Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

90 Ovr / 7’2” / 5 numara / Tüm badgeler full diyebiliriz,

Driving&Finisher + Rebounding // rebounding athletic finisher,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Sağlam Myteam/MyCareer içerişi olan NBA hesabına, çok değerli Fifa 18 fut hesabımı takaslayabilirim,

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=130747305

• 2k17'den sonra bu oyun iceri drive etmek konusunda baya kolay olmuş, herhangi bir oyuncuyla çok daha rahat penetre ediliyor, 2k17'de birebir savunma hiçbir şeye izin vermiyordu ama bu da kolay olmuş, ikisinin arasında bir yerde olmalıydı

• Beyler ps 4 proda my career modunda ce-34878-0 hatasi aliyorum ve oyun kapaniyor.Bu hataya rastlayan ve cozen varmi yada yardimci olabilecek birileri?

• FiratSenenn kullanıcısına yanıt
    1 aydır bende alıyorum çözüm yok

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    sürekli mi alıyorsunuz Nba de hatayı.oyun oynanmayacak seviyede mi?öyleyse servis kesin değiştirir
    fakat 3-5 maçta bir oyundan atıyorsa öyle idare etmek gerek
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Arada bir hatayı alıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 macta bir aliyorum hatayi.Urunu alali 1 hafta oldu degistirsem mi?Makine kaynakli mi ki bu hata?

Dostum ben de alıyordum aynı hatayı bir dönem ve enteresan bir şekilde çözüldü... Normalde bu makineden kaynaklı yani her makinede olmuyor... Bendeki çözüm ise internet ayarlarının hepsini otomatik değil manual olarak yap... Tüm ip'leri, dns'i (eğer kullanıyorsan) ve mtu'yu kendin tek tek gir... Bende bu şekilde çözülmüştü... Dene istersen...
  • Sürekli olmuyorsa kafaya takmayın.bende de oluyor bazı oyunlarda.
    Horizon Zero Dawn,Uncharted,Last of Us,Nba 2K18,Witcher 3 vb çoğu oyunda var.
    10-15 dakikada bir oyundan atıyor duruma gelirse servise verin.yoksa belli aralıklarla save alın.yapacak birşey yok.sony nin hatası.pro da alsan slim de alsan oluyor bu
  • Merhaba,

Sağlam Myteam/MyCareer içerişi olan NBA hesabına, çok değerli Fifa 18 fut hesabımı takaslayabilirim,

• Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sitede ps i sifirlayip oyunu tekrar yukleyin diyordu.Simdi tekrar yukluyorum.Ise yaramazsa dedigini yapayim tesekkurler

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Valla oynatmiyor bende career modunda.2 macta bir hata aliyorum.Ps sifirladim tekrar yukluyorum devam ederse garantiye gonderiyim degil mi?

evet gönderin
  • İndirime girerse alacağım, pahalı şuan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben arada nba e sarıyorum yine çok canım çekti fakat 2k18 çok pahalı onun yerine eski serilerden hangisini önerirsiniz yada illa 18 mi alayım napayım bilemedim
  • Oyunu almadım almadım indirimin son günü almaya karar verdim indirim kapandı :D En az bir ay daha indirim gelmez. Beklicez mecbur
  • Eski serilerde alternatif sahaları koyarlardı bu sene neden yok? Yada varda benmi göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: heat2797

Arkadaşlar merhaba ben arada nba e sarıyorum yine çok canım çekti fakat 2k18 çok pahalı onun yerine eski serilerden hangisini önerirsiniz yada illa 18 mi alayım napayım bilemedim

Online ya da Offline; her türlü 2K18 çok iyi bence. 2K17 kariyer için yeterli diyordum ama 18 oynayınca fikrim değişti. Mahalle olayı çok güzel, her şey paraya bakıyor biraz ama yine de zevk veriyor. 2K17'de olan forma seçme olayı 18'de 80 overall olunca geldi mesela. Ufak tefek detaylar var ama oynanabilirlik olarak da 18 çok başarılı
  • Merhaba,

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.