalıyorduk. Ayrıca ilk sezon draft class yükleme imkanı yoktu, ancak ikinci sezondan itibaren yükleyebiliyorduk.

Şimdi ise Youtube üzerinden, erken erişimle oyunu oynayanların MyGm videolarına baktım. Çok güzel olmuş. Oyunun başında MyGm modu için iki seçenek sunuyor. İsteyen hikayeli MyGm isteyen klasik MyGm oynuyor.

Menü tasarımları da yenilikçi olmuş, 2k17 ile birlikte başlayan göz yorucu ve estetikten yoksun menü tasarımını bırakmışlar.

Benim gibi MyGm modunu sene boyunca oynayanlar için alınabilecek kalitede. MyGm açısından tatmin edici olmuş.

Acaba oyunun fiyatı 11 eylülden sonra artar mı, şu an bile yüksek (319₺).Tek çekincem bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 7 Eylül 2018; 15:13:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu oynamaya başladım.geçen seneye göre daha iyi geldi.penetre etmek daha zorlaşmış.yanlız bu oyunda çok salakça birşey var.player of the game olayı neden maç bitmeden seçiliyor?o anda kazanan takım kimse ondan seçiyor ama tem tersi sonuçlar olabiliyor.
  • Oyunu bugün aldım. Pro am için bir kaç arkadaşla da görüştük. Üst seviye bir takım kurmak istiyorum. Ribaund 5 numara, slasher 3 Numaramız var. Ben 4 numarada pure defans oynuyorum. 1 ve 2 numaraya ihtiyaç var ama set oyununu bilen, egoist olmayan ve çok iyi pg sg ihtiyaç var :)

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Ben shot creator/slasher SFyim,haberleşelim hocam pro am denk gelemezsek dahi en azından park için,imzamda id mevcut

• Ben de Pure Glass buildiyle başladım oyuna dünden beridir kimse olmayınca badge felan kasıyorum şuanlık, 2s,3s takılmak isteyen arkadaşlar psn idim NosstiMDD uyarayım biraz alışmam gerekli...
  • N11'i ve bazı spotçuları inceledim. 2k19'u 400-410 arası fiyatlara veriyorlar. Şu an görünüşe göre en iyisi kura göre fiyat güncellemesi olmadan Ps Store'dan almak.

• Dohdor kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum hocam,onceki serileri oynadıysanız adaptasyon sürecini atlatırsınız.
    Not: standart sürüm aldıgım için anca salı günü oynarız overall badge kasmak lazım bi süre 80+ olana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 8 Eylül 2018; 11:36:54 >
  • Vc fiyatlari ne durumda beyler? Gold edition almak mantikli mi?

• atsız1925 kullanıcısına yanıt
    Geçen yılki oyunda badge ler çok önemliydi. Ben 90 lık adamdan sıkılıp yeni eleman açmıştım. Defansif stoper badge ile karşıdakinin özelliklerini resmen emiyor. 66 overallik oyuncumla bile rakipleri tarumar ediyordum. Pro am için konuşuyorum. Yani vc ye yüklenmek iyi tabi ama asıl gerekli olan şey badge diye düşünüyorum.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Biz bir abiyle beraber 1 senedir oynuyoruz, o pg açıyor, bende LebRon tarzında bir sf açtım, takım haricinde de oynayabiliriz
  • Çoğunlukla mycareer oynayan biri olarak izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla 2K18e göre pekte farklı gelmedi bana oyun. Kasım indirimlerini mi beklesem diyorum. Oynayan arkadaşlar sizce nasıl farklılıklar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiantman

Biz bir abiyle beraber 1 senedir oynuyoruz, o pg açıyor, bende LebRon tarzında bir sf açtım, takım haricinde de oynayabiliriz
    Beni de ekleyebilirsin dostum 6 9 shot creator/driving&finishing SF geçen yıl pcdeydim 120-3 record.

• aarda kullanıcısına yanıt
    Tabi ki olur 3-120 de olabilirdi, onun önemi bile yok
    Psn ismimden imza da beni ekleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiantman

Tabi ki olur 3-120 de olabilirdi, onun önemi bile yok
    Psn ismimden imza da beni ekleyebilirsiniz
    Gönderdim hocam.Tabi ki record onemli degil pek,oyuna ve birbirimize alısınca o record kendiliğinden olusur zaten

• Bu gece 00.00'da açılacak indirmeye oyun normal sürüm alanlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Bu gece 00.00'da açılacak indirmeye oyun normal sürüm alanlara
    Hadi bakalım bizde inelim parkeye artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Peki offline olarak yarın oynamaya başlayabiliyor muyuz yoksa offline online fark etmeksizin 11'inde mi kullanılabilecek?

• İndirmeye açılmamış henüz

• Usa Psn alındıysa oyun sabah 7 de açılacak gibi indirmeye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Usa Psn alındıysa oyun sabah 7 de açılacak gibi indirmeye.
    Eyvallah sağolasın ;)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.