Şimdi Ara

NBA 2K16 [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
3
Favori
22.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır upgrade kısmından yükseltiliyor. ben joystick ile oynuyorum sol analogla arttırıyorum klavyede de ok tuşları falan olması lazım
  • Joystick ayarlarını kaydetmiyor, sürekli default ayarlara dönüyor. Sorunun çözümünüde bulamadım. Sizler nasıl yaptınız ?
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunu açıyorum oyun başlatılıyor yazısı çıkıyor ve sonra sürekli açılıp kapanıyor bu yazı. Oyuna giremiyorum. Çözüm hakkında yardımcı olabilecek birisi var mı ?
  • Cümleten merhabalar oyunu steamden aldım xbox360 gamepadiyle oynuyorum mycareerda vs. sıkıntı yok myparkda sahaların arasında gezerken yine sıkıntı yok ama myparkda maça girince gamepad çalışmıyor klavyede sıkıntı yok ama klavye çalışıyor bunun bir sebebi ve çözümü var mı acaba ?
    Şimdiden teşekkürler.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arddsc38 -- 31 Temmuz 2016; 16:17:48 >
  • arddsc38 kullanıcısına yanıt
    bende de xbox 360 kolu var hicbir sorun olmuyor hocam. oyuna girdiginden itibaren alt+tab ya da kalvye ve mouse a dokunma herseyi gamepad ile yap ozaman calisiyor. benim de macta bazen gamepad calismadigi oldu klavyeye falan basinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmm tamadır hocam bide o şekilde deneyim o zaman
  • Aynen senin dediğin gibiymiş hocam oyuna girdikten sonra klavyeye dokunmadım hiç sorun kalmadı çalışıyor artık cevabınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EFAB30 hatası veriyor online a girmeme izin vermiyor, ne yapacağız?
  • hocam benim maçları kimse izlemiyor hiç seyirci yok. ilk sezonlarım olduğu için mi böyle ? fakat taraftarlarım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

EFAB30 hatası veriyor online a girmeme izin vermiyor, ne yapacağız?

Bende bu hatayı almaya başladım. Şimdide nba 4b538e50 hatası alıyorum. Sitesinden baktım serverlarda problem yok.

Var mı bir çözümü. Nette bir şey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sin goat

quote:

Bende bu hatayı almaya başladım. Şimdide nba 4b538e50 hatası alıyorum. Sitesinden baktım serverlarda problem yok.

windows 10 insider kullananlarda oluyor falan diyorlar. windows 7 kurup deneyeceğim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sin goat

quote:

windows 10 insider kullananlarda oluyor falan diyorlar. windows 7 kurup deneyeceğim

Bugün windows 10 update(10.yıl güncellemesi) yaptı. Ondan mı acaba?

• W10 Güncellemesinden sonra bağlanmıyor genel hata.

http://steamcommunity.com/app/370240/discussions/0/353915847940908322/
  • Beyler benNBA 2K15 oynuyorum Online PS3'te ama ezik rakipler canımı sıkıyor.Oyunu sadece 3lük atmak için oynayan adamlar bunlar.Hiç bir şey yapmıyor 3lük girerse oynar girmezse çık git.Savunmada da otoya bırakıyorlar kendileri pota altına falan geçiyorlar.İşin komiği NBA 2K'de bunu resmen destekliyor.Size bir kaç maçımı atsam çıldırırsınız SSleri var gerçi 21 hücüm ribauntu vermişim mesela bir maç.Başka maçta 15/15 3lük yiyorum.Bu sadece benim başıma mı geliyor.Yine de oyun güzel ama şu nooplar olmasa çok daha güzel olacak.
  • Burdan oynayan arkadaşla birleşelim takım kuralım pro am takımı falan kuralım güzel olur. ben yeni aldım hiç arkadaşım yok oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

W10 Güncellemesinden sonra bağlanmıyor genel hata.

Bugün güncellemiş kendi kendine. Hayret birşey arkadaş bir de bu sorun çıktı. Çok saygı duyardım 2k şirketine, şu an zerre saygım sevgim kalmadı. Resmen rezalet hala tüm ticketlar açık steamde bir Allahın kulu da cevap vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Bugün güncellemiş kendi kendine. Hayret birşey arkadaş bir de bu sorun çıktı. Çok saygı duyardım 2k şirketine, şu an zerre saygım sevgim kalmadı. Resmen rezalet hala tüm ticketlar açık steamde bir Allahın kulu da cevap vermiyor.

Sorun hala çözülmedi bir çok kişide.Steamde indirimle alanlar bende dahil aşırı sanırım ondan ilgilenmiyorlardır.

• quote:

quote:

quote:

Sorun hala çözülmedi bir çok kişide.Steamde indirimle alanlar bende dahil aşırı sanırım ondan ilgilenmiyorlardır.

hocam w7 indirin bence ben öyle yaptım

indirin de oynayalım. şimdiden millet çekilmeye başlamış bile kemik bi kadro kuralım ki 2k17 cıktıgı zaman 2k16 çöpe gitmesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 6 Ağustos 2016; 13:57:44 >

• windows 7 indirmeye gerek yok. Güncellemeyi geri alıp otomatik güncellemeyi kapatın yine halloluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam w7 indirin bence ben öyle yaptım

indirin de oynayalım. şimdiden millet çekilmeye başlamış bile kemik bi kadro kuralım ki 2k17 cıktıgı zaman 2k16 çöpe gitmesin :)

Ben güncelleme sonrası baya bi ayar yapıp sonra tamam sorun yok deyip sildim windows.old klasörünü.
    Öyle format adetimde hiç yok 1.5-2 senede bir anca.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.