Şimdi Ara

Navitech QX-B512 Primo Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
31.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Navitech qx-b512 primo cihaz aldım, bilgisayara bağlayıp güncelledikten sonra kullanmak istedim, buraya kadar herşey sorunsuz gitti, toolbox'ı burada anlatıldığı şekilde kurdum, sonra güncellemelerden sonra ne yaptıysam navigasyon programı uçtu. 2 eski zamanlı yedeğim de vardı ama bunları da yüklemiyor (Turkey_petrol.3dl dosyasında hata veriyor). Tekrar güncelleme yapmayı, fabrika ayarlarına geri dönmeyi, resetlemeyi hepsini denedim ama olmuyor. Ne yapabilirim?

Cihazı ilk elime aldığımda navigasyon çalışıyordu.

Tşk
  • LewsTherinThelamon L kullanıcısına yanıt
    Merhaba ;

üstad benim 512 cihaz dokunmatik ekranın yarısı görmüyor? sanırım bilgisayara bağladığımda NNG dosyasının altınodaki bütün dosyalar silinmiş ? e_oral@windowslive.com adresine cihazın dosyalarını gönderebilirmisiniz? @LewsTherinThelamon
  • QX-B512 model Navigasyon vardı dun güncelleyeyim dedim fakat içindeki dosyalar silinmişti simdi de cihaz toolbox a bağlanmıyor. Recovery programı ile bazı dosyaları geri getirdim ancak bu sefer de dosyalar karışık karışık yüklendi. Dolayısıyla yine bağlanmıyor. Bu cihaza komple reset atıp PC'ye bağlanabilir halde Olmasını sağlamanın bir yolu yok mu acaba? Veya harita dosyası satın alıp yeniden icine mı atsam beyi nereye atacağımı da bilmiyorum :( bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Lisans dosyası dışında diğer dosyaları upload edebilen olursa cihazı kurtarabileceğim sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim de navitech QX-B512 model cihazım var. Maalesef yedekleri yanlışlıkla silinmiş ayrıca cihazda maalesef sorun oluştu. Şuan sorun yaratan elemana pis pis bakıyorum. :) Aynı marka başka model bir cihazdan kopyalama yaptım çalıştı lakin toolbox cihazı tanımadı ve güncelleme yapamıyorum. Benim sizden ricam orjinal rom ya da navigasyon yedeğinizi paylaşırsanız minnettar kalırım. keyoba@gmail.com. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.