Şimdi Ara

Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
4
Favori
97.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabey174

Kardeşim teşekkür ettim sağolsın..Lakin aynı pozisyonda öncamın köşesine olmuyor mu ? oradan başka yerde randıman vermiyor mu ?

Yoo orayada olur. Ama benim aracın o bahsettiğin yerde görülen açık renkli sütun kumaş malzemeyle kaplanmış böyle hafif tüylü gibi. Tam ifade edemedim malzemeyi ama muhtemelen senin araçta da aynısıdır. Onun için yapışkan malzemeyle orayı dejenere etmek istemedim. Zaten şimdilik resimdeki yerde emaneten duruyo ona daha güzel bir yer bulmam lazım. Dışarıyı görebilecek şekilde dik tutunca heryerden çalışıyor. Dik olsun cama yakın olsun heryer olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

Kardeşim teşekkür ettim sağolsın..Lakin aynı pozisyonda öncamın köşesine olmuyor mu ? oradan başka yerde randıman vermiyor mu ?

Yoo orayada olur. Ama benim aracın o bahsettiğin yerde görülen açık renkli sütun kumaş malzemeyle kaplanmış böyle hafif tüylü gibi. Tam ifade edemedim malzemeyi ama muhtemelen senin araçta da aynısıdır. Onun için yapışkan malzemeyle orayı dejenere etmek istemedim. Zaten şimdilik resimdeki yerde emaneten duruyo ona daha güzel bir yer bulmam lazım. Dışarıyı görebilecek şekilde dik tutunca heryerden çalışıyor. Dik olsun cama yakın olsun heryer olur.

Desene boşuna yolladık cihazı biz :D Bak iki tarafı yapışkanlı bantlar var söyle süngerimsi birşey..İz felan kesinlikle bırakmaz akarı kokarı yok iyide yapışır..tavsiyem onlardan kullan..

• Bakıym ben bi o yapışkanlara

Ayrıca video izleyebilme çabalarım da sonuç verdi bugün. Video converter programıyla divx, mpeg4 türevleri birsürü formata çevirdim ama hiçbirini okumadı. Cihaz ".dat" uzantılı videoları okuyormuş. Yani CD yazdırırken VCD olarak yazdırdığımızda kendisi otomatikman dat formatında yazıyor. Video izleyebilmek benim açımdan çok önemli olmasa da araçtaki diğer yolcular uzun yolculuklarda film falan izleyebilirler. Ortada bulunan 6,2" lik bir ekrandan ne kadar izlenir orası da tartışılır tabi.
  • Arkadaslar ben cihazı direk gittim yenisiyle değiştirdim şimdi gayet güzel herseyi çalışıyor antende dik falan değil aracın sagında camın dibinde düz dürüyor bence bazı cihazlarda yazılım sorunu var imkanınız varsa degisim yoluna gidin.Tabi alali 15 gün olmadıgı için Media Markt ta sorun çıkarmadan degisim yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykartal70 -- 1 Aralık 2011; 23:49:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTN70

Navitech Nav-DX 9000 Bu cihaz Corolla 2003 modele uygun mudur arkadaşlar bilen var mı?

butun aralsrs oluyor bende fiorınoya taktım
  • 2003 aracınıza NAV-DX9000 modelini takabilirsiniz fakat direksiyon kumandası çalışmaz
  • arkadaşlar 2006 fiat albea ya takmayı düşünüyorum uygun dıye dusunuyorum ancak
    şu anda guncel olarak medı markt ta fiyat nedır ankara ya gidip orda taktırmayı düşünüyorum çunku garantı dısı falan kalıyormus
    birde bu navigasyon sunucu ne olacak ya:((
  • arcınıza ürünümüz çerceve destegi ile montaj yapılabilir.
  • Evet arkadaşlar bugün nihayet beklediğim sonuç geldi... üzülsem mi sevinsem mi bilemedim doğrusu..öncelikle Cihazımda herhangi bir sorun olmadığını, dilemem takdirinde iade veya yenisini temin edebileceklerini açıkladılar.lakin sorunun kaynağı olarak ilk sordukları soru Aracınızın Markası ne ? Oldu..PEUGEOT dediğimdeyse hocam o yüzden sorduk dediler..İddaa ettiklerine göre bizim araçların ön camlarında kullandıkları yalıtımsal bir malzeme sinyal alımında sıkıntı yaşatıyormuş..Cihaz antenini kaportanın içine monte ettirin bayiide hocam sıkıntı ortadan kalkacaktır dendi..Eğer yine sorun devam ederse maddi manevi tazminat davası açacağımı belirtmem üzerine tüm sorumluluğu üzerlerine aldıkları teminatını verdiler..haydi bakalım hayırlısı cihaz 2 güne elimde nasipse ve yine aynı problem halledilirse Kısa ve öz olarak ; Bu cihazı PEUGEOT ta kullanmayı düşünen arkadaşlar bu yazdıklarımızı mutlaka okusunlar..

• quote:

Evet arkadaşlar bugün nihayet beklediğim sonuç geldi... üzülsem mi sevinsem mi bilemedim doğrusu..öncelikle Cihazımda herhangi bir sorun olmadığını, dilemem takdirinde iade veya yenisini temin edebileceklerini açıkladılar.lakin sorunun kaynağı olarak ilk sordukları soru Aracınızın Markası ne ? Oldu..PEUGEOT dediğimdeyse hocam o yüzden sorduk dediler..İddaa ettiklerine göre bizim araçların ön camlarında kullandıkları yalıtımsal bir malzeme sinyal alımında sıkıntı yaşatıyormuş..Cihaz antenini kaportanın içine monte ettirin bayiide hocam sıkıntı ortadan kalkacaktır dendi..Eğer yine sorun devam ederse maddi manevi tazminat davası açacağımı belirtmem üzerine tüm sorumluluğu üzerlerine aldıkları teminatını verdiler..haydi bakalım hayırlısı cihaz 2 güne elimde nasipse ve yine aynı problem halledilirse Kısa ve öz olarak ; Bu cihazı PEUGEOT ta kullanmayı düşünen arkadaşlar bu yazdıklarımızı mutlaka okusunlar..

Hocam gözün aydın mı desem ne desem bilemedim

Ama şuna karar verdim, bundan sonraki aracım Peugeot olmayacak. Adamlar herşeyi orjinal haliyle kullanılmak üzere yapmışlar, orjinaliyle oynayınca sapıtıyor, saçma sapan sorunlar ortaya çıkıyor. Tamam eyvallah orjinalini kurcalamayalım ama orjinalini kaliteli yap o zaman. Ama o da yok. 5 li CD changer bir türlü düzen tutmadı bende, mecburen böyle bir olaya girim o da düzen tutmadı.

Herneyse... Hocam şimdi kaportanın içine monteletmeyi mi düşünüyorsun?? Sonuç olumlu olursa bende yaptırayım aynı şekilde. Aracın içinde dik bir şekilde durunca genelde buluyor benimki uyduları ama %10 bile olsa bulmadığı oluyor.Ayrıca görüntü kirliliği

• Arkadaşlar

KİA Pro CEED uyarmı Nav-DX 9000 ve ayrıca montaj ne kadara mal oluyor.
    geri görüş kamerasıda takılıyor mu?
  • @ataxx; Hocam double din boşluk olan tüm araçlara uyar.Geri görüş kamerası çıkışı var direk takılabiliyor. Montaj da ustaya bağlı kaça yaparsa.

@atabey174 ; Hocam dediğini denedim, ön cam değilde kapı camının kenarına koyunca anteni dik de dursa yatay da dursa buluyor uyduları. Benim de muhtemelen kapı camının kenarında durduğundan çalışıyodu, dik olduğundan değil demekki.
  • quote:

Hocam gözün aydın mı desem ne desem bilemedim

Ama şuna karar verdim, bundan sonraki aracım Peugeot olmayacak. Adamlar herşeyi orjinal haliyle kullanılmak üzere yapmışlar, orjinaliyle oynayınca sapıtıyor, saçma sapan sorunlar ortaya çıkıyor. Tamam eyvallah orjinalini kurcalamayalım ama orjinalini kaliteli yap o zaman. Ama o da yok. 5 li CD changer bir türlü düzen tutmadı bende, mecburen böyle bir olaya girim o da düzen tutmadı.

Herneyse... Hocam şimdi kaportanın içine monteletmeyi mi düşünüyorsun?? Sonuç olumlu olursa bende yaptırayım aynı şekilde. Aracın içinde dik bir şekilde durunca genelde buluyor benimki uyduları ama %10 bile olsa bulmadığı oluyor.Ayrıca görüntü kirliliği

Üstad şehir dışında olduğumdan henüz cihaza ulaşamadım cihaz servisten gelmiş fakat bukez de ben oraya ulaşamıyorum :) kaportanın içine nasıl monte olacaksa bilmiyorum artık ek mek yaptırcaz birşeyler

• quote:

Üstad şehir dışında olduğumdan henüz cihaza ulaşamadım cihaz servisten gelmiş fakat bukez de ben oraya ulaşamıyorum :) kaportanın içine nasıl monte olacaksa bilmiyorum artık ek mek yaptırcaz birşeyler

Kolay gelsin hocam, nasıl monte ettirceksin merakla bekliyorum ben de ama sorunun asıl kaynağını bulduk sayende
  • heyecanla bekliyorum sonucu..). bende 2012 corolla aldim yeni. arac hediyesi olarak gece gorus camerasida verdiler ama dikiz aynasina monte ettikleri icin on camda gorus alanimi kisitliyor 5 inc falan sanirim ekrani.. corolla elegants da navogasyon lu bu aleti gordum cok hos duruyordu..orginali 1.700 tl. civari .eger uyum sorunu olmazsa bende almayi dusunuyorum.corollada kullanan varmi acaba
  • quote:

Kolay gelsin hocam, nasıl monte ettirceksin merakla bekliyorum ben de ama sorunun asıl kaynağını bulduk sayende

Krdeşim fotoları ekleyeceğim nereden nasıl yapar bilmiyorum ama paylaşırım durumu sizinle önce bi gideyimde sivasa
    quote:

heyecanla bekliyorum sonucu..). bende 2012 corolla aldim yeni. arac hediyesi olarak gece gorus camerasida verdiler ama dikiz aynasina monte ettikleri icin on camda gorus alanimi kisitliyor 5 inc falan sanirim ekrani.. corolla elegants da navogasyon lu bu aleti gordum cok hos duruyordu..orginali 1.700 tl. civari .eger uyum sorunu olmazsa bende almayi dusunuyorum.corollada kullanan varmi acaba

kardeş orjinalden şaşma derim tecrubelere binaen

• selam arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum. ben Navitech DX-9000 model teybi almak istiyorum. aracım 2000 model volvo s40 bu araca sorunsuz uyar dediler. Bimeks'ten alacağım bu ürünü. aldıktan sonra montajını kendi elektrikçim de yaptırabiliyor muyum? bu teybin garantisini bozar mı? bildiğim kadarıyla bimeks montaj yapmıyor. bir de bu ürünün içinden tv anteni çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbingul

selam arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum. ben Navitech DX-9000 model teybi almak istiyorum. aracım 2000 model volvo s40 bu araca sorunsuz uyar dediler. Bimeks'ten alacağım bu ürünü. aldıktan sonra montajını kendi elektrikçim de yaptırabiliyor muyum? bu teybin garantisini bozar mı? bildiğim kadarıyla bimeks montaj yapmıyor. bir de bu ürünün içinden tv anteni çıkıyor mu?

Ürünün içinden Tv anteni, GPS anteni, teyp çerçevesi, USB kablosu ve bisürü kablo daha çıkıyor. Lakin TV anteni çok dandik ben TV den ümidi kesmiş durumdayım.
    Cihazı ben de Bimeks ten aldım ama Navitech çözüm ortaklarından birisine montaj yaptırdım. Kendi ustanız sorunsuz montaj yapabilirse bence sorun olmaz ama olurda bir sorun çıkar cihazda ve servise gönderdiğinizde montajdan kaynaklanan bir hata olduğu tespit edilirse o zaman garanti dışı kalabilir diye tahmin ediyorum. Benimki sadece bir varsayım tabi. Detaylı bir bilgim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbingul

selam arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum. ben Navitech DX-9000 model teybi almak istiyorum. aracım 2000 model volvo s40 bu araca sorunsuz uyar dediler. Bimeks'ten alacağım bu ürünü. aldıktan sonra montajını kendi elektrikçim de yaptırabiliyor muyum? bu teybin garantisini bozar mı? bildiğim kadarıyla bimeks montaj yapmıyor. bir de bu ürünün içinden tv anteni çıkıyor mu?

Ürünün içinden Tv anteni, GPS anteni, teyp çerçevesi, USB kablosu ve bisürü kablo daha çıkıyor. Lakin TV anteni çok dandik ben TV den ümidi kesmiş durumdayım.
    Cihazı ben de Bimeks ten aldım ama Navitech çözüm ortaklarından birisine montaj yaptırdım. Kendi ustanız sorunsuz montaj yapabilirse bence sorun olmaz ama olurda bir sorun çıkar cihazda ve servise gönderdiğinizde montajdan kaynaklanan bir hata olduğu tespit edilirse o zaman garanti dışı kalabilir diye tahmin ediyorum. Benimki sadece bir varsayım tabi. Detaylı bir bilgim yok.

teşekkürler bende bu hafta içi ürünü almayı düşünüyorum özelliklerine göre fiyatı çok iyi ama montajını izmir içinde yaptırabileceğim yer varmı pek bilmiyorum şimdilik onu araştırıyorum hatta bu yüzden bimeksin kampanyasını kaçırdım 645 tl'ye alacağım ürünü şimdi 730 tl'ye alcam sırf bu yüzden

• Navitech sitesinden çözüm ortaklarına bakın İzmir de vardır 3-4 tane diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.