Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstteki mesajları okuyup cevap verin bana o dönemleri izlemiş yorum yapmayın nba.com dan istatistik alıp gelmeyin buraya.Lakers shaqın gidişinden sonra kriz dönemindeydi kobe o zaman havlu sallamaktan çıktı ha bu arada kobe'nin istatistikleri herhangi bir 2 numara oyuncu yapardı o dönemde.Shaqa indir topu 3 lü sıkıştırma gelsin topu horry'emi versem fisher'a mı versem kobe'yemi versem gibi bi üçlem içindeydi shaq.Yani gençler anlayacağınız o dönem de kobe yerine anthony morrow olsa aynı sayıyı atardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

üstteki mesajları okuyup cevap verin bana o dönemleri izlemiş yorum yapmayın nba.com dan istatistik alıp gelmeyin buraya.Lakers shaqın gidişinden sonra kriz dönemindeydi kobe o zaman havlu sallamaktan çıktı ha bu arada kobe'nin istatistikleri herhangi bir 2 numara oyuncu yapardı o dönemde.Shaqa indir topu 3 lü sıkıştırma gelsin topu horry'emi versem fisher'a mı versem kobe'yemi versem gibi bi üçlem içindeydi shaq.Yani gençler anlayacağınız o dönem de kobe yerine anthony morrow olsa aynı sayıyı atardı.

Hala saçmalıyorsun sana ne diyeyim.o dönemleri bir daha izle ya lütfen.O Lakers'ın en önemli 2 yıldızı vardı Kobe Ve Shaq.Shaq ve kobe o zaman bile 1. tercihdi.Sırf bu yüzden kvga ettiler ve Shaq miamiye gitti.Tamam al sana bir örnek Şimdiki Orlando.tam olarak o yılların Lakers'ı kesinlikle diyemeyiz. ama biraz benziyor diyebiliriz.Söyle bana Hangi Orlando'lu o zamanki Kobe'nin yaptığını yapabildi.Fisher hayatında hiç allstar bile olamamış sen gelip o dönemde kobe'den önemliydi diyorsun.Artık lütfen susarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Amerkiada Yarın çıkcak sanırım 8 indede Avrupada çıkacak.Ve hala oyunun düşmemesi çok ilginç.Xbox lara daha erken düşmesi bu dahada ilginç

Xbox360 sürümünün dağıtımı erken başladığı için o erken düştü. Henüz PC veya PS3 için oyuna sahip olan kimse duymadım.
  • Arkadaşlar neden oyuncuları tartışıyorsunuz anlam veremedim.Burada oyun konusulur.Spor bölümünde lütfen tartısın tartışmak istediğinizi.
  • Unutmadan Jordan ayakkabılarının vereceği özellikleri de kopyalayayım.

Air Jordan I +2 Ball Handle
    Air Jordan II +2 Shot Low Post
    Air Jordan III +5 Steal
    Air Jordan IV +5 Pass
    Air Jordan V +5 Layup
    Air Jordan VI +5 Vertical
    Air Jordan VII +4 Shot 3PT
    Air Jordan VIII +4 Shoot Off Dribble
    Air Jordan IX +2 Hustle
    Air Jordan X +4 Hands
    Air Jordan XI +10 Dunk
    Air Jordan XII +5 Stamina
    Air Jordan XIII +5 Defensive Low Post
    Air Jordan XIV +5 Shot Medium
    Air Jordan XV +2 Ball Security
    Air Jordan XVI +4 Off-Hand Dribbling
    Air Jordan XVII +2 Strength
    Air Jordan XVIII +2 Block
    Air Jordan XIX +2 Defensive Rebound
    Air Jordan XX +4 Quickness
    Air Jordan XX1 +2 Offensive Low Post
    Air Jordan XX2 +2 On-Ball Defense
    Air Jordan XX3 +4 Offensive Awareness
    Air Jordan 2009 +2 Durability
    Air Jordan 2010 +2 Shot Inside
    Air Jordan 2010 Team +3 Speed
    Flight School +2 Defensive Awareness
    Melo M7 +3 Shot Medium
    Ol’ School IV +2 Shoot In Traffic
    Take Flight +2 Shot Close
    CP3.IV +3 Pass
    Pure J +2 Shot 3PT
    1-6-1-7 +2 Steal
    Team Iso +2 Speed
    Rare Air +2 Layup
    Pro Strong +2 Defensive Low Post
    Air’s +2 Stamina
    Evolution ’85 +2 Shoot Off Dribble
    6.17.23 +2 Off-Hand Dribbling
    Jumpman H Series +2 Offensive Rebound

• quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

üstteki mesajları okuyup cevap verin bana o dönemleri izlemiş yorum yapmayın nba.com dan istatistik alıp gelmeyin buraya.Lakers shaqın gidişinden sonra kriz dönemindeydi kobe o zaman havlu sallamaktan çıktı ha bu arada kobe'nin istatistikleri herhangi bir 2 numara oyuncu yapardı o dönemde.Shaqa indir topu 3 lü sıkıştırma gelsin topu horry'emi versem fisher'a mı versem kobe'yemi versem gibi bi üçlem içindeydi shaq.Yani gençler anlayacağınız o dönem de kobe yerine anthony morrow olsa aynı sayıyı atardı.

Hala saçmalıyorsun sana ne diyeyim.o dönemleri bir daha izle ya lütfen.O Lakers'ın en önemli 2 yıldızı vardı Kobe Ve Shaq.Shaq ve kobe o zaman bile 1. tercihdi.Sırf bu yüzden kvga ettiler ve Shaq miamiye gitti.Tamam al sana bir örnek Şimdiki Orlando.tam olarak o yılların Lakers'ı kesinlikle diyemeyiz. ama biraz benziyor diyebiliriz.Söyle bana Hangi Orlando'lu o zamanki Kobe'nin yaptığını yapabildi.Fisher hayatında hiç allstar bile olamamış sen gelip o dönemde kobe'den önemliydi diyorsun.Artık lütfen susarmısın

Kobe o zaman birinci tercih miydi.Birisi smaç yarışması demiş nate robinson smaç yarışması şampiyonu benchte havlu sallıyor
    fisher kobe'den önemliydi demiyorum.horry fisher fox gibi adamlar önemliydi diyorum.Kobe'nin havlu sallamayı bıraktığı yıllar son 4-5 yıl oldu işte lige girişinde bir mj bir durant gibi sansasyon yaratmadı.

• quote:

quote:

quote:

Kobe o zaman birinci tercih miydi.Birisi smaç yarışması demiş nate robinson smaç yarışması şampiyonu benchte havlu sallıyor
    fisher kobe'den önemliydi demiyorum.horry fisher fox gibi adamlar önemliydi diyorum.Kobe'nin havlu sallamayı bıraktığı yıllar son 4-5 yıl oldu işte lige girişinde bir mj bir durant gibi sansasyon yaratmadı.

Evet 1. tercihdi.Bunda şaşılacak bir şey yok.Hala yalan yanlış cevap veriyorsun ya helal olsun diyorum

• Ayakkabılara bile özellik atamışlar ya maşallah.

Dedikleri gibi en iyi oyunu getiriyorlar valla karşımıza
  • bu oyun çıktıktan sonra 2k jübilesini yapabilir. sürekli bunun üstüne patch getirsinler. ayakkabıya bile özellik eklemek cidden dahice.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet 1. tercihdi.Bunda şaşılacak bir şey yok.Hala yalan yanlış cevap veriyorsun ya helal olsun diyorum

Arkadaşım dönem shaq'ın dönemiydi ne kobe'si.

• quote:

Arkadaşım dönem shaq'ın dönemiydi ne kobe'si.

Yahu Kobe Bryant, Michael Jordan'dan sonra NBA'e gelmiş en iyi oyuncu değil mi? Öyle. Ki ben bunu sıkı bir Celtics'li olarak söylüyorum. Hala bunun tartışmasını özellikle de NBA 2K11 konusunda yapmanın mantığını çözebilmiş değilim.
  • Arkadaşlar oyunlar dağıtılmaya hazırlandı Amerika için.

NBA 2K11 (ÇIKTI)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Arkadaşlar oyunlar dağıtılmaya hazırlandı Amerika için.

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bu fotoğrafın olayı biraz ilginç. Feysbuk'ta bu fotoğrafın altında oyunu size ücretsiz olarak vermeleri için en iyi sebebi yazarsanız ve yorumunuz çok beğenilirse oyunun bir adet bedava kopyasına sahip oluyorsunuz.

http://www.facebook.com/NBA2K

• KorsaN01 he tamam kobe havlu sallıyodu ok

Cevap vermeyin beyler artık şu arkadaşa, üstüne gittikçe saçmalamanın sınırlarını zorluyor.
  • tamam bu konu hakkında son mesajım madem kobe bryant 2000'de lakers'ın superstar'ıydı shaq'ın 3 mvp'si nereye gitti?.Kobe'nin mj'den sonra en iyi olması son 4-5 yılda gelişen bir olay.Lütfen lakers zirveye oynayınca lakers taraftarı olan arkadaşlar yazmasınlar.
  • quote:

tamam bu konu hakkında son mesajım madem kobe bryant 2000'de lakers'ın superstar'ıydı shaq'ın 3 mvp'si nereye gitti?.Kobe'nin mj'den sonra en iyi olması son 4-5 yılda gelişen bir olay.Lütfen lakers zirveye oynayınca lakers taraftarı olan arkadaşlar yazmasınlar.

Ben Celtics taraftarıyım, Lakers'tan ve Kobe'den nefret ederim. Kobe'nin en iyi olması 4-5 senelik diyen birine ne denir onu da bilemiyorum. Lakers'ın şampiyonluklarında en az Shaq'ın olduğu kadar Kobe'nin de katkısı vardır. Lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayın. Tavsiyem o yıllardaki maçları indirip izlemenizdir.
  • Yarın düşer artık lütfen lütfen lütfen
  • Evet düşsün artık sabahtan beri yamundaya kilitlendim ama yok
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.