Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hezerfen

şu 16 haneli kutucuğu silin kafanızdan.aldığınız yerden fatura aldıysanız faturanın uzerindeki rakam(lar)dır.navking sitesine girince sabırla birazda düşünerek(sinirlenmeden)yönergeleri takip edin.önce navigasyon seçeneğini seçin.cep telefonu deyil.sonrası gelir .türkiye-cihazın modeli vs.
    kolay gelsin.
    (galiba bazı cihazlarda kutunun veya cd nin uzerinde oluyormuş aktivasyon kodu ben görmedim.teknosadan aldım üzerinde herhangi numarayla aktive edemediğim için faturanın üzerindeki no.yu yazdım.olduydu.yönergeleri net hatırlayamıyorum.bir kere kayıt olduktan sonra size mesajla sorularınızı anında yanıtlıyorlar.birde istanbuldaysanız mecidiyeköy civarlarında galiba yanlış hatırlamıyorsam.bende önceleri gidecektim sorunu halledince gerek duymadım.çok kibar ve yardım sever konuştular.gidince herşeyi hemen halladeceklerini söylediler.)
    ed:usb den cihazı tanıtmayı yaparsınızda işlem yapılamıyor.en azından ben yapamadım.

Sonuç aldın,yardımlarınız için teşekkür ederim

• Selam,

NAVKİNG MAXI K280 (yeni) cihazıma TURKEY MAP 2010 Q2 yi yükledikten sonra
    ana menü türkçe navigasyon ise ingilizce oldu düzeltmenin bir yolu varmı ?

yardım lütfen...
  • Bişey daha var haritayı da görmüyor cihaz ...
  • @knggizmo

Büyük ihtimalle haritayı yükleyememişsiniz.Çünkü 280 in bir eski bir yeni versiyonu var. eskilere .cmap uzantılı,yenilere .map uzantılı haritalar yüklenebiliyor.

Size 2 yol önereyim.Bilgisayar bağlantısını yapabildiğinizi varsayıyorum.

1-cihazınızda hafıza kartı varsa çıkarıp,cihazı bilgisayara bağlayın. navigasyon-extra-route 66 mağazasına bağlanın. Haritalar menüsünü tıklayıp bekleyin. Karşınıza cihazınıza uygun haritalar gelecek. Türkiye haritasını seçip yükleyin. Yaklaşık 5 dk sürüyor.

2- İnternetten route66 türkiye haritasını (ki eski 280 ler için cmap uzantılı ve 139 mb) indirip cihazın data-maps klasörüne kopyalayabilirsiniz.

dil sorununuz için ise manüden language menüsünden değişiklik yapılabiliyor.
  • arkadaş maxi hd de bu işaret ne anlama geliyor....

• favori yerleriniz olarak işaretlediğiniz bir noktaya 21 mt.kaldığı, anlamına geliyor
  • Hocam aleti iade etmek istedim electroworld almadı servise gönderdik
    artık ne zaman gelir allah bilir almaz olaydım nerden aldım!!!
  • tşk ederim....
  • arkadaşlar maxi hd en hızlıyı seçtiğimizde hep ana yolları seçiyor... en kısayı seçtiğimizde ise genellikle ara yolları giriyor... ayrıca uyarı için hız sınırını kendimiz seçiyoruz... fakat bazı markalarda ise mevcut hız sınırları baz alınıyor.... birde şunu soracağım... sizler EDS özelliğini kullanabiliryormusunuz... ben kullanamıyorum navkinge mesaj attım.. aktive etmelisiniz dedi ama son cümlede ileride siteden takip edin dedi.. bu konuda yardım ederseniz sevinirim... NAVKİNG sitesinden sadece cihaz kaydı yaptım.. her hangi aktivasyon seçeneği gelmedi....bana...
  • BENDE BUGUN MAXI M500 ALDIM VATANDAN 159 TLYE CIHAZA HEMEN GUNCEL HARITAYI YUKLEDIM SITEDE GEREKLI BILGILER VARDI PC YE INDIRMEM GEREKEN PROGRAM VS BELIRTIYORDU INDIRIDIM CIHAZA BAGLANTI YAPILDI FAKAT ILKKEZ NAVIGASYON KULLANACAM BENDE AKTIVASYON KODU VS ISTEMIYOR AMA NASIL KULLANACAM BILEN VS VAR BILGI VERIRSE SEVINIRIM BIR YERE GIDERKEN NE YAPMAM NERDEN ADRES BELIRTMEM GEREKIYOR DENEDIM AMA OLMADI BURDA HAVALAR KAPALI ACABA ONDANMI OLMUYOR AMA GENEDE TAM BIR ANLATIM YAPAN BIR ARKADAS OLURSA SEVINIRIM YANLIS BIRSEYLERDE YAPIYOR OLABILIRIM...SAYGILAR...

BU ARADA BU CIHAZLARA HADDINDEN FAZLA ELESTIRI GELMIS INS SORUN YASAMAM BILE BILE ALDIM SIRF GIRECEGIN ADRES GOOGLE MANTIGIYLA DIYE VATANDADA PIRANHA VARDI ADAMLAR BUNU ONERDI BANADA MANTIKLI GELDI ULKEDEN BASLAYIP TAM ADRES GIRMEKTENSE BU DAHA KOLAY DEDIM KENDI KENDIME BAKALIM DENEYIP GORECEZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner001 -- 3 Ekim 2010; 0:08:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soner001

BENDE BUGUN MAXI M500 ALDIM VATANDAN 159 TLYE CIHAZA HEMEN GUNCEL HARITAYI YUKLEDIM SITEDE GEREKLI BILGILER VARDI PC YE INDIRMEM GEREKEN PROGRAM VS BELIRTIYORDU INDIRIDIM CIHAZA BAGLANTI YAPILDI FAKAT ILKKEZ NAVIGASYON KULLANACAM BENDE AKTIVASYON KODU VS ISTEMIYOR AMA NASIL KULLANACAM BILEN VS VAR BILGI VERIRSE SEVINIRIM BIR YERE GIDERKEN NE YAPMAM NERDEN ADRES BELIRTMEM GEREKIYOR DENEDIM AMA OLMADI BURDA HAVALAR KAPALI ACABA ONDANMI OLMUYOR AMA GENEDE TAM BIR ANLATIM YAPAN BIR ARKADAS OLURSA SEVINIRIM YANLIS BIRSEYLERDE YAPIYOR OLABILIRIM...SAYGILAR...

BU ARADA BU CIHAZLARA HADDINDEN FAZLA ELESTIRI GELMIS INS SORUN YASAMAM BILE BILE ALDIM SIRF GIRECEGIN ADRES GOOGLE MANTIGIYLA DIYE VATANDADA PIRANHA VARDI ADAMLAR BUNU ONERDI BANADA MANTIKLI GELDI ULKEDEN BASLAYIP TAM ADRES GIRMEKTENSE BU DAHA KOLAY DEDIM KENDI KENDIME BAKALIM DENEYIP GORECEZ...

haritanız yüklüyse arabaya binince cihazın navigasyon menüsüne girin. sol altta küçük kare simge olacak.ona tıklayıp ara yı seçin. gelen klavyeden gitmek istediğiniz yeri belirten bir iki kelime yazın. size seçenekler sunacaktır. uygun olanı seçip "sür" butonuna basın. en hızlı yada en kısa yı seçtikten sonra haritada rotayı göreceksiniz. sol altta play tuşu belirecek. ona basınca sizi yolda gösterecek.

olay anlattığım kadar karışık ve uzun değil merak etmeyin.

• "haritanız yüklüyse arabaya binince cihazın navigasyon menüsüne girin. sol altta küçük kare simge olacak.ona tıklayıp ara yı seçin. gelen klavyeden gitmek istediğiniz yeri belirten bir iki kelime yazın. size seçenekler sunacaktır. uygun olanı seçip "sür" butonuna basın. en hızlı yada en kısa yı seçtikten sonra haritada rotayı göreceksiniz. sol altta play tuşu belirecek. ona basınca sizi yolda gösterecek.

olay anlattığım kadar karışık ve uzun değil merak etmeyin. "

Orijinalden alıntı: _Lupara_

quote:

Orijinalden alıntı: soner001

BENDE BUGUN MAXI M500 ALDIM VATANDAN 159 TLYE CIHAZA HEMEN GUNCEL HARITAYI YUKLEDIM SITEDE GEREKLI BILGILER VARDI PC YE INDIRMEM GEREKEN PROGRAM VS BELIRTIYORDU INDIRIDIM CIHAZA BAGLANTI YAPILDI FAKAT ILKKEZ NAVIGASYON KULLANACAM BENDE AKTIVASYON KODU VS ISTEMIYOR AMA NASIL KULLANACAM BILEN VS VAR BILGI VERIRSE SEVINIRIM BIR YERE GIDERKEN NE YAPMAM NERDEN ADRES BELIRTMEM GEREKIYOR DENEDIM AMA OLMADI BURDA HAVALAR KAPALI ACABA ONDANMI OLMUYOR AMA GENEDE TAM BIR ANLATIM YAPAN BIR ARKADAS OLURSA SEVINIRIM YANLIS BIRSEYLERDE YAPIYOR OLABILIRIM...SAYGILAR...

haritanız yüklüyse arabaya binince cihazın navigasyon menüsüne girin. sol altta küçük kare simge olacak.ona tıklayıp ara yı seçin. gelen klavyeden gitmek istediğiniz yeri belirten bir iki kelime yazın. size seçenekler sunacaktır. uygun olanı seçip "sür" butonuna basın. en hızlı yada en kısa yı seçtikten sonra haritada rotayı göreceksiniz. sol altta play tuşu belirecek. ona basınca sizi yolda gösterecek.

olay anlattığım kadar karışık ve uzun değil merak etmeyin.

tamam denicem tesekkurler cvp ıcın...

• Merhabalar
    bende mini s 350 kullanıcısıyım cihazım navking sitesine kayıtlı güncelleme programlarına sahibim ve pc bağlantılarımda herhangi bir sıkıntı yok yalnız site de yayınlanmış güncel türkiye haritasını yükleyip cihaz ayarlarından güncel haritayı geçerli harita oalrak seçtiğimde pozisyonuma ve diğer hertürlü rota adres favori gibi seçeneklerin her birinde adres bu haritada mevcut değil şeklinde bir hata alıyorum bu konu hakkında bilgi olan var mı?
    üstelik cihaz pozisyon belirleme durumundayken türkiye haritasında bekliyor sinyal alındığında harğitanın içine yaklaşamyıor yükleme işlemi doğdu şekilde yapıldı ancak sorunun neden kaynaklandığını anlaymadım... ?
  • arkadaş Türkiye haritasında EDS kullanabiliyormusunuz.. Yani EDS noktalarını gösteriyormu....
  • evet dün indirdim ben gösteriyor hemde hız ve ya trafik lambları olmak üzere ayrı ayrı gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishmaster_tr

evet dün indirdim ben gösteriyor hemde hız ve ya trafik lambları olmak üzere ayrı ayrı gösteriyor

haritayımı indirdiniz.. ben yeni aldım maxi hd.. zaten son güncel harita yüklü.. neyi indirdiniz anlamadım.....
  • EDS noktalarını indirdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishmaster_tr

EDS noktalarını indirdim :)

bende indirmek istedim ama üçretli imiş şuan.... yakında üctretsiz inderilebilecekmişim... beklemede kalın dediler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theado38 -- 5 Ekim 2010; 18:55:49 >
  • arkadaşlar güncel harita çok süper( kayseri için) ya.... işten eve gelirken denedim... yoldaki cep ayrımını bile görüyo... cebi görmez, kavşaktan döndürür beni dedim ama cebe gelince dönünüz dedi...bukadarını beklemiyordum... tek sorun hep uzun yolu ve ana trafiği seçiyor.... kısayı seç deyincede ara sokaklarda gezdiriyo ama yinede tam adrese teslim ediyor.....
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.