Şimdi Ara

Nasıl daha hoş sohbet biri olabilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
4
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler, öyle asosyal değilim. Okulda arkadaş grubum filan var, yalnız takılmıyorum yani. Kızlarla aramı sorarsanız, sınıfta 1-2 tanesiyle aram diğer kızlara göre daha iyi, arada konuşuyorum öyle. Yani grup olarak ortamda konuşuyorum, güldürebiliyorum. Ama ikili muhabbetim biraz zayıf diyebilirim. Misal oturup bir kızla muhabbet etmişliğim azdır, tabi erkekler de biraz daha fazla ve rahatım. Yeni tanıştığım biriyle, güzel bir sohbet kurmak isterim. Daha sonra birbirimizi gördüğümüzde samimiyet artar filan. Şimdi konuşmayı düşündüğüm bir kız var, ama bu sebepten dolayı yapmıyorum. Diğer arkadaşlarıma baktığımda, çok rahat sohbet kurup sohbeti uzatabiliyorlar. Güzel bir arkadaşlık çıkabiliyor ortaya. Tavsiyeleriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Yardım edebilirim belki diye girdim çıkıyorum

Neden?

• Bende aynı dertten muzdariptim. Okuduğum kitap sayısını artırarak bu sorunu biraz aştım sayılır. Kitap okumak cidden etki ediyor ikili konuşmalarda. Özellikle tarihi kitaplar, bilimsel kitaplar genel kültürü artırdığı için çok faydalı oluyor.

• Tecrübe ve kendine güven..
    Bu ikisi çok önemli etkenler
    Kitap okumak,bilgili olmak filan pek etkilemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın ilgi alanı ne?lagaluga mı?o halde işin piji denilen tarzda bireisi oalcaksın.o tarz kişileir bi incele.
  • Bir kaç tavsiye verebilirim , bu konuda çok iddialı da olduğum söylenemez . İnsan karşısında ki ile konuşurken beyin ikinizide kıyaslar. Konuya gelecek olursak , kız senden üstün ise , üstünlük bir çok konuda olabilir kültürel eğitim güzellik maddi manevi herhangi bir konuda senden üstünde ise altta kalacaksın . Tavsiyem ise maddi durumun iyi ise güzel kıyafet sana güven verir . Konusaginiz konuyu belirleyip senin üstün , bilgin olduğu konuyu konuşursan daha rahat davranabilirsin . Sende ki ozguvensizlik değil karşında kini kendinden üstün görmen ile alakalı - muhtemelen - diyebileceğim bu . Ve herkes insan evladı aslında kimse kimseden üstün değildir . Bir önerim ise Stk lara gir oralarda konuşmayı ogrenirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Bir kaç tavsiye verebilirim , bu konuda çok iddialı da olduğum söylenemez . İnsan karşısında ki ile konuşurken beyin ikinizide kıyaslar. Konuya gelecek olursak , kız senden üstün ise , üstünlük bir çok konuda olabilir kültürel eğitim güzellik maddi manevi herhangi bir konuda senden üstünde ise altta kalacaksın . Tavsiyem ise maddi durumun iyi ise güzel kıyafet sana güven verir . Konusaginiz konuyu belirleyip senin üstün , bilgin olduğu konuyu konuşursan daha rahat davranabilirsin . Sende ki ozguvensizlik değil karşında kini kendinden üstün görmen ile alakalı - muhtemelen - diyebileceğim bu . Ve herkes insan evladı aslında kimse kimseden üstün değildir . Bir önerim ise Stk lara gir oralarda konuşmayı ogrenirsin

durumu çok güzel özetlemişsin helal olsun

• quote:

Bir kaç tavsiye verebilirim , bu konuda çok iddialı da olduğum söylenemez . İnsan karşısında ki ile konuşurken beyin ikinizide kıyaslar. Konuya gelecek olursak , kız senden üstün ise , üstünlük bir çok konuda olabilir kültürel eğitim güzellik maddi manevi herhangi bir konuda senden üstünde ise altta kalacaksın . Tavsiyem ise maddi durumun iyi ise güzel kıyafet sana güven verir . Konusaginiz konuyu belirleyip senin üstün , bilgin olduğu konuyu konuşursan daha rahat davranabilirsin . Sende ki ozguvensizlik değil karşında kini kendinden üstün görmen ile alakalı - muhtemelen - diyebileceğim bu . Ve herkes insan evladı aslında kimse kimseden üstün değildir . Bir önerim ise Stk lara gir oralarda konuşmayı ogrenirsin

Stk nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

Stk nedir ?

sivil toplum kuruluşları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.