Şimdi Ara

Navitech, Nav-pxb 210F, Yeni Nesil Navigasyon Kullananlar ve Alıcak Olanlar Buraya.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
1
Favori
75.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sno-p

bizim cıhaz da dün geldi kurcaladık bıraz,öğrenmeye çalıştık,cıhaz önce kendını istanbulda sanıyordu ama orda olmadıgını ögrettik,henüz cihazı denemedim,aslında ben sadece navıgasyon özellıgı olan cıhaz ısterdım ama bunu aldık,çünkü ben diger hiç bir özelliği kullanmayacagım,cihaz görüntüsü ve parçaları güzel ve kalıtelı duruyor,benım esas kullancagım navıgasyonla ılgılı birşey dıyemeyecegım,umarım kullanınca begenırım,aklımın bır tarafı sanırım sadece navıgasyon sunan tom tom da kaldı,tom tom u kullandıgı harıtadan dolayı tercıh etmedım,birde sorum olacak,cıhazın harıtalar kısmına baktıgımda 2009 12 harıtası gözüküyor,güncelleme yapmam yada yenı aldıgım için bir şey yüklemem lazımmı arkadaşlar..

hayırlı olsun eminim çok beğeneceksiniz.
    Cihazın bir özelliğini öğrendim ve çok kullanılışlı geldi bana. Kuşbakışı özelliği. Gideceğim yeri hedef olarak kaydediyorum ve rota ayarlarından kısa, ekonomik, hızlı, kolay birini seçip kuşbakışı rotayı izliyorum. Gideceğim yere gitmeden gitmiş oluyorum ve farklı rotalardan. :)

• mesajım bulunsun çünkü alacam
  • yeni alan arkadaşlara ve alıcak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum, gerçekten çok başarılı ve keyifli bir cihaz
  • ben de az önce tesadüffen bu modeli inceliyordum.
    bir foruma bakayım dedim, yazmıştır bizim cengaverler diye. :) direk ilk konu olarak karşıma çıkınca güldüm bayaa.

özellikler ve fiyat olarak makul gibi duruyor kanımca.
    ama merak ediyorum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yorumlayabilirse sevinirim.
    Piranha nın yeni modellerinde de bir çok (kağıt üzerinde) harika özellik mevcut ve fiyatları da benzer.
    bilen arkadaşlar, genel bir karşılaştırma yapabilirlermi acaba? çok faydalı olur, benim gibi bir çok insanı Piranha dan kurtarırsınız belki? yada Piranha daha mı iyi ki acaba???
  • aleti denedik gelelım izlenimlere,aracın orta kısmına cama monte ettım gerçekten güzel durdu, ayrıca görüşü engelleyen bir tarafı yoktu,ıyıkı 4,3 tercih etmişim,rotayı evden işyeri olarak seçtim,benı her zaman kullandıgım rotadan getırdı,grfık guzel ve anlaşılır,sesli uyarıya gerek bıle yok,özellıkle rota dışına çıktım hemen yeni rotayı en kısa mesafeden hesapladı,böylece tom tom çıktı aklımdan,bence parasına göre işlevi çok olan bir alet benım gıbı gezmeyi seviyorsanız vede biraz yol bulma özürlüyseniz almak için geç kalmayın,ödedıgınız parayıda kısa sürede amortı bile edersınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

ben de az önce tesadüffen bu modeli inceliyordum.
    bir foruma bakayım dedim, yazmıştır bizim cengaverler diye. :) direk ilk konu olarak karşıma çıkınca güldüm bayaa.

özellikler ve fiyat olarak makul gibi duruyor kanımca.
    ama merak ediyorum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yorumlayabilirse sevinirim.
    Piranha nın yeni modellerinde de bir çok (kağıt üzerinde) harika özellik mevcut ve fiyatları da benzer.
    bilen arkadaşlar, genel bir karşılaştırma yapabilirlermi acaba? çok faydalı olur, benim gibi bir çok insanı Piranha dan kurtarırsınız belki? yada Piranha daha mı iyi ki acaba???

eh işte bizim insanlarımız böyle işte aldıkları bir şeyi en iyi şeymiş gıbı savunurlar sonra kavgalar çıkar.ben bu aletı en ıyı diye almadım degıldır de,özellıklerı ve fıyatı makul,göruntusu guzel ve kalıtelı,forumlarda araştırdım hakkında pek şıkayet yok,ayrıcada yerlı bır marka oldugu için tercih ettım,bence herkes aldıgı şeyi en iyi olarak görebilir yada görsün ama kımseye hararetle savunmasın,böylesi daha güzel olur,

• Ben GPS konusunda fazla bir bilgiye sahip değilim, bu cihazı almadan önce cep telefonumdan ndrive ın navigasyonunu kullanıyordum yalnız taktir edersiniz ki bir cep telefonu ile gerçek bir navigasyon cihazı arasından çok fark var. Dedim artık cep telefonunu kullanmak yerine böyle birşey alayım ve incelemelerimden sonra bu ürüne karar verdim ve pişman değilim. Navitech kalitesini bildiğin için gönül rahatlığı ile aldım ve 4 gündür kullanıyorum pişman değilim, keşke daha önce alsaydım diye düşündüm..
  • Bu cihazı unlock etmeyi başarabilen bir arkadaş varmı?
  • Bende sipariş verdim gelmesini dört gözle bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs37

Bende sipariş verdim gelmesini dört gözle bekliyorum.

hayırlı olsun
  • Dün MM'den 8 gb lık Tohhiba SDHC kart aldım (micro) ve cihaza taktım. Cihaz hemen tanıdı kartı. Biliyorsunuz MP^, video, ebook için harici karta gerek var. Karta bir PND klasörü oluşturdum. İGO8 olarak oluşturduğum ilk klasörü görmedi PND olması gerekiyor. PND içine de MP3,MP4,EBOOK klasörü yarattım. MP3 lerimi attım ve denedim. ses beni çok şaşırttı gayet temiz ve yüksek ses veriyor. FM Trasmitter'i henüz deneme fırsatım olmadı onu da bugün deneyeceğim. Video konusunda olumsuz görüşler vardı deneyim dedim. Videoları normal mp4 e çevirerek attığımda hem boyut büyüyor hemde geçişler falan sıkıntılıydı. 3gp olarak convert ettiğimde bu sefer 700 mb lık film 50-60 mb ye düşüyor bu seferde geçişler çok hızlı ama video çok kötüydü. Elimde İNTOO EMPEG ENCODER proğramı vardı ve onu kurdum. Proğram mp4 e çevirirken çözünürlüğü belirlemenize izin veriyor. Çözünürlüğü 480*272 ye ayarlayım mp4 olarak convert ettim işte sonuç. Görüntü harika. PC de çalışırken komut veriyorum yaklaşık 15-20 dakikada convert ediyorum. Bir Kadın Bir erkek dizisinin 20 bölümünü convert edip attım yazma hızı çok yüksek yakın zamanda yola çıkacağım bu mp3 ler bu mp4 ler beni baya oyalayacak inşallah.
    Eebook da denedim yeni metin belgesine yazıları atıyorsunuz yazılar çok net ve güzel gözü hiç yormuyor gerçekten kitap okunabilir. Şimdilik bu kadar
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahallenin_delisi -- 28 Mayıs 2010; 12:23:33 >

• arkadaşlar benim bi sorum olcaktı navigasyo cihazları pillemi çalışıyo eğer pillilerse çok çabuk biter yukarda bi arkadaş 1.5saatde bitti demiş arabanın çakmaklığından elektrikle kullanma durumu yokmudur?
  • quote:

a|i Tarih 28 Mayıs 2010; 18:48:20
    arkadaşlar benim bi sorum olcaktı navigasyo cihazları pillemi çalışıyo eğer pillilerse çok çabuk biter yukarda bi arkadaş 1.5saatde bitti demiş arabanın çakmaklığından elektrikle kullanma durumu yokmudur?

Çakmaktan şarj oluyor.Bu tür cihazların hepsi pil canavarı oluyor.Sadece yaya için olan modeller hariç onlarda arabada kullanım içindeğil. dağ bayır AV vs gibi.En fazla 2 saat zor dayanır pilsiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs37

quote:

a|i Tarih 28 Mayıs 2010; 18:48:20
    arkadaşlar benim bi sorum olcaktı navigasyo cihazları pillemi çalışıyo eğer pillilerse çok çabuk biter yukarda bi arkadaş 1.5saatde bitti demiş arabanın çakmaklığından elektrikle kullanma durumu yokmudur?

Çakmaktan şarj oluyor.Bu tür cihazların hepsi pil canavarı oluyor.Sadece yaya için olan modeller hariç onlarda arabada kullanım içindeğil. dağ bayır AV vs gibi.En fazla 2 saat zor dayanır pilsiz..

çakmakdan sarj olması iyi ya yoksa dedim sürekli sarjla uğraşılmaz

• Cihazın demosunu denemek için tıklayın

http://www.navitech.com.tr/index.php?mid=4&id=38
  • SOS

Cihaz elime dün geçti ilk izlenimim olumlu ne yazık ki bluetooth bağlantısında cihaz donuyor fabrika ayarlarına dön yaparak tekrar kullanabiliyorum.İkincisi ses imleci de kırmızı ile kapalı kalıyor.Ne yaptıysam sesi açamıyorum sanırım pazartesi servisine gidecek.Benim için can sıkıcı bir durum Kullandığım telefon çift hatlı samsung model SGH 880
  • 8 günlük süre dolmadığı için yenisi ile değiştirilmesni iste bence. telefonun ile ilgili bir sorunda olabilir diğer bir tel. ile denedin mi?
  • quote:

emarti Tarih 29 Mayıs 2010; 22:50:17
    8 günlük süre dolmadığı için yenisi ile değiştirilmesni iste bence. telefonun ile ilgili bir sorunda olabilir diğer bir tel. ile denedin mi?

Nokia telefonla denedim başarılı

Uyduya halen bağlanamıyorum galiba yarın servis yolu gözüktü

• bende yeni aldım cihazı nokia ve sony erricson ile denedim bluetooth saglam ancak samsung telefonumla denedigimde ses boguk ve anlaşılmaz cıkıyor. samsung telefonlarla uyumsuz anladığım kadarıyla yolda denemedım henuz ama menu gecıslerı ve dokunmatık hassasıyetı tebrıgı hakedıyor. acaba samsung ıcın ayrı patch falan cıkartırlarmı
  • İki defa reset attım gps alıcısını sıfırladım gece uydu bağlantısı kuramadım. Ancak dün gündüz hareket halinde 10 dakika sonra bağlandı.Samsung cep telefonumun rehberini yükledi Ancaak ses feceaat bu seferde navigasyon sesi kesildi Reset Reset ancak düzeldi Sanırım Samsung telefonumu kullanamıyacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.