Şimdi Ara

Nasıl bir yerde yaşıyoruz ya ?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yaşadığım sapına kadar salakça olayı anlatıyorum. Okuldan çıkıp eğlence amaçlı dersane etütüne gittim. Test çözdük güldük falan. Sonra akşamüstü hava kararmıştı. Çıktık dersaneden, hem sıra hem de mahalle arkadaşımla yüksek sesle gülerek eve gidiyorduk. Sonra bi serseri topluluğuna rastladık. İkimiz de takmadık. Arkadaş gülmeye devam ediyordu. Boyu benim omzuma gelen benden belki de 2-3 yaş küçük biri ''hop aile var burda yüksek sesle gülmeyin'' dedi. Ben de üstüme alındım, ama yürümeye devam ettim. Çünkü biliyorum dönsem yine vukuat olacak, ağzı yüzü dağılacak. Sonra bu mal '' hop şişko sana diyorum '' dedi. (Hafif kilolu olan arkadaşım oluyor) Sonra ikimiz de ihtiyaten döndük. Bu hızlı adımlarla sigara üfleye üfleye geldi. (Ki içmesini bile beceremiyordu yerden bulmuş herhalde bebe ) ''Sana diyorum lan baksana'' diye arkadaşımın suratına yapıştırdı. Sen misin lan yapıştıran diye girecektim ama tokadı yiyen arkadaşım tuttu arkadan. Zaten ben bunların arkasından gidene kadar bunlar tüydü.

Sonra yürürken durum değerlendirmesi yaptık:

- Dersaneden çıktık.
    - Ne idüğü belli olmayan bebelerden arkadaşım tokat yedi.
    - Ben dalamadan tüydüler.
    - Hala yürüyoruz.

Ne aptal bi şehirde yaşıyoruz ya ?

• Mide bulandırıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

ünkü biliyorum dönsem yine vukuat olacak, ağzı yüzü dağılacak

nesin sen yaşın kaç? böyle diyorsun ama arkadaşına vurunca kaçtılar diyorsun öyle tipler vurunca kaçmaz peh anca erkekliğiniz klavyede sizin
  • Böyle manyaklar heryerde rahat ol.
  • sen kimsin lan diye dalcaktın ama arkadaşın sana engel oldu dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

ünkü biliyorum dönsem yine vukuat olacak, ağzı yüzü dağılacak

nesin sen yaşın kaç? böyle diyorsun ama arkadaşına vurunca kaçtılar diyorsun öyle tipler vurunca kaçmaz peh anca erkekliğiniz klavyede sizin

Ya bebeydi diyorum öyle ciddi tipler değildi kaale bile almadık ama öyle tokat atıp kaçması falan harbiden şaşırdım ya ne cesaretse sütte.

Bu arada daha önce ciddi olaylarda bulunduğum için öyle yazdım, onları da tek tek anlatmam gerektiğini düşünmüyorum.

@Redden,

Hem öyle hem de ben şaşkınlığı üzerimden atana kadar koşar adım kaçtılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BFEC10673 -- 11 Mart 2010; 20:20:57 >

• Nese bende buna benzer bir hikayemi anlatayım

Birgün ıssız soğuk ama eve kestirme olan yoldan saat akşam 6 7 gibi okuldan çıkıp parktan geçip eve gidiyoruz yanımda 3 4 tane arkadaş var. şakalaşıyorduk sonra karşımıza 7 8 kişi çıktı laf attılar diğerleri umursamadı ama ben gerekeni yaptım ve yanımdaki 4 arkadaş kaçıp gitti bende o 8 kişiyi tek başına her birine 2 yumruk atarak bayılttım

İnanmayın Fake

• Tamam şimdi DH'de çok popülersin yeni Edwird'sin beni ezdin tamam şampiyon sensin pardon abi haracımızı veremedik.

Oldu mu ?
  • quote:

Tamam şimdi DH'de çok popülersin yeni Edwird'sin beni ezdin tamam şampiyon sensin pardon abi haracımızı veremedik.

Oldu mu ?

edwırd taklitimi yaptık? Edwırd benim taklitimi yapsın

olmadı ilk önce saygı.
  • Küççücük cocuktan dayak yimissiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Küççücük cocuktan dayak yimissiniz

Bence önce bi tam oku yazıyı konu dışında post artmıyor.
  • Bana forumu bıraktırcaksınız sonunda ha gayret.
  • Hangi şehirdesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexser

Bana forumu bıraktırcaksınız sonunda ha gayret.

bi kaybımızda olmaz hani.
  • dostum kusura bakma arkadaşlarda kurtlar vadisi izlemeye gidiyorduk ondan vurup kaçtık.yoksa dershane etüdüne gülüp eğlenmek için giden biriyle derin felsefi tartışmalar yapmak isterdik.
  • Dershane ne zamandan beri eğlence amaçlı gidilen bir yer oldu?
  • Cool story bro
  • Böyle pijler yanında bıçak filanda taşırlar. Ben olsam ne yapardım tamam abi pardon filan derdim bunları takip ederdim takıldıkları yeri evlerini herşeyini öğrenirdim. Sonra her birini tek yakalar döverdim
  • En sevdiğim repliği yazayım ben de..

O zaman niye konu açıyon qiç!
  • Yaşın küçük yani , burda abarta abarta yazmışsın ama eminim ki olaylar hiç de böyle olmadı , belki de o tokadı yiyen ve şişman olan da sendin ve bu yazıyı yazmanın sebebi de olayların böyle olmadığına kendini inandırarak biraz rahatlamaktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.