Şimdi Ara

navigasyon yazılım değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracımda igo prime ın navigasyonu yüklü. ama adres bul dediğimde benden sürekli sokak ve cadde ismine kadar detaylı bilgi girmemi istiyor oysa ben android uygulamalarında olduğu gibi gitmek istediğim adresi veya yeri yazıp aratabileceğim bir uygulama isityorum. kısacası gitmek istediğim yerin caddesini veya sokağını bilmiyorsam bile sadece ismini biliyorsam navigasyaon cihazımla gidebilmek istiyorum. araç navigasyonumun sd kartına bu özelliği olan başka bir yazılım yükleyebilirimiyim. cihazım wince işletim sistemine sahip

• açıkçası navigasyon cihazlarında böyle bir sorun var bu da daha çok cihazların gps sinyali ile çalışması internet senkronu ve yardımının olmaması yazılım ve haritaların yetersiz ve güncel olmamasından kaynaklanıyor. ben bu durumu şöyle aşıyorum telefon ile google arama çubuğu üzerinden aratıyorum altta hemen yol tarifi linki çıkıyor oradan google maps üzerinden imleçin üzerinde bulunduğu cadde ve sokak isimlerini alıp cihaza giriyorum, ha neden telefon varken nav. cihazıyla uğraşıyorsun dersen telefonu ne zaman nav. niyetine kullansam ateş topuna dönüyor. ve ayrıca gps sinyali kaybolması telefonlarda çok daha fazla..
  • Kullanmayı bilmiyorsun sanırım.Alışırsın.
    Şehri veya kasaba adını seçer şehir merkezine git dersin bu kadar basit. Cadde seçersin cadde ortasına git dersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.