Şimdi Ara

Nat geo discovery vs en ucuz nasıl izlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IPTV istemiyorum genelde bu tarz belgesel kanallarina pek önem vermiyorlar en ucuz hangi platformdq nasıl izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• d smart pek çok belgesel kanalını sunuyor hocam. Ek belgesel paketiyle şuan en fazla orada. Tv de modül destekliyse N11 den d smart aile spor modül alıp ek belgsel açtırarak izlersiniz (Nat Geolar, Discoveryler, Docobox, Via. History, Bbc Earth, Outdoor ve LoveNature var)
  • Digiturk evin yıldızı paketi tavsiye ederim aylık 19 tl
    3 ay film ve 3 ay dizi kanalları hediye
    (7 belgesel kanalı-antenin 7 dereceye kurulu olması gerek)

Nat geo
    Nat geo wild
    Bein iz
    History
    Bbc earth
    Discovery
    Discovery science

Ayrıca bein movies stars-bein gurme-bein h&e,birkaç tane de yabancı haber kanalı+bein connect

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 26 Mart 2020; 12:41:46 >
  • N11'de şu an 1 yıllık aile spor paketi 148 TL. Fiyat gayet uygun bence. Kanal içeriğini @mrdigital arkadaşımız detaylı yazmış. Modül linkini paylaşmak isterdim ama yasak mı bilmiyorum. N11e dsmart modül yazarsanız çıkar

• Belgesel olarak D-Smart i tercih ederim 20 TL civarına full paket izliyosun fakat biraz uğraşman lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türksat'ta şifresiz izleniyor sadece keyle (tandberg/internetsiz)
    Fox networks frekansındaki bütün kanallar 12461 H 20800

Nat geo
    Nat geo people
    Nat geo wild
    Fx
    Fox crime
    Fox life
    24 kitchen

Bu frekans hangi platforma aitse,yönetenler ya amatörler yada kasıtlı olarak yapıyorlar,bir şifre sistemi bu kadar basit olamaz

Eutelsat 9B uydusunda

11977 H 27500 frekansında
    Love and Nature hd türkçe şifresiz

12034 V 27500 frekansında
    Rtg international türkçe şifresiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 26 Nisan 2020; 15:6:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Türksat'ta şifresiz izleniyor sadece keyle (tandberg/internetsiz)
    Fox networks frekansındaki bütün kanallar 12461 H 20800

Nat geo
    Nat geo people
    Nat geo wild
    Fx
    Fox crime
    Fox life
    24 kitchen

Bu frekans hangi platforma aitse,yönetenler ya amatörler yada kasıtlı olarak yapıyorlar,bir şifre sistemi bu kadar basit olamaz

Eutelsat 9B uydusunda

11977 H 27500 frekansında
    Love and Nature hd türkçe şifresiz

12034 V 27500 frekansında
    Rtg international türkçe şifresiz
    Nasıl bir şey hocam biraz açar mısınız

• Türksat için uydu alıcısının tandberg şifreleme sistemi destekli olması gerek,zaten çoğu uydu alıcısında var,ben next kullanıyorum,ara sıra değişen güncel şifreyi yazınca açılıyor,uydu alıcı powervu destekli olursa 4.8 derecedeki belgesel kanallarını da açar(Animal planet,Discovery ve birkaç kanal daha var).Güncel şifreyi takip etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 15 Mayıs 2020; 21:35:56 >
  • Bende dsmart bütün kanallar açık 11.85 veriyorum hocam filmleri pek bir şeye benzemiyor ama belgesel kanalı çok

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata tüm kanalları nasıl aldınız bilgi verir misiniz?

• Bende modül var 2 yıllık 1 yük bütün kanallar açık 1 yol aile spor paketi kafamda aman kapat boşuna dsmart durmasın diyorum inatçı oluyorum ama herseferinde çok ikna edici teklif verip kalıyorum genelde de bu modülü olanlara bu teklifleri yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Türksat için uydu alıcısının tandberg şifreleme sistemi destekli olması gerek,zaten çoğu uydu alıcısında var,ben next kullanıyorum,ara sıra değişen güncel şifreyi yazınca açılıyor,uydu alıcı powervu destekli olursa 4.8 derecedeki belgesel kanallarını da açar(Animal planet,Discovery ve birkaç kanal daha var).Güncel şifreyi takip etmek lazım
    hem powervu hemde tandberg destekli uygun bir cihaz önerebilirmisiniz?
  • apple34 A kullanıcısına yanıt
    Bu konuda maalesef bilgim yok,galiba şirketler cihazda tandberg powervu desteğinin olduğunu artık gizliyorlar söylemiyorlar,next 2053 ve next 64 modellerini araştırabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.