Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkac gun once verilmeyenleri bugun alabildim. Dunkuler haric hepsini alinabiliyor her gun boyunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Birkac gun once verilmeyenleri bugun alabildim. Dunkuler haric hepsini alinabiliyor her gun boyunca

Bende maç başına unavailable yazıyor malesef.
    Sonra view today diyip yeni maçlara bakıyorum.
    Onları da biliyorum ama yinede vermiyor.
    Bugün denerim bir daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosovalii

2 3 güne bir maili onaylamama problemi yaşıyorum my careerda. Mail gelmiyor, başka mail girersem hesap silinir korkusuyla maili de değiştiremiyorum. ne yapmalı?
    edit: sıfırdan hesap yokmuş gibi hesabı açıp onayladım kanımca sıkıntı çıkarmayacaktır tekrar.

Hocam ben maılı hıc gırmedım bı yere nereye gırıyoruz ? Bi de bende oyuna her gırdıgımde careerdekı adamı benden tekrar olusturmamı ıstıyor sureklı adamın yuzunu ısmını tekrar yapıyorum sebebı ne olabılır ?

• buraksahin kullanıcısına yanıt
    Nbai en son 12 13 yilinda oynamistim boyle buglara dusmesine sasirdim bende

• buraksahin kullanıcısına yanıt
    Benden maili ve my player bilgilerini oyun ilk acildiginda aldi hocam

• nba2k16 nın içerisinden XXXX-XXXX-XXXX şeklinde 12 karakterli bir şifre çıktı. Ne işe yarıyor acaba?
  • Amazon us'de 117 tl
  • Arkadaslar My Park Squad icin 7' ustu Center oyuncu ariyoruz.
    PSN: kaanyilmaz1
  • Oynadım ancak beğenmedim üçlük atma saçma olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kardesiniz legend 2 mascota dogru kosuyor :)

• selam beyler serinin ikinci bölümü geldi umarım beğenirsiniz iyi seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Beyler kardesiniz legend 2 mascota dogru kosuyor :)

:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu cıktığı anda almıştım ancak pes 2016 yüzünden fazla oynayamadım hersene alır uzun süre oynarım myleague modun da oynuyorum sağlam bir slider lazım zira rakibi engellemek cok zor inanılmaz atışlar girerken benim takım boş turnikeleri kacırıyor ayrıca pota altında da bu durum söz konusu oyunda baya tecrübeliyim hemen hemen cıkan tüm oyunlarını oynadım 2k nın,sağlam bir slider olsun ancak bana da avantaj sağlamasın dengeli olsun varsa paylaşırsanız sevinirim iyi oyunlar...
  • Cok uzun zamandir oynamiyordum. Simdi my player a girdim yenilenmis fakat kimse yok ? Herkes merede yahu ? Bende mi terslik var?

• aynen kesinlikle sağlam bir slider ayarı lazım. zoru seven nba takipçileri için mükemmel bir oyun ama oyuna yeni başlayanlar için baya bi zor olmuş.
  • Beyler ben de ps3 var . Oyunu almak istiyorum . Oyunun ps4 versiyonu ile ps3 versiyonu arasında grafik dışında bir fark var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

Beyler ben de ps3 var . Oyunu almak istiyorum . Oyunun ps4 versiyonu ile ps3 versiyonu arasında grafik dışında bir fark var mı ?

Kardesim baya fark var ps3teki oyun 2012 2013 teki oyunla ayni almana gerek yok.4te oyle degil ama next gen oldugu icin her sey farkli ve mypark falan var sanirim 3te yok

• quote:

Orijinalden alıntı: swashbucklerjr

Cok uzun zamandir oynamiyordum. Simdi my player a girdim yenilenmis fakat kimse yok ? Herkes merede yahu ? Bende mi terslik var?

Beyler bu konusa bir bilgisi olan cR mi?

• quote:

quote:

Cok uzun zamandir oynamiyordum. Simdi my player a girdim yenilenmis fakat kimse yok ? Herkes merede yahu ? Bende mi terslik var?

Beyler bu konusa bir bilgisi olan cR mi?

Bende oyle bir sorun yok hep dolu parklara geliyoruz arkadaslarda oyle bikac yabanci ekleyin park bossa onlarin ustune join yaparsiniz yabancilarin hep parklari dolu oluyor

• Nerdeyse bütün oyunlar indirime girdi birtek şu oyun girmedi..
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.