Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
3
Favori
207.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Cihazım Mini S-350.Ocak ayından Worldcard ın MTV kampanyasından almıştım.Cd çıkmadı iiçinden ne hikmetse.Daha aldığım ilk günlerde birkaç defa kullanıp beni olmadık abuk sabuk yerlere götürünce kaldırıp attım.O yüzden pek kullanmıyordum.Hatta geçenlerde İstanbul a gittim.İstediğim yere sorarak gelmeme rağmen gerizekalı cihaz bana hala ''mümkün olan bir yerden geri dön'' falan diyordu ki o anda ezip parçalamamak için zor tuttum kendimi.Bu dosyayı bilgisayarıma kaydettim.Cihazı bağlayıp dosyayı ilgili klasöre de attım.Bir ara deneyip izlenimlerimi yazarım ...

Merhaba
    Cihazınızın ayarlar bölümünde sanırım bazı ayarların değiştirilmesi gerekiyor. Bu sebepten dolayı size dön uayrısı vermektedir. Ayarlar bölümünde bulunan navigasyon ayarlarına girin. Ordaki otoyolları kullanma ücretli yolları kullanma ve feribotları kullanma kısmında evet yazıyorsa bunları değiştirip hayır yapın. Burda ingilizceden çeviri olduğu için ters anlamda oluyor. Kullanma kelimesi kullanmak değil kullanmamak anlamında olmaktadır. Bunları değiştirirseniz cihazınız düzelecektir.

• verdiğiniz bilgi için teşekkürler peki şuanda cihazı nasıl pcye baglayabilirim route66 programı cihazı görmüyor çözülebilir bir problemmi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeto_2

verdiğiniz bilgi için teşekkürler peki şuanda cihazı nasıl pcye baglayabilirim route66 programı cihazı görmüyor çözülebilir bir problemmi bu?

Benim cihazı da defalarca görmedi, sonrasında XP kurulu cihazımda bir şekilde gördü.
    Vista'da malesef hiç cihazı görmüyor Route66 sync.
    Geçen yine taktım. Bu sefer XP'de görmedi. Yeni haritayı cihazın içeriğine girerek ilgili bölüme attım, route66 ile sync edemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@ni@c67

quote:

verdiğiniz bilgi için teşekkürler peki şuanda cihazı nasıl pcye baglayabilirim route66 programı cihazı görmüyor çözülebilir bir problemmi bu?

Benim cihazı da defalarca görmedi, sonrasında XP kurulu cihazımda bir şekilde gördü.
    Vista'da malesef hiç cihazı görmüyor Route66 sync.
    Geçen yine taktım. Bu sefer XP'de görmedi. Yeni haritayı cihazın içeriğine girerek ilgili bölüme attım, route66 ile sync edemedim.

ben windows7 kullanıyorum 64bit, işletim sistemi yüzündenmi görmüyor yani eğer böyleyse çok komik bir olay.

• quote:

cihazı bilgisayarın görmesi için kurulumu sitesinden indirip cihazınıza kurun.ondan sonra görecektir.
    sitede hangi yazılıma indireceğiniz seçenekleri vardır.ne hikmetse yardım yerine daha çok yerme cevapları veriliyor.
    birkaç iyi niyetli arkadaşı tenzih ediyorum.
    (sitesine-navking-üye olursanız her türlü yardım sorularınız en geç bir saat içinde cevaplanıyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

quote:

cihazı bilgisayarın görmesi için kurulumu sitesinden indirip cihazınıza kurun.ondan sonra görecektir.
    sitede hangi yazılıma indireceğiniz seçenekleri vardır.ne hikmetse yardım yerine daha çok yerme cevapları veriliyor.
    (sitesine-navking-üye olursanız her türlü yardım sorularınız en geç bir saat içinde cevaplanıyor.)

iyi günler bende de k280 var ama buna haritayı nasıl yükelyeceğim benimkide route66 cihazı görmedi..demişiniz ki cihaza programı atın acaba nasıl yükleyeceğiz cihaza bu programı onun hakkında biraz bilgi verir misiniz biraz acemiyimde..

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

quote:

quote:

iyi günler bende de k280 var ama buna haritayı nasıl yükelyeceğim benimkide route66 cihazı görmedi..demişiniz ki cihaza programı atın acaba nasıl yükleyeceğiz cihaza bu programı onun hakkında biraz bilgi verir misiniz biraz acemiyimde..

acemiliğe sıra gelende bende acemiyim.biraz fazla araştırmayı sevenim o kadar.
    bilgisayarınıza format attınız devamında driverleri kurup tanıtıyorsunuz.ekran-ses vs.
    buda öyle birşey.cihazı bilgisayarın tanıması için önce bilgisayara kurulum gerekiyorki,navigasyon cihazınızı görsün.
    ben yeni haritayı indirdim amma yüklemedim.önce eskiile deneyip sonra yeniyi yükleyip farkları görmek istiyorum.
    birdewww.navking.com adresine kaydınızı yaptırın her sorunuza anında birinci elden yanıtlar gelecektir.en çok bir saat gecikmeyle.kolay gelsin.

• ben şubat ayında navking almış biriydim ama en fazla 3 ay dayanabildim harita olayına ve ilk fırsatını bulur bulmaz sattım
    başarsoft haritası kullanmaya başladım çokta iyi etmişim cihazı satmakta bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum
  • quote:

quote:

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

ben şubat ayında navking almış biriydim ama en fazla 3 ay dayanabildim harita olayına ve ilk fırsatını bulur bulmaz sattım
    başarsoft haritası kullanmaya başladım çokta iyi etmişim cihazı satmakta bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum

Sen yine iyi satmışsın ben artık bugün cihazı ezerek parçalayıp dağıttım.Yeni harita dedim belki iyi olur falan ama nerde.Ankara da maskaraya çevirdi resmen beni.Allah kahretsin çıldırdım.Bir daha tövbe !!!

• Arkadaslar herkese selam az once Navking Maxi K280 adlı cıhazdan aldım ancak rotayı similasyon etme ozellıgını calıstıramadım. Ikı nokta arasında navigasyon ayarlıyorum mor renkte rotayı belırlıyor buraya kadar sorun yok arac hareket edıncede yolu tarıf edıyor ancak, benım ıstedıgım tomtom adlı markası olan bı arkadasta gormustum, aracı hareket ettırmeden oynat dedıgınde o belırlenen mor rota userınden okun varıs noktasına kadar ilerlemesi . Makinadamı problem var yoksa benmi yapamadım yardım edersenız sevınırım

İyi aksamlar
  • quote:

Satıyorum ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-navking-mini-s-350-29316703/detay

artık başka cihaz alırsanız iyice araştırırsınız

• cihaz mini S320...
    istanbulda bir depo yakıt tükettim.sadece benim hatamdan(rotayı iyi okuyamadığım için)2-3 kere yanlış yola girdim.hemen yeni rotayla adrese götürdü.
    bu vesile ile navking'e teşekkür etmek istiyorum.yazılım:satın aldığım zamanki harita.2010'u yüklemedim.

ed:bir kerede sola dönülmezde sola dön dedi-beş.ıhlamurda-.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 5 Ağustos 2010; 15:01:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Satıyorum ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-navking-mini-s-350-29316703/detay

artık başka cihaz alırsanız iyice araştırırsınız

Kesinlikle ...

• bir araçta 4 cihazı aynı anda çalıştırdık...
    hani derler ya"herkes kendi kedisinin huyunu severmiş"ben benim cihazı beğendim.ortak görüşte görüntünün iyi olduğu yönündeydi..
  • ben bu güncel haritayı navking sitesinden indiremiyorum hata veriyor sürekli.nasıl yapıldığını bilen var mı ????
  • iyi günler navking maxi hd sahibiyim update amaclı hafıza karıtını bilgisayırma takmıstm ama format attı otomatik olarak simdi cihazımda navigasyon ikonunua bastıgımda 1-2 sn sonra ana menüye dönüyo ne yapmam gerekiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: beternavi

quote:

Orijinalden alıntı: mesesu2

slm ustalar... bu navking nav 320 nin sesi gitti ne konuşuyor nede tuş sesleri geliyor.sorun nerde olabilir acaba.bağlantıda sorun yok.

Merhaba,

Öncelikle bende utancından konuşmuyordur. Konuşunca mahçup olup "Ben nasıl navigasyonum" dediğini düşünüyorum.Yani sesini açmaya çalışmasanda olur, en azından duymazsın sinirin bozulmaz. Ama çok istiyorsan ve sorun teknik değilse şu şekilde yap,

TUŞ SESİ için,

- Süper ve her yere çok doğru götüren! Navigasyonunu aç,
    - Ekranda çıkan menüden Ayarlara gir
    - Çıkan menüden ses e gir,
    - Açılan yerde Tuş sesi kutucuğu boşsa tik işareti olması için üzerine dokun, o açık ama ses seviyesi kısmı kapalı ise + sembolüne tıklayarak yükselt,
    - Bu ayar işine yaramazsa Ana ekrana dön Navigasyona tıkla,
    - Ayarla gel
    - Genel gir
    - Ekrana dokunuş sesi yazan yere bak kapalı yazıyorsa üzerine dokun açık yap

NEDEN KONUŞMUYOR

- Navigasyon a tıkla,
    - Ayarlara tıkla,
    - Açılan yerde öncelikle Genel e tıkla ve Ses diline bak otomatikte olsun,
    - Aynı yerde ses yazar ona bak seviyesi kaç, 1 ise 10 a getir.

bende de aynı problem var sizin söylediklrinizi yapmış olmama rağmen maalesef hala ses çıkmıyor ne tuş sesi nede yönlendirme sesi. cihazı alalı bir hafta oldu bi güncelleme yaptım ve biraz kurcaladım ondan sonra ses promlemi hasıl oldu. çok basit bir çözümü olmalı lakin bir türlü halledemedim şu ses problemini

• quote:

Orijinalden alıntı: berkemal

quote:

Orijinalden alıntı: beternavi

quote:

Orijinalden alıntı: mesesu2

slm ustalar... bu navking nav 320 nin sesi gitti ne konuşuyor nede tuş sesleri geliyor.sorun nerde olabilir acaba.bağlantıda sorun yok.

Merhaba,

Öncelikle bende utancından konuşmuyordur. Konuşunca mahçup olup "Ben nasıl navigasyonum" dediğini düşünüyorum.Yani sesini açmaya çalışmasanda olur, en azından duymazsın sinirin bozulmaz. Ama çok istiyorsan ve sorun teknik değilse şu şekilde yap,

TUŞ SESİ için,

- Ekranda çıkan menüden Ayarlara gir
    - Çıkan menüden ses e gir,
    - Açılan yerde Tuş sesi kutucuğu boşsa tik işareti olması için üzerine dokun, o açık ama ses seviyesi kısmı kapalı ise + sembolüne tıklayarak yükselt,
    - Bu ayar işine yaramazsa Ana ekrana dön Navigasyona tıkla,
    - Ayarla gel
    - Genel gir
    - Ekrana dokunuş sesi yazan yere bak kapalı yazıyorsa üzerine dokun açık yap

NEDEN KONUŞMUYOR

- Navigasyon a tıkla,
    - Ayarlara tıkla,
    - Açılan yerde öncelikle Genel e tıkla ve Ses diline bak otomatikte olsun,
    - Aynı yerde ses yazar ona bak seviyesi kaç, 1 ise 10 a getir.

bende de aynı problem var sizin söylediklrinizi yapmış olmama rağmen maalesef hala ses çıkmıyor ne tuş sesi nede yönlendirme sesi. cihazı alalı bir hafta oldu bi güncelleme yaptım ve biraz kurcaladım ondan sonra ses promlemi hasıl oldu. çok basit bir çözümü olmalı lakin bir türlü halledemedim şu ses problemini

ses sorunu navigonda 2 cihazdayaşadım navking de 1 cihazda başıma geldi sebebini bilmiyorum ama garantiden yeni cihaz verdiler

ayrı bir konu igo primo kullanın rahat edin

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.