Şimdi Ara

NBA 2006 - 2.turnuva bitti. Şampiyon belli oldu ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.502
Cevap
0
Favori
30.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde oyuna join diyerek girdiğimizde spiker oyuncu isimlerini yanlış söylüyor?nash e iverson diyor

nasıl düzeltiriz bu sorunu???

• evet komik ya çok

• roster farklılığı varsa öyle olur

sorun değil yani sadece spiker ve altta yazan yazılar da farklılık olur
  • Ben hala beklemedeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: guraktan

Ben hala beklemedeyim

benim yedeklerden ses çıkarsa direk sana yönlendircem

sanırım ben yukarda yazıldığı üzere kendime buldum gibi gibi .
  • arkadaşlar nba live 2006 nın riplenmiş dosyasını indirdim emule'den fakat içinde "easports online" çıkmadı ve online oynayabilmem için gerekiyor sanırım. bunu nereden indirebilirim? bir fikriniz varsa söyleyin
  • ok whocares şimdi msn yok... yarın benim pcden ekliyorum... ve hafta sonu oynarız... ok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: addrian

ok whocares şimdi msn yok... yarın benim pcden ekliyorum... ve hafta sonu oynarız... ok?

tamamdır. konuşuruz
  • birde antrenman yapıyorum nash le maşallah süper smaçları var. 360 filan dönerek vuruyor.

özelliklerine baktığımda dunk=0 oyun simulation ama neden böyle yapıyor anlamadım. Turnuva maçlarında bi smaç basarsa yanlış anlaşılır sonra
  • ya hazırlık maçı yapcak olan varmı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: fear44

birde antrenman yapıyorum nash le maşallah süper smaçları var. 360 filan dönerek vuruyor.

özelliklerine baktığımda dunk=0 oyun simulation ama neden böyle yapıyor anlamadım. Turnuva maçlarında bi smaç basarsa yanlış anlaşılır sonra

nash ile 360 ve dunk?

hocam bence yanlış anlaşılmaz direk oyundan çıkarım ben vallahi , oynamam

yeniden kur bence

• arkadaşlar turnuva haftamız başladı.

Kimileri rakiplrinibuldu kimileri benim gibi ki 2 yada maximum 3 grup olarak biliyorum rakiplerini bulamadı.

Rakiplerini pazar gününe kadar bulamayan arkadaşlar pazar akşamına kadar bana son durumu PM ile bildirip gerekli üst tura çıkanları yazacağım.Yarışanlarda tabiki söyliyecek durumlarını.

Maçları bir kendi evinizde birde deplasmanda olarak yapmanızı tavsiye eder , bol eğlenceler dilerim

*** 1.turnuva için alımlar tamamen bitti. Bu yazımdan sonra 2. turnuva için başvurular yapılabilir.Başvurular için e-mail adresiniz ve 2. tur için katılmak istiyorum demeniz yeterli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whocares -- 10 Mart 2006; 14:47:43 >

• ya bi içerde bi dışarda olursa averajamı bakılcak :) bence ya 1 maç ya da 3 maç olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GodisaDJ_

ya bi içerde bi dışarda olursa averajamı bakılcak :) bence ya 1 maç ya da 3 maç olsun

dostum olay çok basit neden karmaşıklaştırıyorsun ki

sen evinde yendiysen , birde deplasmanda yendiysen olay bitmiştir.
    sen evinde yeniip , deplasmanda yenildiysen karşılıklı anlaşılarak bir maç daha yapılır ve kazanan turu atlar
    sen evinde yenildiysen , deplasmanda yendiysen yine karşılıklı anlaşılarak bir maç daha yapılır ve kazanan turu atlar
    evindede yenildiysen , deplasmandada yenildiysen geçmiş ola

• tamamdır o zaman extra maç olayını hiç düşünmemiştim
  • yav benim rakip yumurcak302@hotmail.com'un forumdaki nicki nedir? turnuvayı düzenleyen arkadaş sen biliyorsun galiba, bir söylesene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whocares

quote:

Orjinalden alıntı: fear44

birde antrenman yapıyorum nash le maşallah süper smaçları var. 360 filan dönerek vuruyor.

nash ile 360 ve dunk?

hocam bence yanlış anlaşılmaz direk oyundan çıkarım ben vallahi , oynamam

yeniden kur bence

yeniden kurunca düzeldi ama neden öyle yaptığını anlayamadım. değişik bir şeyde yapmamıştım. neyse nash şimdi anca turnikeci

• quote:

Orjinalden alıntı: kyilmaz

yav benim rakip yumurcak302@hotmail.com'un forumdaki nicki nedir? turnuvayı düzenleyen arkadaş sen biliyorsun galiba, bir söylesene.

bulamadım üzgünüm :(
  • bende katılsaydım yarı finale kadar çıkardım oyunu çıktığı gün aldım ve şuanda bile coşuyorum
    en farklı skorum 5 dk.de 158-40 houstonla spursu devirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyilmaz

yav benim rakip yumurcak302@hotmail.com'un forumdaki nicki nedir? turnuvayı düzenleyen arkadaş sen biliyorsun galiba, bir söylesene.

forumdaki ismi yumurcak302..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.