Şimdi Ara

Nasıl bir oyun Çıksa düşünmeden alırsınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir oyun Çıksa düşünmeden alırsınız?

ben 1. Dünya Savaşı konulu strateji oyunu veya "Ottoman (Osmanlı) Total War"çıksa düşünmeden alırım.

• yarış oyunu ancak;
    aracımıza zırh-silah vs olup diğer araçları yarış dışı bırakarak yada bu şekilde ileri geçerek yarışı bitirmek
    kısaca death race in oyunu
  • Evet Ölüm yarışı mükemmeldir, oyunu çıksa ben de hemen indirirdim.
  • cod 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: punisher57

ben 1. Dünya Savaşı konulu strateji oyunu veya "Ottoman (Osmanlı) Total War"çıksa düşünmeden alırım.

Bu olabilir..
  • quote:

Arkadaşım Osmanlıyı oynayabileceğin Total War oyunu var. Sen özel oyun istiyorsan ancak hayalde kalır.
  • HALF LIFE 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

yarış oyunu ancak;
    aracımıza zırh-silah vs olup diğer araçları yarış dışı bırakarak yada bu şekilde ileri geçerek yarışı bitirmek

death rally yi deneyebilirsin en güzel yarış oyunlarındandır bence.
  • eXistenZ filmini izleyin derim ben size. Eğer böyle bir oyun yapılsın harika olur...
  • quote:

yarış oyunu ancak;

Bunu yazmak için girmiştim
  • Knight Online ın daha güvenli grafik olarak daha kaliteli ve birazdaha kapsamlı bi versiyonu yada o tarzda yeni bir oyun çıksa hemen İNDİRİDİM
    (Diablo,Oblivion,TheWitcher.... gibi oyun tavsiyesi vermenize gerek yok çünkü hiç biri bu lanet oyunun yerini tutmuyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: özzer

quote:

yarış oyunu ancak;

death rally yi deneyebilirsin en güzel yarış oyunlarındandır bence.

2d değilmi o oyun

evet beyler sanırım bir çok kişi benim gibi düşünüyor

• aksiyon istiyoru aksiyonnnn
    genellikle açık havada geçecek bulmacalar olacak kombolar falan kısacası eskisi gibi pop çıksın
    aman son çıkan pop gibi olmasın
  • Diablo 3
  • Baya önce açmıştım bu konuyu gene aklıma geldi...

http://forum.donanimhaber.com/m_31480632/mpage_1/key_//tm.htm#31480632

• quote:

Orijinalden alıntı: ertuq26

Knight Online ın daha güvenli grafik olarak daha kaliteli ve birazdaha kapsamlı bi versiyonu yada o tarzda yeni bir oyun çıksa hemen İNDİRİDİM
    (Diablo,Oblivion,TheWitcher.... gibi oyun tavsiyesi vermenize gerek yok çünkü hiç biri bu lanet oyunun yerini tutmuyor)

• quote:

Elin adamı gidipte Türklerin tarihi ile alakalı bir oyun yapmaz.1. dünya savaşı bile yapamıyorlar bazı şeylerden dolayı kalkıpta o dediğini yapmaları imkansız birşey.Yapsa yapsa bir Türk geliştirici o tür bir oyun yapar ama Türklerin yapacağı oyununda kalitesini tahmin etmek zor olmaz sanırım.20 yıl bekleriz öyle bir oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 10 Eylül 2009; 16:51:34 >
  • dx11 grafikleriyle wow
  •  Nasıl bir oyun Çıksa düşünmeden alırsınız?

painkiller gibi olsun taştan olsun. düşünmeden alır oynarım
  • Heroes might and magic yeni oyunu çıkarsa (3DO çıkarcak) hemen alırım

Capcom yeni bi megaman oyunu çıkarsa hemen alırım

Ve hem strateji hem tps oyunu olsa (var mı böle bişi ) karakterler heroes'daki gibi olacak strateji olacak ejderhaları göndereceksin mesela sen sonra tek başına kendi hero'nu yöneteceksin level atlatacaksın zırh alıcaksın at alıcaksın pet alıcaksın felan senin ordun olacak o mouseu kaldırıp yukarı baktığında senin uçan ejderhalarını göreceksin en büyük hayalim böyle bi oyun olması
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.