Şimdi Ara

nasıl genç tarifeli olurum? acil... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
60.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

yukarıda dursun. faydalı konu

Ozaman bir elde biz atalım. Up
  • Ben musteri hizmetlerini aramıstım 2 dakika surmedi ustelik ucretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac
    Genç Tarifeye geçiş koşulları;

Öncelikle 30 günde 1 kez tarife değişikliği yapabilmektesiniz.

25 yaşın altındaysanız sesli yanıt sisteminden, online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden ve TIM'lerden tarife değişikliği yapılabilmekte.

25 yaşın üzerinde olanlarsa, öğrenci kimlikleriyle TIM'lere başvuru yaptıklarında geçiş yapılabilmektedir...

Ayrıca üzerinize kayıtlı olarak sadece 1 genç tarifeli hat kullanılabiliyordu, bu değişti..

Artık aboneler 1 faturalı 1 faturasız olmak üzere yasal sahibi oldukları 2 hattı genç tarife olarak kullanabileceklerdir..

Saygılar...

şu mesaj önemli. genç tarifeye geçmek isteyenler bilgilensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

yukarıda dursun. faydalı konu

Ozaman bir elde biz atalım. Up

teşekkürler, bu aralar soruluyor
  • merabalar bnde 24 yaşındaki kardeşimi yaptım genç tarifeli hat babamın üstüne sitede akşam 21 sabah 9 diyor 300 dakika için geçerli değil demi birde 25 yaş aşıldığı zmn iptalmi olcak cvplarsanız sevinirim:))
  • ben şu anda faturalı opsiyonsuz genç tarifedeyim.
    ama faturalı yeni genç tarifeye geçmek istiyorum. (ayda 29 tl olana)
    25 yaşından büyüğüm ve öğrenci değilim. ama zaten şu an genç tarifeliyim.
    online işlemlerde bu seçenek yoktu, 4440532 yi arasam geçirirler mi acaba?
  • Merhaba,
    Ben de vodafone'dan genç tarifeye geçip her ay 120dk kampanyasından yararlandım ancak geçiş yapabilmek için fazla tanımadığım bir kişinin tc no ve isim bilgilerini kullandım. Bankalara müşteri bilgisi olarak bu numaramı vermiştim. İleride bankaların, özellikle internet işlemlerinde, güvenlik gereği, bu hattı kabul etmeme ihtimalleri var mı?
    Ya da türkcell durumu farkedip tarifemi iptal edebilir mi?
    Ben bu hattı ne zaman tekrar kendi üzerime, genç taife bozulmadan geçirebilirim? Ayrıca ileride herhangi bir işlemde tc no'sunu verdiğim kişiden onay istemeleri gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhan

Merhaba,
    Ben de vodafone'dan genç tarifeye geçip her ay 120dk kampanyasından yararlandım ancak geçiş yapabilmek için fazla tanımadığım bir kişinin tc no ve isim bilgilerini kullandım. Bankalara müşteri bilgisi olarak bu numaramı vermiştim. İleride bankaların, özellikle internet işlemlerinde, güvenlik gereği, bu hattı kabul etmeme ihtimalleri var mı?
    Ya da türkcell durumu farkedip tarifemi iptal edebilir mi?
    Ben bu hattı ne zaman tekrar kendi üzerime, genç taife bozulmadan geçirebilirim? Ayrıca ileride herhangi bir işlemde tc no'sunu verdiğim kişiden onay istemeleri gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Genç tarife yapmak için bir gencin TC Nosunu kullandınız,
    O TC nin Tarife bilgisi dışında bir etkisi olmaz,
    Faturalı hattınız tüm haklarıyla sizindir.
    Özetle; banka işlemleri vb gibi hertürlü işlemde muhatab sizsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Cevap için teşekkürler,
    peki genç tarife bozulmadan, kullanıcı olarak da kendimi ne zaman gösterebilirim? Böyle bir imkan var mı? Belki o kişi de ileride kendisi için genç tarife almak isteyebilir.
  • quote:

quote:

Cevap için teşekkürler,
    peki genç tarife bozulmadan, kullanıcı olarak da kendimi ne zaman gösterebilirim? Böyle bir imkan var mı? Belki o kişi de ileride kendisi için genç tarife almak isteyebilir.

Online İşlem Merkezine girince sol üst köşede BİLGİ GÜNCELLE ye tıklayıp gelen soruya evet dersiniz hat sizin adınıza görünür.
    O kişi ileride kendi üzerine faturasız genç tarife almak isterse sorun olmaz,
    faturalı almak isterse yapacak birşey yok başka bir genç bulursunuz,
    bulamazsanız burdan bana ulaşın yardımcı olurum...

• quote:

Online İşlem Merkezine girince sol üst köşede BİLGİ GÜNCELLE ye tıklayıp gelen soruya evet dersiniz hat sizin adınıza görünür.

Online işlem merkezindeki o kısmı gördüm, hattı kendim kullanıyorum şeçeneğini seçersem tarifeden çıkarılmaz mıyım? Genç tarife şartlarına uymuyorum.
  • quote:

quote:

Online işlem merkezindeki o kısmı gördüm, hattı kendim kullanıyorum şeçeneğini seçersem tarifeden çıkarılmaz mıyım? Genç tarife şartlarına uymuyorum.

Hayır tarifeden çıkmazsınız...
  • Yardımınız için teşekkürler, o şekilde yapmaya çalışayım.
    Anladığım kadarıyla başlangıçta TC No'sunu verdiğim kişi kendi adına faturalı hat almak istemediği sürece bir sorun yok.
    Diğer yandan böyle kalsa da turkcell veya bankalar açısından bir problem yok.
  • quote:

Yardımınız için teşekkürler, o şekilde yapmaya çalışayım.
    Anladığım kadarıyla başlangıçta TC No'sunu verdiğim kişi kendi adına faturalı hat almak istemediği sürece bir sorun yok.
    Diğer yandan böyle kalsa da turkcell veya bankalar açısından bir problem yok.

Aynen
  • migrostan yeni turkcell faturali hat almayi dusunuyorum, acaba opsiyonsuz genctarife devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

migrostan yeni turkcell faturali hat almayi dusunuyorum, acaba opsiyonsuz genctarife devam ediyor mu?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Genç Tarifeye geçiş koşulları;

Öncelikle 30 günde 1 kez tarife değişikliği yapabilmektesiniz.

25 yaşın altındaysanız sesli yanıt sisteminden, online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden ve TIM'lerden tarife değişikliği yapılabilmekte.

25 yaşın üzerinde olanlarsa, öğrenci kimlikleriyle TIM'lere başvuru yaptıklarında geçiş yapılabilmektedir...

Ayrıca üzerinize kayıtlı olarak sadece 1 genç tarifeli hat kullanılabiliyordu, bu değişti..

Artık aboneler 1 faturalı 1 faturasız olmak üzere yasal sahibi oldukları 2 hattı genç tarife olarak kullanabileceklerdir..

Saygılar...
    quote:

Bu kural devam ediyor mu acaba hâlâ?

Üzerime kayıtlı 1 adet faturasız genç tarifeye kayıtlı hat var. Biraz önce faturalı hattı da genç tarifeye geçirmek için m.h'ı aradım. Fakat üstüme kayıtlı 1 adet hat olduğu için sistemin izin vermediğini söylediler. TİM'lerden geçirebilme imkanım var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: agemennon

quote:

Bu kural devam ediyor mu acaba hâlâ?

Üzerime kayıtlı 1 adet faturasız genç tarifeye kayıtlı hat var. Biraz önce faturalı hattı da genç tarifeye geçirmek için m.h'ı aradım. Fakat üstüme kayıtlı 1 adet hat olduğu için sistemin izin vermediğini söylediler. TİM'lerden geçirebilme imkanım var mı acaba?

1 Faturalı 1 Faturasız genç tarife yapabilirsiniz,hala devam ediyor bu uygulama,
    TİM e gidin veya MH ni birdaha arayın şansınıza bilen biri çıkar da işleminizi yapar...

• Faturalı turkcel hattımla opsiyonsuz genç tarifeye geçmek istiyorum lütfen yardım.Online işlemlerden yaşı tutan arkadaşımı hat kullanıcısı olarak kaydettim ama genç tarife seçeneği yine çıkmıyor:S
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.