Şimdi Ara

Nat Geo - Pablo Picasso

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • National Geographic ilk dizisi olan Deha bildiğiniz üzere bitti. Nat Geo yine dizi çekimlerine başlıyor veee yeni dizi ise Pablo Picasso'yu anlatacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deha dizisini izleyemedim hazır elimde güzel bir dizi kalmamışken ona başlayabilirim. Pablo Picasso biraz ilginç geldi "Deha" dizisine göre çok daha fazla merak etmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Deha dizisini izleyemedim hazır elimde güzel bir dizi kalmamışken ona başlayabilirim. Pablo Picasso biraz ilginç geldi "Deha" dizisine göre çok daha fazla merak etmeye başladım.

Deha gerçekten müthiş bir diziydi Pablo Picasso nasıl olacak bilmiyoruz 'Deha' kadar güzel olur mu bilinmez şimdilik.

• Allah aşkına, başka deha mı bulamamışlar çekecek? Yamuk yumuk resim yapmak dahilik mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Allah aşkına, başka deha mı bulamamışlar çekecek? Yamuk yumuk resim yapmak dahilik mi oluyor?

Acınacak birisin gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Allah aşkına, başka deha mı bulamamışlar çekecek? Yamuk yumuk resim yapmak dahilik mi oluyor?

Acınacak birisin gerçekten

Alıntıları Göster
    Sen de.
  • Deha yapılmamış mıydı zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumrutkahve

Deha yapılmamış mıydı zaten?
    Deha yapıldı ama 2 farklı konusu vardı biri Einstein diğeri yani 2.sezonunda Pablo'yu anlattılar izlemeni tavsiye ederim.

• Emre D kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.