Şimdi Ara

NBA 2K10 (ÇIKTI) (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
1
Favori
159.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spywonder

güzel oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

quote:

Orijinalden alıntı: JameStyle

Arkadaşlar oyunda çözünürlük ayarlarını düşüremiyorum acaba basıl yapcaz bilen var mı ?

Options > Video Settings > Video Settings

Eğer tam ekran oynamamak için yapıyosan Window Mode'u ON yap

Kardeş benim dediğim o değil yani düşmüyo dediğin yere girdim zaten 1366x768 den aşağıda inmiyo yukarıda çıkmıyo
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyunda çözünürlük ayarlarını düşüremiyorum acaba basıl yapcaz bilen var mı ?

Kardeş benim dediğim o değil yani düşmüyo dediğin yere girdim zaten 1366x768 den aşağıda inmiyo yukarıda çıkmıyo

He 1.1 Patch'i kurdun mu . Ona göre onu kurup dene dicem

• quote:

quote:

quote:

quote:

He 1.1 Patch'i kurdun mu . Ona göre onu kurup dene dicem

Şimdi kuruyorum

• kurdum ama yine olmadı
  • quote:

kurdum ama yine olmadı

Hata veriyor mu peki ?
  • quote:

quote:

kurdum ama yine olmadı

Hata veriyor mu peki ?

Hyr hata vermiyor ama kasıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JameStyle -- 8 Temmuz 2010; 22:20:44 >
  • quote:

quote:

quote:

kurdum ama yine olmadı

Hata veriyor mu peki ?

Allah Allah
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kurdum ama yine olmadı

Hata veriyor mu peki ?

Allah Allah

Bu arada şunu söyliyim belki yararı olur pcnin ekrar çözünürlüğüde aynı seviyede ve aynı oyundaki gibi değişmiyor sabit

• Arkadaşlar oyun gerçekten mükemmel ama 3. sezonda olmama rağmen 88 oldum ve hala 360Dunk basamıyorum. 360Dunk'la kalsa iyi Vince Dunk'larınıda
    basamıyorum. Bilenler lütfen yardım etsin.

Bu arada MyPlayer Modundan bir istatistik. Oyun içi sürede oynama-kurcalama-hile olmadan çeyrekler 5'er dakikadan yapılmıştır ama çok iyi oynadığınız maçta eğer 20-30 sayı fark atmışsanız rakibinize son çeyrekte oyuna almıyor koç. Zaten ortalama 15-16dk oynuyorum. Her ödülü aldım sezondaki
     NBA 2K10 (ÇIKTI)

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar oyun gerçekten mükemmel ama 3. sezonda olmama rağmen 88 oldum ve hala 360Dunk basamıyorum. 360Dunk'la kalsa iyi Vince Dunk'larınıda

Bu arada MyPlayer Modundan bir istatistik. Oyun içi sürede oynama-kurcalama-hile olmadan çeyrekler 5'er dakikadan yapılmıştır ama çok iyi oynadığınız maçta eğer 20-30 sayı fark atmışsanız rakibinize son çeyrekte oyuna almıyor koç. Zaten ortalama 15-16dk oynuyorum. Her ödülü aldım sezondaki
     NBA 2K10 (ÇIKTI)

360Dunk için Dunk'ın 80+ olması lazım sanırım. Overall'le pek alakası yok.
    Bu arada sanırım oyunu oynayabileceğim bana bilgisayar alınması çok yakın. Max 1.5 Haftaya alınır gibime geliyor.

• nba-live forumlarında "Kova" nickli bir eleman ve arkadaşları "Decision 2010" adlı bir kadro güncellemesi yayınlamış, Bosh,Wade ve LeBronlu miami ile şimdiden oynamak isteyenlere duyurulur :)
    9 Temmuza göre güncel olan kadroların yanısıra, m.jordan,abdul-jabbar,stockton gibi birçok eksik olan efsane isimler, 2010 Draftında seçilen çaylaklar, eksik oyuncu fotoğrafları ve ekstradan formalar da mevcut...

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69878

NBA 2K10 (ÇIKTI)

NBA 2K10 (ÇIKTI)

NBA 2K10 (ÇIKTI)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar oyun gerçekten mükemmel ama 3. sezonda olmama rağmen 88 oldum ve hala 360Dunk basamıyorum. 360Dunk'la kalsa iyi Vince Dunk'larınıda

NBA 2K10 (ÇIKTI)

360Dunk için Dunk'ın 80+ olması lazım sanırım. Overall'le pek alakası yok.
    Bu arada sanırım oyunu oynayabileceğim bana bilgisayar alınması çok yakın. Max 1.5 Haftaya alınır gibime geliyor.

Dunk 99 Hatta çoğu ofansif teknikler 99. Ama 360 olmuyor. Galiba bu yaygın bir sorunmuş. Zaten biraz daha oynarım heralde 4. sezona geçtiğimde 2k11 çıkar. İnş bu 360 dunk olayıda sorun olmaz 2k11 de

• quote:

Orijinalden alıntı: regist

nba-live forumlarında "Kova" nickli bir eleman ve arkadaşları "Decision 2010" adlı bir kadro güncellemesi yayınlamış, Bosh,Wade ve LeBronlu miami ile şimdiden oynamak isteyenlere duyurulur :)
    9 Temmuza göre güncel olan kadroların yanısıra, m.jordan,abdul-jabbar,stockton gibi birçok eksik olan efsane isimler, 2010 Draftında seçilen çaylaklar, eksik oyuncu fotoğrafları ve ekstradan formalar da mevcut...

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69878

http://img686.imageshack.us/img686/5980/42622129.jpg
    http://img684.imageshack.us/img684/3226/41587137.jpg
    http://img413.imageshack.us/img413/3716/93869227.jpg

Güzel paylaşım teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kurdum ama yine olmadı

Hata veriyor mu peki ?

Allah Allah

Bu arada şunu söyliyim belki yararı olur pcnin ekrar çözünürlüğüde aynı seviyede ve aynı oyundaki gibi değişmiyor sabit

Dostum bu patch gelmeden önce bazı ayarları medium yapamıyorduk biz.Ya yüksek ya düşük ayarda oynayabiliyorduk.Patch gelmeden önce ben onları

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\2K Sports\NBA 2K10\Saves'in içindeki Config.txt ile ayarlıyordum.Eminim sende buradan yapabilirsin. Orada tüm ayarlamaları yapabilirsin.

İyi şanslar...

•  NBA 2K10 (ÇIKTI)

bu Oyuncuları 2k11 de oynıyacam sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

NBA 2K10 (ÇIKTI)

bu Oyuncuları 2k11 de oynıyacam sabırsızlanıyorum

Yeni PC'im gelsin, transfer uptade yükleyip, myplayer açıcam PG olarak Miami'ye katılmaya çalışıcam. Düşünsenize 3 tane skorer var 1 milyon tane asist yaparsın her maç
    Bu arada beyaz Chris Bosh'u açmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 12 Temmuz 2010; 15:44:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Acafella

İLK SS
     NBA 2K10 (ÇIKTI)

Güzelel Benziyo :)
  • My player sezon uzunluğunu ayarlayan trainer yapılmadı mı hala (1.1 için)?Aklına tükürdüğümün modder ı 1.0da nasıl yaptığını anlatsan biz de 1.1 e uyarlasak değil mi onu?Bencil japon haydutu.yeah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoDesign

quote:

Orijinalden alıntı: Acafella

İLK SS
     NBA 2K10 (ÇIKTI)

Güzelel Benziyo :)

Yorumsuz...
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.