Şimdi Ara

Nasıl para yapabilirim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Theon Greyjoy

quote:

Orijinalden alıntı: resolument

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resolument

quote:

Ben ilk konserimi verdim korkunç geçti tek şarkım vardı hiç gelir elde edemedim.

Konserde en az 11 şarkı çalmalısın

O zaman otomatik olarak gelir elde ediliyor mu ?

konser biletleriniz ne kadar satarsa o kadar para kazanırsınız. bunun içinde o şehirdeki şöhretiniz yüksek olmalı. bir de konseri en azından bir 10 gün sonraya falan ayarlayın da bilet satabilsin.normalde 43-56 gün sonraya ayarlanır konserler.

Biletleri botlar mı alıyor(bilgisayar) yoksa gerçek insanlar mı satın alıyor ?

Otomatik satılıyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredili item al hocam oyunun içindeki forumlarda alıcılarla mesajlaş anında satarsın. Eskiden zombi avına çıkıp elde ettiğimiz parçaları satardık hhala var mı bilmiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

Kredili item al hocam oyunun içindeki forumlarda alıcılarla mesajlaş anında satarsın. Eskiden zombi avına çıkıp elde ettiğimiz parçaları satardık hhala var mı bilmiyorum :D

Hala var ama Robert Zombie ile Eldest zombie i vurmak gerekiyor o da şans işi belli bir bölümde. Zombie gutları da şuan acayip değerli ve bulunmuyor kolay kolay. Yani 50m ye bile satılabillir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Kredili item al hocam oyunun içindeki forumlarda alıcılarla mesajlaş anında satarsın. Eskiden zombi avına çıkıp elde ettiğimiz parçaları satardık hhala var mı bilmiyorum :D

Hala var ama Robert Zombie ile Eldest zombie i vurmak gerekiyor o da şans işi belli bir bölümde. Zombie gutları da şuan acayip değerli ve bulunmuyor kolay kolay. Yani 50m ye bile satılabillir.

O zaman iyiymiş hocam ama nerden bulcazda vurcaz :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

O zaman iyiymiş hocam ama nerden bulcazda vurcaz :D

O kadar kolay bulamazsın. Aslında çok zor. Bence yeteneklerinizi geliştirin ve öyle para kazanmaya bakın derim. V.I.P alın. Bol bol çocuk yapın. Fazla olanları satın derim. Ya da hırsızlık yapacaksınız.

• Eskiden ne güzeldi yaçok çıkardı zombi zımbırtısı
  • Aga popmundo da paranın hiçbir önemi yokmuş onu öğrendim. 3m var yeminle sadece yatıyor. Ne bi fayda var ne de başka bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrChromosty

Aga popmundo da paranın hiçbir önemi yokmuş onu öğrendim. 3m var yeminle sadece yatıyor. Ne bi fayda var ne de başka bir şey

Var ama belli şeyler için onun içinde gerek kalmıyor.
  • VİP olmadan şarkı satılamıyor mu? Ve çocuk içim VİP mi olmak gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popmundoda vali gibi görevler ne kadar kazandırıyor ve herkes yapabiliyormu (oyunda çok yeniyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JascaRie

Evet arkadaşlar 140 günlük bir karakterim var , buraya gelince tamamen boş bir şekilde oynadığımı farkettim .

Parayı sadece konser ( Kendi çapımda ) ve işimden alıyordum , nasıl para yapabileceğimi söyleyebilirseniz sevinirim .
    En iyisi hiç durmadan turnede dolaşmak ben 36-37 M i sırf bu yolla kazandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EllisNeptune -- 14 Temmuz 2013; 12:10:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.