Şimdi Ara

nasıl bı sorundur bu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar basımda cok sınır bozucu bı sorun var bende tam olarak ne oldhu bılmıyorum ama actıhım tum topiklerde bana ekran karıt ıle olduhu belırtıyorlar sorun su kı daha once cod_4 ve benzerı oyunlar oynarken sımdı ıse oyunda anı fps dususu ve ufak kesk kesık donmalar oluyor pc asus ta_250 oden akasa marka 3000 devırlık 3 fan var bırı onde ıkısı arkada olmak suretıyle ekrran kartım HD 2600 XT GDDR 4 REMLLERIM kıngston 2x 1 gb 667 mhz add 4400 k9 neo v3 kullanıyorum bazı hotfıxler dnedım gene olmadı calısıyo ekran kartım veya ıslemcım ısınmıyor format attım 6 tane ekran kartı dırıverı kurum oyun kurara hata almadım aynı zamanda formattada sızce nasıl bı sorun ve bunun ustesınden nasıl gelırım monıtorum 2232 gv oyunlarda her cozunurlukte yapıyor bunu

• güç kaynağın kaçlık?güç kaynağındanda kaynaklanıyo olabilir.
  • asus 300 waat arkadası daha once yoktu boyle bı sorunum
  • KArdeş güç kaynağı olabilir dediğim gibi ghüç kaynağın o ekran kartına az bence.Belki başka bişide vardır ama benim aklıma ilk o geldi.
  • bana göre o karta asus 300 yeter sorun başka gibi
  • 300 watt yeterli mi değil mi bilmiyorum ama, yeterliyse şayet bozulmuş olabilir...
  • arkadaslar bana bu sekıl cozumler soyluyorsunuz cok saolun ama neye dayanarak bunu soyluyorsunuz ben 720 p mkv fılımler ızlıyorum photoshop kullanıyorum herturlu ıslemcı ve ekran karıtımı zorlayan herseyı yapıyorumm ama sorun sadace oyunlarda ve crysıste yapmıyor bunu dıyer tum oyunlarda yapıyor ve ıyunların tum cozunurluklerınde denedım bunu
  • bu driverlardan kaynaklanıyor,ati bu ekran kartına göre düzgün sürücü hala yapamadı bütün sürücüler hatalı...bende aynı ekran kartı var aynı sorunlar bendede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.