Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Ben yapmadim malesef, denk geldim meydanda

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Sizce NBA LIVE 18 mi 2K18 mi? Bu sene hangisi daha iyi ?

Genel olarak oyun modlarıyla , oyun içi oynanışıyla 2K18 daha iyi . Bir tek online olarak Live daha iyi olabilir .

50 liraya 2k17 buldum. 2k18 cok.pahali alamam. 17 nasil ?

Eğer ki 2K18 almayacaksanız , basketbol oyunu oynamak istiyorsanız zaten şuan başka seçeneğiniz yok . Zamanında 2K16'yı Plus bedava vermişti o elinizde olsaydı onunla devam edin derdim . 2K17'yi ben beğenmedim ama 50 TL çok yüksek fiyat değil kutulu sonradan en kötü 20'e felanda satarsınız , bir sene daha online serverı da açık oynayabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

Kredi karti hata veriyo, oyunda da adamin overalli kotu olunca bi sey yapamadigimdan ben de su an bunu yapiyorum baya sikici ama el mecbur :)

Ama su an nedense olmuyo kapadilar mi online glitchi anlamadim patch de gelmedi ama bildigin olmuyo entresan :)

Oyun içi güncellemeyle bazı glitchleri kaldırmışlardı yine öyle birşey olmuş olabilir . Bu denilen yönetimi yapmadığım için bilmiyorum yapan kişiler cevaplayacaktır .

• Göz yaşı damlası şeklinde lay up ı nasıl atıyoruz arkadaşlar bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Göz yaşı damlası şeklinde lay up ı nasıl atıyoruz arkadaşlar bilen varmı?

turnikeye giderken sticki geri çekip kareye basıyorduk eski oyunda. bunda daha denemedim ama yine aynıdır.

bu arada play now'dan da vc olayını çözmüşler artık alınmıyor. oyuncu 75 de kaldı ya.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Ben stick kullanmıyorum şut atarken dpad ten geri çekip bir deneyeyim o zaman. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Göz yaşı damlası şeklinde lay up ı nasıl atıyoruz arkadaşlar bilen varmı?

turnikeye giderken sticki geri çekip kareye basıyorduk eski oyunda. bunda daha denemedim ama yine aynıdır.

bu arada play now'dan da vc olayını çözmüşler artık alınmıyor. oyuncu 75 de kaldı ya.

Potaya giderken sağ çubuğu potanın tersi yönde tutarsan olur. Kareye basmaya gerek yok diye biliyorum.
  • Oyunda bir sürü yenilik olduğu için kafamıza takılan çok şey var. Bilen arkadaşlara sormak istediğim bir konu daha var.

1-) Kendi tasarım tişörtümüzü nasıl satın alabiliyoruz. Dün akşam kendi tişörtümü tasarladım. Ancak o tişörtü nereden alacağım? Tişört tasarladığımız kulubede "buy tişört" dediğimde benim tişörtümü bulamadım.

2-) Step back nasıl yapılıyor?

Teşekkürler.
  • Step back için, şut çekme tuşuna çok kısa anlık basıp çekeceksiniz, gittiğiniz yöne doğru yana ya da geriye doğru step back yapıyor
  • Ortak olarak almak isteyen varsa pm atabilir

• Beyler,

7’2” 280 lbs / Driving Finisher & Ribaund / C

Sizce iş yapar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrAktacir -- 7 Ekim 2017; 10:46:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Beyler,

Sizce iş yapar mı?

oynayış tarzına göre kafanda oluştur bir karakter. bizim burdan birşey dememiz doğru olmaz. sen oynayacaksın çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Beyler,

Sizce iş yapar mı?

Bence iş yapar. Aynı ozelliklerdeki oyuncular parkta ortalığı duman ediyor. Bence boyu 7.0 yada 6.11 yapsan daha iyi olabilir. Zaten ribaund özelliği aldığın için o kadar uzun olmasına gerek yok.

• takımımıza sharpshooter sf ve pf arıyoruz

• 7.3 ribaund, defansive center oynuyorum. Overall 77. Pro takım varsa haberleşelim

• Geçen seneki şut barı varmı yine

• Sonunda NBA 2K18 ilk rehberimle karşınızdayım arkadaşlar, bu rehberde elimden geldiğince öncelikli olarak seriye yeni başlayanlara yardımcı olmasını amaçladığım temellerden şut ve pas ile ilgili ne varsa bilgilendirmeye çalıştım. Umarım rehber videosunu beğenirsiniz.

NBA 2K18 Fundamentals | Şut ve Pas Rehberi
  • Bu oyun ne kadar zor ya ilk defa aldım 2k18 bir tane basket zor attım bayağı acemiyiz anlaşılan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar neden bu kadar durgun?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.