Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • navking mi asla yaklaşmam yanına Navigon, Tomtom, Garmin,Macellan dururken içine saçma sapan özellikleri koyup Navigasyon firmasıyım diye geçinen bir marka hafıza kartlarına bir zarar gelsin cihazda müzik dinle filim seyret çok komik :)))))))))))))
  • Elimde bulunan k-280'i geri iade etmiş bulunmaktayım.Mayısın 15'inde Navitech igo 8 yazılımlı başarsoft haritası yüklü olan PXB205F ürününü satın alacağım.Çoğu kişi igo 8 yazılımlı başarsoft haritasını önermiş.Hakkımızda hayırlısı olur insallah.

http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=19&cont=99
  • Onu biliyorum teşekkürler.Ben hangi versiyonu falan onu kastettim.Çünkü hiç kullanmadığım br yazılım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Onu biliyorum teşekkürler.Ben hangi versiyonu falan onu kastettim.Çünkü hiç kullanmadığım br yazılım ...

Ben daha önce böyle bir yazılım atmayı denemedim.One-Turk sanırım yazılımı yüklemiş.O yardımcı olursa bizlerinde bilgisi olur
  • 2010 yazılımı ne zaman çıkacak arkadaşlar bilgisi olan varmı ?
  • arkadaşlar ben de navking nav320 modeli var fakat açmayı bir türlü başaramadım acaba hafıza kaertı olmadan açılmıyormu? yoksa şarjı mı yoktur?? ama hem bılgısayarda hem de arabada beklettim baya bir değişiklik yok. ayrıca arabaya bir sefer taktığımda bidefa açıldı ama sonrası gelmedi.. . ben olayı hafıza kartına bağladım ama acaba ondanmıdır?? hafıza kartı olmadan çalışmazmı bu melet??
  • Sevgili Navking ve Route 66,

Size öylesine sinirliyim ki anlatamam...Üsküdardan Eyüp Yeşilpınar'a giderken bana yapmadığınızı bırakmadınız, giderken aklım başındaydı akıllılık ettim uymadım. Dönerken dur bakayım dedim, o kadar para verdim belki bir bildikleri vardır. Gördüm ki bildiğiniz yok. Yeşilpınar'dan çıkamadım, beni rezil ettiniz. Sokak aralarında canımı çıkardınız. Canımı çıkarmayı bırak beni öyle yerlere soktunuz ki gerçekten canımı alacaklardı. En son bir taksici peşime takıl ben yardımcı olayım dedi de 1 saat 15 dakikalık işkence sona erdi. Route 66 yazılımı buysa kesinlikle kullanmayın. Ama derseniz ki "diğerlerini biliyorsunda mu konuşuyorsun" cevabım "hayır" bilmiyorum.

İnsan yolları güncellemez mi, ayıptır. Tüm yollar değişmiş ama navigasyonun haberi yok (2009 Q4) Sağa dön, sola dön saçmalayıp duruyor. Dönüyorum ama mahalle aralarında dolaşıyorum, hemde ne mahalle araları inanamazsınız, hiç girmeyeyim o konuya sinirim tepeme çıkmasın.

Çıkışı al ne demektir ya..onu bırak kavşaktan 5.çıkısı al nedir ( vallaha dedi ) Gir mi demek istiyorsun. Al diyene kadar gir desene. Bir kaç hata olur tamam ama bu kadarı hata değil artık.

Verilen kullanıcı el kitabı ayrı bir komedi. Sanki ben bu aleti müzik dinlemek,video seyretmek için almışım gibi onları anlatıp durmuş. Navigasyon nasıl kullanılır yok. Kendin çözeceksin. Zaten ben sizin bu bilgi fakiri el kitabı ile aleti çözsem navigasyona ihtiyacım olmaz.

Sizlerden ricam bu yazılımı nasıl kaldırıp başka bir yazılım yükleyebilirim ve Allah rızası için sağdan ilk veya ikinci çıkışı al nedir. Gir demek değil midir. Giriyorum ekrana bakıyorum haydaaaa yeni roto hesaplıyor. Yanlış girmişim. Bir kez değil defalarca bu oldu. Çok sinirliyim çooookkkkk....[sm=s20.gif]

• kardeşim, geçmiş olsun

aynı hataya bende düştüm k-280 modelini aldım ve 1 hafta denedikten sonra hemen geri iade ettim.Zaten iade ettiğim yerde gözümle gördüm 3 kişi daha vardı sırada iade etmeyi bekleyen. Eğer ürünü geri verebiliyorsan ver ve Başarsoft haritalı iGo 8 yazılımı olan bir cihazla değiştir.

Çıkışı al demeside,seninde anladığın üzre 5.kavşaktan içeri gir demek istiyor.Genelde çıkışı al komutlarını verdiğinde doğru yönlendiriyor.İlk zamanlar benimde alışmam zor olmuştu ama zamanla onunda dilini öğrenip ona alışıyorsun :)

ama bana sorarsan biran önce kurtul o üründen.

quote:

Orijinalden alıntı: beternavi

Sevgili Navking ve Route 66,

Size öylesine sinirliyim ki anlatamam...Üsküdardan Eyüp Yeşilpınar'a giderken bana yapmadığınızı bırakmadınız, giderken aklım başındaydı akıllılık ettim uymadım. Dönerken dur bakayım dedim, o kadar para verdim belki bir bildikleri vardır. Gördüm ki bildiğiniz yok. Yeşilpınar'dan çıkamadım, beni rezil ettiniz. Sokak aralarında canımı çıkardınız. Canımı çıkarmayı bırak beni öyle yerlere soktunuz ki gerçekten canımı alacaklardı. En son bir taksici peşime takıl ben yardımcı olayım dedi de 1 saat 15 dakikalık işkence sona erdi. Route 66 yazılımı buysa kesinlikle kullanmayın. Ama derseniz ki "diğerlerini biliyorsunda mu konuşuyorsun" cevabım "hayır" bilmiyorum.

İnsan yolları güncellemez mi, ayıptır. Tüm yollar değişmiş ama navigasyonun haberi yok (2009 Q4) Sağa dön, sola dön saçmalayıp duruyor. Dönüyorum ama mahalle aralarında dolaşıyorum, hemde ne mahalle araları inanamazsınız, hiç girmeyeyim o konuya sinirim tepeme çıkmasın.

Çıkışı al ne demektir ya..onu bırak kavşaktan 5.çıkısı al nedir ( vallaha dedi ) Gir mi demek istiyorsun. Al diyene kadar gir desene. Bir kaç hata olur tamam ama bu kadarı hata değil artık.

Verilen kullanıcı el kitabı ayrı bir komedi. Sanki ben bu aleti müzik dinlemek,video seyretmek için almışım gibi onları anlatıp durmuş. Navigasyon nasıl kullanılır yok. Kendin çözeceksin. Zaten ben sizin bu bilgi fakiri el kitabı ile aleti çözsem navigasyona ihtiyacım olmaz.

Sizlerden ricam bu yazılımı nasıl kaldırıp başka bir yazılım yükleyebilirim ve Allah rızası için sağdan ilk veya ikinci çıkışı al nedir. Gir demek değil midir. Giriyorum ekrana bakıyorum haydaaaa yeni roto hesaplıyor. Yanlış girmişim. Bir kez değil defalarca bu oldu. Çok sinirliyim çooookkkkk....[sm=s20.gif]

• arkadaşlar nav320 ile hangi tip kartı kullanabilirim acaba?? sd mmc diye yazılmış ama emin olamadım bi ton sd çeişidi var. mesela

http://www.hepsiburada.com/kingston-2gb-micro-secure-digital-kart-2-adaptor-sd-mini-ve-sd-sdc2gb-2adp/ProductDetails.aspx?productId=bd72507&categoryId=1100011

bu ürünü alsam takabilirmiyim?? daha önce hiç sd kart kullanmadım boyutlarını bilmiyorum ama makinenin üzerindeki kart yuvası küçük baya o yüzden emin olamadım. . ayrıca 2 gb haritaları yüklemek için yeterli olurmu ??

• Bir navigasyonda aynı anda hem başarsoft hem teleatlas haritası olamaz mı. istersem birini istemezsem diğerini kullansam mesela
  • quote:

Bir navigasyonda aynı anda hem başarsoft hem teleatlas haritası olamaz mı. istersem birini istemezsem diğerini kullansam mesela

Beternavi, better navi mi yoksa beter navi mi?? :-)

maalesef bu mumkun degil, araba aldiginizda kisin kis lastigi yazin yaz lastigi takabiliyorsunuz, ama motoru degistiremiyorsunuz...
    harita da hemen hemen bu mantikta.. hem de iki defa harita bedeli tek cihazda odemek pek talep edilecek bir ozellik olmaz...

en iyisi sizin devamli kullandiginiz rota ve bolgelerde en iyi ve guncel hangi harita varsa, onu iceren bir cihazi almaniz..

umarim better navi dir... !

alim k
  • Merhaba, öncelikle Beternavi. Yaşadığım olaydan sonra Better olması benim için olası değil. Navigasyon firmalarına karşı oldukça antipatim oluştu. Çalıştığım yerde 4 arkadaşım benim navigasyonu denememi bekliyorlardı. "Kullan bize bilgi ver" diye. Maalesef onlara olumsuz görüş bildirdiğimden almaktan vazgeçtiler. Ve ben kendi adıma şunu anladım, internet alışveriş sitelerinde "Mükemmel, kaçmaz,tam kapıya götürdü, artık kaybolmuyorum" kelimelerinin firmalarca yazıldığına eminim. Cevap verme nezaketiniz için teşekkür ediyorum.
  • Yahu tatile çıkacağız daha 1 sene evvel ki harita mevcut güncellenmedi. Umarım bir şeyleri değiştirirler. Hayır Antalya'ya gideceğim ama bildiğimiz yollar yerine yiye içe gidebileceğim bir rota istiyorum.Umarım garip bir yerde kaybolmam.
  • hala yeni yazılım çıkmadı benim artık pekte umudum kalmadı açıkcası
    ben bu igo8 yazılımını nasıl yükleyebilirim bu cihaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildermess -- 14 Mayıs 2010; 19:14:59 >
  • Bu gidişle çıkaracakları falan da yok galiba ...
  • Sayfada son yazılan 4-5 mesaj neden silindi,
  • Bugünkü navigasyon meceralarmı anlatayım size...Anadolu yakası Küçükyalı Kızılaya gitmem gerek ama hiç bilmiyorum nerede olduğunu. Güvensem mi güvenmesem mi navigasyona, içimde bir korku. Neyse hadi güven dedim. Beni şaşırttı. Tam önündeyim. Teşekkürler Navigasyonum. Ama seninle işim bitmedi, buradan Eyüp Yeşilpınara gitmem gerek...oda ne, yapma ne olur...yine garip garip yönlendiriyorsun. Tamam Yeşilpınar dayım artık ama kendi çabamla. Hadi bakalım şimdi Kartal a gitmemiz gerek...aaaa kapalı yola soktun beni, "olsun hadi yeni kapatılmıştır nereden bilsin bunu...sor birilerine" Tamam şimdi doğru yoldayım ve Kartaldayım artık. Kartala getirdin beni hakkını yiyemem ama Kartal Pratikere götüremiyorsun...çok dolaştırdın beni :( sor birine yolu tarif etsin. Tamam geldim ama yine kendi çabamla. Kurtköye gitmeliyim şimdi de...Tabelalara bakarsam çok yanlış tarif ediyorsun yolu navigasyonum...ne yapayım şimdi. Ara sıra kurtköy tabelası çıkıyor ama sen oraya dönme diyorsun. Nasıl dönmem,döndüm gitti. Ama dönünce de yolu bilmiyorum ki hadi yeniden hesaplada birşeyler söyle bana...ama ne olur anlamlı olsun. Yok olmayacak dağ tepe gidiyorum. Kapat navigasyonu başın ağırmasın bari. Hadi sor birine...tamam geldim ama kendi çabamla ve o iyi kalpli taksicinin yardımı ile.. Şimdi siz karar verin. Bugün bu navigasyon işime yaradı mı yaramadı mı, ben karar veremedim :)

• quote:

Bugünkü navigasyon meceralarmı anlatayım size...Anadolu yakası Küçükyalı Kızılaya gitmem gerek ama hiç bilmiyorum nerede olduğunu. Güvensem mi güvenmesem mi navigasyona, içimde bir korku. Neyse hadi güven dedim. Beni şaşırttı. Tam önündeyim. Teşekkürler Navigasyonum. Ama seninle işim bitmedi, buradan Eyüp Yeşilpınara gitmem gerek...oda ne, yapma ne olur...yine garip garip yönlendiriyorsun. Tamam Yeşilpınar dayım artık ama kendi çabamla. Hadi bakalım şimdi Kartal a gitmemiz gerek...aaaa kapalı yola soktun beni, "olsun hadi yeni kapatılmıştır nereden bilsin bunu...sor birilerine" Tamam şimdi doğru yoldayım ve Kartaldayım artık. Kartala getirdin beni hakkını yiyemem ama Kartal Pratikere götüremiyorsun...çok dolaştırdın beni :( sor birine yolu tarif etsin. Tamam geldim ama yine kendi çabamla. Kurtköye gitmeliyim şimdi de...Tabelalara bakarsam çok yanlış tarif ediyorsun yolu navigasyonum...ne yapayım şimdi. Ara sıra kurtköy tabelası çıkıyor ama sen oraya dönme diyorsun. Nasıl dönmem,döndüm gitti. Ama dönünce de yolu bilmiyorum ki hadi yeniden hesaplada birşeyler söyle bana...ama ne olur anlamlı olsun. Yok olmayacak dağ tepe gidiyorum. Kapat navigasyonu başın ağırmasın bari. Hadi sor birine...tamam geldim ama kendi çabamla ve o iyi kalpli taksicinin yardımı ile.. Şimdi siz karar verin. Bugün bu navigasyon işime yaradı mı yaramadı mı, ben karar veremedim :)

Vallaha hevesle aldık ama beklediğimiz sonucu alamadık. Seninde işine yaramamış hatta işini zorlaştırmış üstad. Aldık bir kere yazılım güncellemelerini bekleyeceğiz belki bir güzellik yaparlar, pek zannetmiyorum ama neyse

• slm ustalar... bu navking nav 320 nin sesi gitti ne konuşuyor nede tuş sesleri geliyor.sorun nerde olabilir acaba.bağlantıda sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesesu2

slm ustalar... bu navking nav 320 nin sesi gitti ne konuşuyor nede tuş sesleri geliyor.sorun nerde olabilir acaba.bağlantıda sorun yok.

Merhaba,

Öncelikle bende utancından konuşmuyordur. Konuşunca mahçup olup "Ben nasıl navigasyonum" dediğini düşünüyorum.Yani sesini açmaya çalışmasanda olur, en azından duymazsın sinirin bozulmaz. Ama çok istiyorsan ve sorun teknik değilse şu şekilde yap,

TUŞ SESİ için,

- Süper ve her yere çok doğru götüren! Navigasyonunu aç,
    - Ekranda çıkan menüden Ayarlara gir
    - Çıkan menüden ses e gir,
    - Açılan yerde Tuş sesi kutucuğu boşsa tik işareti olması için üzerine dokun, o açık ama ses seviyesi kısmı kapalı ise + sembolüne tıklayarak yükselt,
    - Bu ayar işine yaramazsa Ana ekrana dön Navigasyona tıkla,
    - Ayarla gel
    - Genel gir
    - Ekrana dokunuş sesi yazan yere bak kapalı yazıyorsa üzerine dokun açık yap

NEDEN KONUŞMUYOR

- Süper ve her yere çok doğru götüren! Navigasyonunu aç,
    - Navigasyon a tıkla,
    - Ayarlara tıkla,
    - Açılan yerde öncelikle Genel e tıkla ve Ses diline bak otomatikte olsun,
    - Aynı yerde ses yazar ona bak seviyesi kaç, 1 ise 10 a getir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.