Şimdi Ara

Nasıl araba alacağız? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
8
Favori
32.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akp den önce buzdolabı, araba , cep telefonu , laptop mu vardı ?

Karnınız doyuyorsa ne ala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halinden memnun insanlar. Boşa kasmayın kendinizi.
  • Ölecek olduğum için sorun yok

• araba alinca ne olarak yurumeyeceksiniz kardiyovaskuler problemleriniz cikacak got gobek baglayacaksiniz. bize iyilik yapan hukumetimiz var fazla yurudugumuz icin sagligimiz yerinde cok sukur. allah akp yi basimizdan eksik etmesin yoksa o rahatlik bu rahatlik derken 50 yasini goremeden gocup gideriz bu hayattan.

tek sikinti yurumek bazen yavas kaliyor bir bisiklet alayim diyorum ama onlarda pahali

• furandor kullanıcısına yanıt
    Diğer ülkelerle karşılaştırmalı kişi başına düşen otomobil sayılarını da at buraya YİYORSA!
    Sen nasıl gözümden kaçtın ya. Blok..
  • 11 yıldır alamadım, şu durumda hiç bulaşmam :/

• 8 yıl önce sıfır 30bine aldığım Auris arabam şuan 130bin, geçen sene 280bine 10 yılımı silme ipotek ettiğim evim şuan 550bin lira , ama aldığım maaş %5 zamlandi. Hadi ben ittire kaktira aldım , bu sene olsa mümkün değil alamiyordum. Ülkenin daha yüksek maaşa değil daha yüksek satın alma gücüne ihtiyacı var.
  • 2800 lıra gelırınız varsa, kendı evınız dahı olsa araba almak mantıklı degıl. bence araba almak ıcın bır eve en az 5000 lıra gelır gırmelı. 2800 lıra araba sahıbı olalım dıyorsanız atadan babadan mal kalacak. renault 12 bıle kapının onune konmaz. acıl durumda taksı cagırın daha karlı cıkarsınız. yada motorsıklet alacaksınız. bu kadar vergı muayene masraf odenmez renault 12 ye bıle.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Cevap Madmax Furyroad filminde , üretmiyorsan sonuç bu.

Bu süperdi    

Saygılar

• yharf Y kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin üniversiteyi ülkeden gitmek için okuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

3310 çıkarsa telefon senin neyine nefes alıyorsan yaşıyorsun diyecekler.  

Alıntıları Göster

Bu tuşlu telefonu lüks görme olayı gerçekten yaşandı (4:00 dan sonra)

• elin arabı toyota landcruiser kullanırken en kötü amerikalısı camry kullanırken, avrupalısı seat volkswagen kullanırken. türkü 2. el symbole ağzının suyu damlıyor
  • Sanki ak parti ekonomiyi iyi yönetse eleştirmeyeceksiniz.

Ekonomiyi en iyi yönettiği yıllarda 2007 de cumhuriyet mitingleri yapıldı.Askerden açık açık darbe istenildi.

Yine faizin en düşük olduğu 2013 te gezi olayları yapıldı.Her fırsatta sokağa inildi,olaylar çıkarıldı.

2019 da 100 k paralara mereedes,bmw alınırken ölümüne eleştirildi.

Şimdi eleştirmenizi doğal karşılıyorum fiyatlar felaket arttı ama eleştiririnin tek sebebinin ekonomi olmadığını, ak parti taraftarlığının da sadece ekonomiyle ilişkilendirilenemeyeceğini ifade etmek lazım.

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 18 Mart 2021; 20:55:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palvin

Sanki ak parti ekonomiyi iyi yönetse eleştirmeyeceksiniz.

Ekonomiyi en iyi yönettiği yıllarda 2007 de cumhuriyet mitingleri yapıldı.Askerden açık açık darbe istenildi.

Yine faizin en düşük olduğu 2013 te gezi olayları yapıldı.Her fırsatta sokağa inildi,olaylar çıkarıldı.

2019 da 100 k paralara mereedes,bmw alınırken ölümüne eleştirildi.

Şimdi eleştirmenizi doğal karşılıyorum fiyatlar felaket arttı ama eleştiririnin tek sebebinin ekonomi olmadığını, ak parti taraftarlığının da sadece ekonomiyle ilişkilendirilenemeyeceğini ifade etmek lazım.

şuan 2007 den 3 kat daha kötü her şey

keşke en kötü sey ekonomi olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Siz bu adamı bloklamayıp her yazdığına cevap verdiğiniz için yazmaya devam ediyor. Bunu ne zaman anlayacaksınız bakalım merakla bekliyoruz.

• Çok güzel bir ayrıntı var.o aşağılanan ESKİ TÜRKİYE sayesinde İyi kötü bir iş sahibi olduk. Evimiz arabamız var.
    Fakat çocuklarımızın muhtemelen olmayacak. Yeni turkiyede sadece bir grup bir zümre hayatını yaşıyor. Gerisi ise karın tokluğuna yaşıyor. Yeni nesil için hayat çok zorm gençler üniversiteden sonra yıllarca işsiz kalacak. Buldukları da 3000 liraya anca günü kurtaran bir iş olacak. Bu hayatta ev araba sahibi olamayacak. Gezeip tozamaycak hayatını iş ev arasında yaşayacak
    Ve tüm bunların sorumluluğunu kime kesecek, bakalım ilk seçimde ne yapacaklar çok merak ediyorum
    Dış güçlere mi yoksa ülkeyi yönetenlere mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Bu tuşlu telefonu lüks görme olayı gerçekten yaşandı (4:00 dan sonra)

Alıntıları Göster

Beynim yandı. Orada olsam net kavga çıkardı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.