Şimdi Ara

nazi zombie hile!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
239.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • :D ray gun ile 69 lwl le cıkrtım ray gun bitmeme yazdım tak tıdaktıdak azına işe dim onların :D
  • world at war ı torrentle çekip - krekli bi şekilde online olurmu acaba ?
  • En çok korktuğum an 44. level arkama bi bakıorum zombilerden bi ordu oluşmuş şans çekiorum hemen MG42 gelio şansa bala onla tarıorum ama ölmüolar kafalarını patlarıorum anca ölüolar ama bazıları hala hareket edio

• Bu arada arkadaşlar facebooku olanlar beni eklesin orda konuşuruz benim facebooktaki adım Kaanİmir beni bulup eklerseniz sevinirim...
  • arkadaş ben zombie duası okudum zombıler defolcana çogaldı ısırıkları ıslemıcek demıssın ama 2 katı ısledı mermılerım ıse zombılere fındık fıstık etkısı bıle yapmadı malesef

• biz 2 kişi de riese midri nedir o mapta 20 yaptık ama yeni maplar çok daha zor

bu arada pack a punch mudur nedır onu bılmeyen warsa anlatırım nasıl calıstıgını sılahları yukseltıgını

bu resime hayran kaldım yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: TolGaCrh

Öncelikle evin dışına çıkmaz söz konusu değil. Ama hileyle bunu başarabilirsin. Buyur ben yazayım sana hepsini :

İlk önce "Options & Controls" bölümüne gir ardından "Game Options" "Enable Console" seçeneğini "Yes" yap. Oyuna gir.

Oyun sırasında ~ tuşuna basarak konsolu aç. "devmap mark" yaz ve enter'a bas ( Tırnaklar yok ). Daha sonra istediğin hileyi yaz buyur hileler.

sf_use_ignoreammo 1 --> Sınırsız Kurşun (Şarjör Değiştirmez)
    god --> Ölümsüzlük
    noclip --> Duvardan geçme. Bununla evin dışına çıkıp savaşmaya orda devam edebilirsin..
    notarget --> Görünmezlik

Zombiede işine yarıyacak hileler bunlar..

eyw lardes cok isime yaradi

• ya ben notarget-god fln yazıyorum sol ustte Cheats are not enabled on the server dıye bı yazı cıkıyor bu neden olur ?
  • arkadaşlar konsolu açamıyorum ayarlarda enable console var diyolardı bi kaç yerde o da yokk nerden açıcam
  • arklar hileli keyif sıfır ama arklarını topla bi zombie oyna mütis olur
  • hileyle bi zamandan sonra sıkılyısoun
    hileli 56 ya geldim sıkıldıgımdan kapattım ama

hilesiz 9 a geldim 56 ya geldiğimden çok daha fazla keyif aldım
  • Üst katta bir yer var sniper dolabının olduğu yerde karton gibi bir şey koymuşlar köşeye.Gerilip o köşeye doğru koş ve zıpla üstüne.Zıpladıktan hemen sonra eğilme tuşuna bas,yani havadayken.Zombiler yanına gelemiyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ŧưrbuléncé

Üst katta bir yer var sniper dolabının olduğu yerde karton gibi bir şey koymuşlar köşeye.Gerilip o köşeye doğru koş ve zıpla üstüne.Zıpladıktan hemen sonra eğilme tuşuna bas,yani havadayken.Zombiler yanına gelemiyor o zaman.

ewt mapde birsürü öyle yer var
  • Tam camdan gelenleri vururkren arkama bi bakıyorum zombie onu görmemle ödümün kopması bir oluyor
  • Raygun +MG42
  • Hilesiz hurdasız ps3' de arkadaşımla beraber 45 lwl e kadar geldik sıkıldık bıraktık :) ruygun ve thunder olduğu sürece sıkıntı yaşamıyosun oyunda ;) ve strateji geliştirmen şart.
  • beyler swat 4 hilelerini nereden bulabilirim aacba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Üst katta bir yer var sniper dolabının olduğu yerde karton gibi bir şey koymuşlar köşeye.Gerilip o köşeye doğru koş ve zıpla üstüne.Zıpladıktan hemen sonra eğilme tuşuna bas,yani havadayken.Zombiler yanına gelemiyor o zaman.

merhabe konu eski farkındayım ama yinede burda soriyim o dediyin yer nerde birazda tarif edermisin mümkünse resim koyarmasın bulamadım orayı
  • Öncelikle evin dışına çıkmaz söz konusu değil. Ama hileyle bunu başarabilirsin . Buyur ben yazayım sana hepsini :

İlk önce "Options & Controls" bölümüne gir ardından "Game Options" "Enable Console" seçeneğini "Yes" yap. Oyuna gir.

Oyun sırasında ~ tuşuna basarak konsolu aç. "devmap mark" yaz ve enter'a bas ( Tırnaklar yok ). Daha sonra istediğin hileyi yaz buyur hileler.

sf_use_ignoreammo 1 --> Sınırsız Kurşun (Şarjör Değiştirmez)
    god --> Ölümsüzlük
    noclip --> Duvardan geçme. Bununla evin dışına çıkıp savaşmaya orda devam edebilirsin..
    notarget --> Görünmezlik

Zombiede işine yarıyacak hileler bunlar..

Kardeş ~ Ps3 te ne oluyo*

• 1,5 senedir arkadaşla ps kafede cod black ops 1 kino der toten bölümünü oynuyoruz. hala sıkılmadık. ikili birbirimizi korumak çok keyifli oluyor. günde 2-3 saat, bazen 5-6 saat oynuyoruz. en iyi silah nedir. en iyi taktik hangisidir artık uzmanı olmuşuz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.