Şimdi Ara

Nasıl ölmek isterdin.? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayatta hep bocaladığım dönemler oldu bazen kısa bazen uzun sürdü ama illa sonu geldi yine mutlu oldum onlarda kısa ve uzun sürdü ama hayat böyle keyifli yani. şuan mutsuz olma sebebim sıradanlık ama hep böyle gitmeyeceğini biliyorum. inişli çıkışlı hayat hep mükemmel veya hep kötü gitmez.

• Ağzımdan kan gelircesine hasar yeyip, ya da göğsümden vurularak. Hele de kalabalık ve sevmediğim insanların olduğu bi yerde olsa efsane olur. Kahkahalar atarak ölürdüm. Giderayak milleti de korkuturdum.

• Huzur içinde ve acı çekmeden ölmek isterdim.

• Huzur içinde
  • Farkında olmadan mesalâ uyurken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FBDF44A06

Ağzımdan kan gelircesine hasar yeyip, ya da göğsümden vurularak. Hele de kalabalık ve sevmediğim insanların olduğu bi yerde olsa efsane olur. Kahkahalar atarak ölürdüm. Giderayak milleti de korkuturdum.

"Hele de kalabalık ve sevmediğim insanların olduğu bi yerde olsa efsane olur. Kahkahalar atarak ölürdüm. Giderayak milleti de korkuturdum.

"Dehşet-ül Vahşet" fikir hocamNasıl ölmek isterdin.? Nasıl ölmek isterdin.? Nasıl ölmek isterdin.? ,+1 ledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 1 Aralık 2020; 20:58:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay hocam kralsınNasıl ölmek isterdin.? 

• Absence In Entity kullanıcısına yanıt

Sabah uyaninca soguktan kaskati kesilmis ellerini acamayip korkudan kalp krizi gecirip ölür sevdigin insan🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Bu

Veya

Bu ile  

arkadaş babasının beylik tabancasını yüzüne dayadığı yastıktan ağız tavanından beyne kurşun sıkarak intihar etmişti

sessiz ölümü ancak sabah odasından çıkmayınca odaya giren babası görebilmişti

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt

evde yapmasaydı keşke ya. hiçbir baba çocuğunu öyle görmemeli :(

• Ailemden birinin öldüğünü görmeden ölmek isterdim hep.istedigim gibi olmadı.Hayat sana bir secenek sunmuyor malesef.
  • Çok mutlu olduğum bir anda, hiç haberim yokken. Güle güle giderim

• Boğazımı keserek intihar etmek fena olmazdı. Acıyı iliklerime kadar hissetmek istiyorhum.

• Benim bişey yazmama gerek var mı Nasıl ölmek isterdin.? 

• quote:

Orijinalden alıntı: SUBJECT 101

Benim bişey yazmama gerek var mı  

Pentorbarbital sodyum, zehir mi hocam?

ve nasıl etkiliyor insanı? (nasıl öldürüyor yani)

merakımdan soruyorum, cevaplarsanız sevinirim Nasıl ölmek isterdin.? 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Pentorbarbital sodyum, zehir mi hocam?

ve nasıl etkiliyor insanı? (nasıl öldürüyor yani)

merakımdan soruyorum, cevaplarsanız sevinirim  

Alıntıları Göster

Bir barbitürat. Anti-epileptik ve anti-konvülsif. Tabii ki ötenazide tercih edilen ilk ilaç. İsviçre'deki ötenazi kuruluşları bunu kullanıyor. Genel anestetik etkisi ile bilinci kapatıp bir komayı indükler. Eğer doz aşımı varsa solunumu durdurur. Barbitürat koması beyin ölümüyle aynı grafiği çizer. Yani kişi sadece uyur ve bir daha uyanmaz. Bilinç bu süre boyunca tamamen kapalıdır.

• Nasıl ölmek isterdin.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUBJECT 101

Bir barbitürat. Anti-epileptik ve anti-konvülsif. Tabii ki ötenazide tercih edilen ilk ilaç. İsviçre'deki ötenazi kuruluşları bunu kullanıyor. Genel anestetik etkisi ile bilinci kapatıp bir komayı indükler. Eğer doz aşımı varsa solunumu durdurur. Barbitürat koması beyin ölümüyle aynı grafiği çizer. Yani kişi sadece uyur ve bir daha uyanmaz. Bilinç bu süre boyunca tamamen kapalıdır.

Alıntıları Göster
    Doktor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara deliğe kafa atmak isterdim hem belki bu dünyadan daha güzel bi dünyaya fln denk gelirsem ve hayatta kalırsam ölmekten vazgeçerim

• Zehirlenerek ölmek isterdim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.