Çavuş
10 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Türk Telekom hipernet tarifesine geçtim modemim vdsl destekli değildi yeni modem aldım. Modeli airties air5750. Fakat wifi konusunda problem yaşıyorum. İki wireless hattı var biri 2.4ghz biri 5ghz. Wifi kanallarını 2.4ghz olanda 11 yaptım 1 yaptım 6 yaptım hepsinde problem var. 5ghz olanda problem yok ama bilgisayarım 802.11ac desteklemediği için işime yaramıyor. İlk başta 802.11b/g/n kanalında 11de verim aldım 22mbps hız gördüm sonra bi kesildi geldi şimdi ne yaptıysam 0.30mbps üzerine çıkamıyorum. Modemde mi problem var yoksa ayarlarda mı bulamadım. Eski cihazımda kanal 11 di bi problem yoktu.
Aklıma takılan soru şöyle; bi usb kablodan 5v geliyosa ben o kablodan bi kablo daha çeksem iki tarafa 5v gidermi yoksa bu voltaj bölünüyor mu
HP 2310ei 23" led monitörümün arka kısmı aşağıdaki gibi buna duvar askı aparatı nasıl takılır nası bişey almalıyım bilgisi olan var mı?

Geçtiğimiz pazar cüzdanım çalındı kimliğim ehliyetim herşeyim gitti. Tutanak tutturdum karakolda kimliğimi çıkardım hemen. Şimdi ehliyetimi çıkartıcam fakat neler gerekiyo bilmiyorum. Ehliyetimi istanbul ataşehirden almıştım şimdi yarın akşam şehir dışına çıkıcam acaba gittiğim yerin emniyetinde çıkartabilirmiyim.
Arkadaşlar sistem çalışma mantığı çok basit tekil kişi sayısı 100 kişiye ulaşınca bir çekiliş yapıyorum ve bu reklamlardan gelen parayla (miktarına göre 6300 rp'ye kadar) dağıtım yapıyorum. Sistemi yeni kurdum link aşağıdadır facebook sayfasınıda yazıcam ordanda takip edebilirsiniz

link:http://adf.ly/rWJJh (iki reklam sayfası vardır)

sayfa:www.facebook.com/lolrpcekilisi

şimdiden herkese iyi şanslar..

not: reklam için özür dilerim fakat reklamın mantığı size rp olarak döndürmek umarım güzel katılım olur herkes kazanır
Arkadaşlar şuan 3 bilgisayar wireless ile internete bagli bi tane daha modem var onuda ethernet kablosuyla 3 bilgisayara baglayip dosya paylasimi için kullanmak istiyoruz. Baglantiyi yaptim normal bi şekilde kabloyu takinca internete baglanmiyo ama dosya paylasimi oluyor. Sorunu nasil cozebiliriz
Arkadaşlar 7 ay önce sınavları falan kazanıp dosyayı aldımda bu randevu nasıl bi sistem ne zaman girsem dolu bitek kağıthanede 1 kontenjan gözüküyor. Nası alıcam bu randevuyu
Çok büyük heveslerle kurdum battlefieldi ama donmaktan oynanmıyo.En düşük ayarlara bile aldım yine aynı yine aynı

İşlemci: AMD PhenomII x4 3.2ghz
Ram: 4gb
Ekran Kartım: Nvidia 9500GT

ekran kartım eski ama en düşükte donmaması lazım ne yapabilirim yardım edebilirmisiniz?
şimdiden teşekkürler.
DURDUK YERE BİLGİSYARIM ÇÖKMÜŞ MAVİ EKRAN GELDİ. FORMAT ATMAYA ÇALIŞIYORUM DİSK 0 BÖLÜM 1 102MB GÖZÜKÜYO YANİ SİSTEM BÖLÜMÜ GÖZÜKÜY C VE D GÖZÜKMÜYO NE YAPABİLİRİM?
Nvidia 9500GT 2GB Ekran Kartı. 4GB Ram. AMD Phenom II x4 3.2 Ghz işlemcim var. Fakat GTA4 çok donuyo yardım edebilecek biri varmı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
LOL
Morgana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 107
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.715 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.